999 rezultate për

allegri

Zbulohen prapaskenat, si Allegri refuzoi Barcelonën Masmiliano Allegri ka refuzuar Barcelonën. Sipas gazetës spanjolle "AS" Allegri është njëri nga pesë trajnerët që e kanë
"Mundo Deportivo" jep lajmin e befasishëm, Allegri kandidati i ri për stolin e Barçës Barcelona është duke përjetuar një ditë të nxehtë me shkarkimin e mundshëm të Ernesto Valverdes. Klubi katalan po ash
Solskjaer në "gjemba", Allegri pret pas "derës" Ish-trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri, raportohet se është favoriti për ta zëvendësuar Ole Gunnar Solskjaerin,
Pas një periudhe pushimi, Allegri nis bisedimet me gjigandët Europian Massimiliano Allegri i ka nisur bisedimet me Paris Saint-Germain, për postin e trajnerit të ekipit të parë, sipas mediav
Sarri: Një mik më tha nëse ti dhe Allegri bëheni trajnerë, çdokush mundet Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri, ka zbuluar detaje nga takimi i tij i parë me Massimiliano Allegrin në fillim të k
Allegri kujton Milanin e tij te festa e 120-vjetorit (VIDEO) Massimiliano Allegri, trajneri italian që është i lirë dhe pa punë, që kur u nda nga Juventusi, u ftua si protagonist te
Allegri: Po bëhem gati për sezonin e ardhshëm Max Allegri e ka konfirmuar se nuk do të marrë asnjë klub këtë sezon. Ai ka qenë i lidhur me punë të shumta, duke për
Emery drejt largimit, Allegri e Nuno kondidatët potencialë Arsenali po mendon ta shkarkojë trajnerin aktual dhe tashmë janë zbuluar alternativat për trajner të ri Ditët e Unai
Allegri në bisedime me Napolin? (VIDEO) Ish-trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri është shfaqur në tribunat e "San Siros" për të parë ndeshjen mes Milanit
Allegri te Manchester United, Juventus "mbush xhepat" Sipas "Tuttosport", Juventusi mund të fitojë 60 milionë euro nëse Massimiliano Allegri i bashkohet ekipit anglez, Manche
Allegri mohon kalimin te United: Nuk di akoma anglisht Ish-trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri, ka tentuar t’i hedhë poshtë lajmet se do të emërohet trajner i Manchest
Legjenda e United zbulon trajnerin e ardhshëm Legjenda e Manchester United mund të kishte rënë në sy një aludim të madh për të ardhmen e ish menaxherit të Juventusit
Allegri gati të drejtojë klubin e madh të Premier League E ardhmja e Ole Gunnar Solskjaer në stolin e Manchester United është një fije të perit. Humbja e fundit ndaj Newcastl
Paratici paguhet më shumë se Agnelli, zbulohet dhe sa kushtoi divorci me Allegrin Më 24 Tetor do të mblidhet Asambleja e aksionerëve të Juventusit, ndërsa gjatë ditës së sotme janë publikuar edhe pagat
E duan të gjithë, Allegri merr vendimin për të ardhmen Masimiliano Alegri nuk do të rikthehet të drejtojë një ekip, edhe pse zërat rreth tij kanë qenë të shumtë. Italiani i ci
Sarri i vetëdijshëm, Juventusi do Champions League Champions League, është objektivi numër një sërish i Juventusit. Juve nuk e ka fituar trofeun e Champions League për
Allegri drejt Premier League, gati firma me gjigantët londinez Massimilano Allegri është gati të rikthehet të drejtojë një ekip. Së fundmi "The Sun" dhe "Mirror" bëjnë të ditur se ita
E BUJSHME/ Allegri pranë Manchester United Ish-trajneri i Juventusit Maximilano Allegri është shfaqur si pretendenti kryesor për të zëvendësuar Ole Gunnar Solskjae
Allegri tregon dy sekretet ku fshihet suksesi i Ronaldos Massimiliano Allegri ka thurur elozhe për Cristiano Ronaldon, duke thënë se mentaliteti dhe profesionalizmi janë dy cilë
Nedved: Sarri ka tjetër stil nga Allegri, në Europë është e vështirë por Juventusi do jetë gati Zëvendëspresidenti i Juventusit, Pavel Nedved ka komentuar ndryshimet e verës te Juventusi. Çeku ka treguar se trajneri