999 rezultate për

allegrin

E ardhmja e Lampard e paqartë, Chelsea vendos Allegrin në krye të listës Ish-trajneri i Juventusit, Masimiliano Allegri, i cili aktualisht ndodhet pa skuadër, është vendosur në majën e listës s
Interi sheh Allegrin si zëvendësues i Contes Inter po mendon për Massimiliano Allegrin shkruan "Libero". Humbja në derbin e qytetit kundër Milanit dhe barazimi me
Tare merr Allegrin? Masimiliano Alegri vijon të mbaj nën presion stolin e Simone Inzagi. Pas çdo rezultati negativ emri i ish trajnerit
PSG ka gati ofertën për Allegrin Antonio Conte zgjodhi të vazhdoj me Interin, kështu që Paris Saint-Germain tani duket se është destinacioni më i mundshë
Allegri ka dy oferta në tavolinë, bëhet fjalë për këto ekipe Pas një pushimi të gjatë, trajneri italian, Massimiliano Allegri, pritet të marrë drejtimin e ndonjë skuadre për sezonin
Pronarë të rinj ambicie të reja, Newcastle synon Allegrin dhe Icardin Shtohen zërat për blerjen e Newcastle United nga një grup miliarderësh arabë me në krye Mohamed Bin Salman. Presidenti a
PSG synon zëvendësimin e Tuchel, Leonardo telefonin Allegrin Duket se kampioni aktual francez nuk është i gatshëm të vazhdojë bashkëpunimin me trajnerin aktual, Thomas Tuchel. Ma
Mnchester United "pole position" për të nënshkruar me Allegrin Manchester United është favorit për të nënshkruar me ish-trajnerin e Juventusit dhe Milanit, Missimiliano Allegri. Tr
Paratici paguhet më shumë se Agnelli, zbulohet dhe sa kushtoi divorci me Allegrin Më 24 Tetor do të mblidhet Asambleja e aksionerëve të Juventusit, ndërsa gjatë ditës së sotme janë publikuar edhe pagat
Dybala uron Allegrin: Faleminderit zot për këto 4 vite që me ke mësuar (FOTO LAJM) "Faleminderit zot për këto 4 vjet të mrekullueshme që më ke mësuar, mbi të gjitha, për të fituar! Ju uroj më të mirën ku
Agnelli falënderon Allegrin dhe shpjegon arsyet e divorcit Andrea Agnelli doli sot në krah të trajnerit Massimiliano Allegri, në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes me Atala
CR7: Ditën e diel do të luajmë për Allegrin Këtë të diel, trajneri Massimiliano Allegri do të luajë ndeshjen e tij të fundit në "Allianz Stadium" si trajner i Juven
Nedved dhe Paratici tradhëtuan Allegrin, zbulohet prapaskena e largimit të trajnerit Masimilano Allegri do të largohet zyrtarisht nga Juventusi. Pasi fitoi 11 trofe me klub bardhezi ai të paktën largohet m
Didier Deschamps është favorit për stolin e Juventusit Sipas të përditshmes italiane, Tuttosport, Didier Deschamps dëshiron ta përfundojë punën që e kishte lënë në gjysmë në v
Nedved konfirmon Allegrin: Ai do të qëndrojë me ne E ardhmja e Masimilano Allegrit te Juventusi ka qënë në dyshim fill pas eleminimit nga Liga e Kampioneve. Por këtë e ka
Kështu e hedhin në pishinë lojtarët e Juventusit Allegrin (VIDEO) Fundjavën e kaluar Juventusi siguroi matematikisht titullin e 8-të radhazi në Serie A. Pas eliminimit nga Champions L
Buffon përgëzon Juventusin, uron dhe Allegrin (FOTO LAJM) Gianluigi Buffon i dha fund aventurës të gjatë dhe të lavdishme me Juventusin, ku pengu i vetëm ishte që nuk fitoi dot C
3 emra në listë për të zëvedësuar Allegrin Ëndrra e Juventusit për të fituar këtë sezon Championsin dhe e ardhmja e Massimiliano Allegrit varen nga Atletico e Madr
Lajm bombë nga Italia, Interi do Allegrin Massimiliano Allegri ka marë kritika të shumta pas humbjes 2-0 ndaj Atletico Madrid në Ligën e Kampioneve, duke mbyllur
3 emra për të zëvendësuar Allegrin Me shumë mundësi ky do të jetë sezoni i fundit i Massimilano Allegri tek Juventusi, shkruan Albeu.com. Sipas gazetës