999 rezultate për

allegrit

Allegri refuzon PSG-në, cili është synimi i tij Massimiliano Allegri vazhdon të mbetet një trajner i lirë edhe pse ka shumë oferta në drejtim të tij. Së fundmi ka qe
Në Francë apo Angli, ku do të shkojë Allegri? Massimiliano Allegri mbetet i lidhur me stolin e Paris Saint-Germain, Manchester United dhe Chelsea. Ai ka qenë në më
Inzaghi pret rinovimin me Lazion, presidenti i "fiksuar" pas Allegrit Mediat italiane shkruajnë se Massimiliano Allegri është trajneri pas të cilit është fiksuar presidenti i Lazios, Claudio
Lyoni ka në dorë të ardhmen e Sarrit Rruga që të çon në Lisbonë nuk është aspak një korsi e lehtë për Maurizio Sarrin. Ndonëse për Juven mund të dukej e till
Allegri pranë rikthimit, mund të marrë drejtimin e super skuadrës gjermane Trajneri italian, Massimiliano Allegri, mund të befasojë me përzgjedhjen e skuadrës së re. Derisa çdo ditë është folu
Titulli i viti 2011, Pato tregon sekretet e Milanit të Allegrit Në fazën e dytë kishit 12 rezultate pozitive radhazi, deri në humbjen kundër Palermos, që e afroi Interin me kreun e ren
Milinkovic-Savic te Juve? Takim kokë më kokë mes Allegrit dhe Lolitos Juventusi nuk ka ndërmend të heqë dorë nga mesfushor i Lacios Sergej Milinkovic-Savic. Presidentët e klubeve Andrea
Largimi i Allegrit, Ronaldo gjen menjëherë zëvendësuesin Vijojnë kërkesat e Cristiano Ronaldos rreth stafit drejtues të Juventusit. Ylli portugez raportohet se ka kërkuar ng
Ronaldo reagon pas largimit të Allegrit Ylli portugez i Juventusit, Crsistiano Ronaldo, e ka shfrytëzuar llogarinë e tij në rrjete sociale për ta falënderuar tr
Fundi i epokës së Allegrit, vendimtare këmbëngulja e Pavel Nedved Massimiliano Allegri do ti thotë zyrtarisht lamtumirë Juventusit në fund të sezonit, duke mbyllur kështu një epokë 5-vj
Pas Allegrit do të shkarkohet dhe Kovac Trajneri i Bayern Munich Niko Kovac do të largohet nga Juventusi. Është ky lajmi që vjen nga Goal.com, ku sipas tabloid
U largua nga Juventusi, "shpërthejnë" memet kundër Allegrit (FOTO LAJM) Divorci mes Allegrit dhe Juventusit ka bërë bujë në media kjo për faktin se të gjithë prisnin të merrnin vesh të ardhmen
Zbulohen detajet e takimit, çfarë i propozoi presidenti i Juventusit Allegrit Trajneri i Juventusit, Max Allegri i është ofruar një zgjatje të kontratës deri në vitin 2021 me një përmirësim të lehtë
Sot vendoset e ardhmja e Allegrit, takim me Agnellin Sot ose më së shumti të enjten, do të jetë dita e takimit të shumëpritur mes Andrea Agnelli dhe Massimiliano Allegri për
Orë vendimtare për të ardhmen e Allegrit te Juventusi Këto janë orë vendimtare për të ardhmen e Masimilano Allegrit në stolin e Juventusit, njofton "Corriere Dello Sport".
Të gjithë kundër Allegrit. De Biasi i del në mbrojtje Trajneri i Juventusit, Max Allegri, ka përjetuar një vorbull kritikash rreth vetes. Numri një i stolit u kap keq me anal
Kështu "shpërtheu" Ronaldo kundër Allegrit (VIDEO) Kanë kaluar tri ditë nga eliminimi i Juventusit në çerekfinale të Ligës së Kampionëve nga Ajax dhe vijon heshtja e aktor
U eleminua nga Champions League, në Angli zbulojnë zëvendësuesin e Allegrit Ndryse nga sa u konfirmua prej vetë Massimiliano Allegri dhe Andrea Agnelli, e ardhmja e trajnerit të Juventus mund të m
E ardhmja e Allegrit në dyshim: Do të flas në fund të sezonit me drejtuesit e Juves Edhe pse Juventusi përmbysi Atleticon e Madridit duke prerë një biletë për 1/8 sërish stoli i Allegrit është në dyshim.
Vajza e Allegrit nuk do lidhej kurrë me një futbollist, arsyeja do t'iu habisë Valentina Allegri, vajza e trajnerit të Juventusit , Massimiliano Allegri, ka rënë pre e një kamere të fshehtë të bërë n