999 rezultate për

alliaj

Arrestohet fieraku që dhunonte vëllain Policia ka vënë në pranga një 46-vjeçar në Fier pasi është kapur në flagrancë duke dhunuar vëllain e tij. Polica bën
Rihapet dosja e masakrës së Çoles, rigjykim për 3 të akuzuarit Masakra e “Çoles’ ku dy vite më parë humbën jetë tre persona mes tyre Akil Hasanaj, Ardi Velaj dhe Albi Limaj do të rigj