999 rezultate për

allen

10 minuta bisedë në telefon zvogëlon ndjenjën e vetmisë Të flasësh me dikë në telefon për 10 minuta disa herë në javë, nëse e kontrollon bisedën, mund të zvogëlojë ndjenjën e v
Kur do të shpallen rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve në Kosovë? Rezultatet preliminare të zgjedhjeve të parakohshme parlamentare të 14 shkurtit në Kosovë tashmë janë publikuar, por rez
Horoskopi 20 shkurt, shenjat që do të përballen me vështirësi ditën e sotme Dashi Sot do të jeni energjik dhe të zellshëm. Jeni të etur për të zbuluar talentet tuaja personale dhe të shfaqeni n
Merret vendimi për Llallën, ish-prokurori në dorë të GJKKO-së Gjykata e Lartë e ka hedhur poshtë kërkesën e ish-prokurorit Adriatik Llalla, që dosja e këtij të fundit t'i kalojë GJKK
Ekzekutimi mafioz i Shkëlzen Kastratit, shpallen në kërkim 4 autorët Policia ka identifikuar dhe shpallur në kërkim katër autorët e dyshuar për ekzekutimin mafioz të 42-vjeçarit, Shkëlzen K
Rama vazhdon "përrallën" e Internetit: Do fitojnë nga 6 mijë euro Kryeministri Edi Rama ka ripërsëritur sot deklaratëne n fortë se të rinjtë që do të futen të fushën e kodimit, do mund t
Urdhri i Farmacistëve apel MSH: Nuk mund të talleni me ne, jemi në planin prioritar të vaksinimit Ministria e Shëndetësisë në përgjigjen kthyer Urdhrit të Farmacistëve, të cilët kërkonin përfshirjen e tyre në grupet pr
Shkrehu pistoletën në gojë, si 47 vjeçari i dha fund jetës pak para se të dilte në sallën e gjyqit Detaje të reja zbardhen nga ngjarja e rëndë ku një 47-vjeçar në fshatin Bënçë të Tepelenës i ka dhënë fund jetës. Vik
Kishte frikë të dilte në sallën e gjyqit, 47 vjeçari vret veten Një 47-vjeçar nga fshati Bënç i Tepelenës i ka dhënë fund jetës duke u vetëvrarë me armë zjarri. Mësohet se T.Dura ka
Përshëndetja mallëngjyese e Milik: Kam qarë nga gëzimi për ty, nuk do të harroj kurrë (VIDEO) Ka nisur zyrtarisht aventura e re për Arek Milik, i cili ka dashur të përshëndesë Napoli-n me një video mallëngjyese të
8 milion lekë rryshfet, Tirja përlotet në sallën e gjyqit Gjykata e Tiranës ka caktuar sot masën e sigurisë “Arrest me Burg” për Tire Alldervishin, sanitaren e spitalit “Shefqet
Napoli konfirmon dëmtimin e Manolas Napoli ka konfirmuar lëndimin e mbrojtësit Kostas Manolas. Manolas u lëndua në fitoren ndaj Udineses, derisa u largua
Hidhet shorti i "FA Cup", ja përballja derbi (FOTO LAJM) Është hedhur shorti për raundin e katër në FA Cup. Dy rivalët e sivjetmë për titull, Manchester United dhe Liverpool
E quajti laraskë, përballen sërish Mevlani dhe Sindi Përplasja e Mevlanit me Sindin në puntatën e kaluar është bërë sërish objekt diskutimi mbrëmjen e sotme në emisionin “Pë
30 mln € koncension për konteinerët në Durrës, Xhaferraj: Do të përballen me drejtësinë Kreu i PD në Durrës, Ferdinand Xhaferraj ka folur për mediat në lidhej me koncesionin 30 milionë euro që qeveria ia ka d
Mediat prestigjoze italiane sulmon sërish Igli Taren: Mos na merrni për budallenj huajse në çdo javë media prestigjoze në Itali, “Calciomercato”, ka shkruar artikuj që sulmojnë punën e Igli Tares te Lac
7 strategji që të përballeni me xhelozinë në lidhje romantike A jeni xheloz? Epo kjo do të ketë efekt të keq në lidhjen tuaj, prandaj provoni këto strategji që do iu ndihmojnë. Në
Keni dhe ju një vrimë në qepallën e syrit? Mësoni funksionin e saj Nëse e shikoni me kujdes afër syve tuaj, mund të shihni një vrimë shumë të vogël në pjesën e poshtme të qepallave. Por s
Shpallen finalistët e Fest '59 Mbrëmjen e kaluar, u prezantuan këngët pjesëmarrëse në edicionin e 59-të të Festivalit të Këngës në Radio Televizionin S
39 emigrantë u gjetën të vdekur në kamion duke hyrë në Angli, dy shtetas shpallen fajtor Dy burra janë shpallur fajtorë për vrasjen e 39 migrantëve vietnamezë të gjetur të vdekur në një kamion-frigorifer në Es