999 rezultate për

allegrit

3 emra në listë për të zëvedësuar Allegrin Ëndrra e Juventusit për të fituar këtë sezon Championsin dhe e ardhmja e Massimiliano Allegrit varen nga Atletico e Madr
Allegri afër largimit, Juventuss gjen zëvendësuesin e 51-vjeçarit “Jam mirë te Juve! Kam edhe një vit tjetër kontratë dhe kemi objektiva të rëndësishëm për të arritur”, ka thënë Allegri,
Kjo është infermierja s*ksi që "shëroi" Juventusin e Allegrit (FOTO LAJM) Juventusi ishte “i sëmurë”, pas humbjes 2-0 në Madrid përballë Atleticos, në sfidën e vlefshme për Ligën e Kampionëve, p
Tension te Juventus mes Dybalës dhe Allegrit Juventus po kalon një mini-krizë. Pas eleminit nga Kupa e Italsië nga Atalanta bardhezinjtë barazuan dhe me Parmën. Si
Sezoni i fundit i Allegrit me Juventusin? Sipas portalit spanjoll "Don Balon", Juventus ka vendosur ta zëvendësojë trajnerin Allegri me Zinedine Zidane verën e ar
Allegri te Reali, Zidane te Juventusi Thashethemet për të ardhmen e Massimiliano Allegrit janë duke vazhduar. Trajneri italian përfundon kontratën me Juven
Juventusi i ofron rinovimin Allegrit Juventusi kërkon që ti rinovojë kontratën trajnerit Massimiliano Allegrit. Edhe pse nuk e fiton Ligën e Kampioneve kë
Nga duelet në fushë tek ato në stol, bilanci mes Allegrit dhe Spalletti Toskanë, me batutën gjithmonë gati dhe një ironi thumbuese. Por gabon rëndë ai apo ato që guxojnë t’u prekin skuadrat re
Fillojnë "provokimet", skuadra e Allegrit prezantohet si Rubentus në Old Trafford (FOTO LAJM) Një nga sfidat që pritet më shumë interes nga mbrëmja e sotme është edhe ajo mes Manchester Unitedit dhe Juventusit, një
Marotta tregon hapur të ardhmen e Allegrit Menaxheri i përgjithshëm i Juventusit, Giuseppe Marotta, sqaron të ardhmen e Massimiliano Allegrit, pasi titulli të zyrt
Plas tek Juventus, lojtarët me në krye Dybalan rebelohen kundër Allegrit Tek Juventusit me sa duket, humbja me Napolin ka bërë që të sjellë pakënaqësi jo vetëm te tifozët, por edhe te vetë lojt
5 emrat e mundshëm që mund të marrin drejtimin e Juventusit pas largimit të Allegrit Juventusi thuhet se ka pesë emra në listën e tyre të ngushtë nëse Massimiliano Allegri largohet në fund të sezonit. B
Juventus fillon të reflektojë për të ardhmen e Allegrit Humbja 0-3 me Realin ka bërë që te Juventusi të reflektojnë gjatë, duke parë se janë të zhgënjyer nga Massimiliano Alleg
Lippi i jep një këshillë miqësore Allegrit Marcello Lippi i ka dhënë një kësillë miqësore Massimiliano Allegrin për të ardhmen e tij. Paris Saint-Germainit desh
Allegrit tregon mankthin: Rrezikojmë sezonin nga tre penallti të humbura Allegri kavëtëm një gjë në mendje, kalimin e Napolit në rënditje. Por situata tek Juventusinuk paraqitet pozitive pasi k
Juventus kthehet në market nga ekipet angleze Krahas merkatos në hyrje, Juventusi do ketë shumë punë edhe me atë në dalje, pasi disa futbollistë kanë përfunduar jasht
Milani planifikon kthimin e Allegrit Milani është duke i shqyrtuar mundësitë për kthimin e strategut italian, Massimiliano Allegri. Trajneri aktual i Juventu
Deklarata e Allegrit pas ndeshjes me Lazion Massimiliano Allegri pas humbjes së Juventusit të tij kundër Lazios në "Stadium Allianz", një nokaut pas humbjes së pena
Juventus i përgatit shkarkimin Allegrit Dy humbje finallesh të një pas njëshme. Një parasezon i tmerrshëm pas një merkatoje me emra cilësorë. Mesa duket ditë
Prapaskena/ Bonucci-Allegri "sherr" dhe në Cardiff, lojtari i kërkoi një zëvendësim Në Cardiff ka pasur një episod që e ka dëmtuar disi Juven në finalen e Ligës së Kampionëve. Sipas kësaj gazete, gjatë pj