999 rezultate për

allegri

Nëse shkarkohet Allegri, Juventus ëndërron Zidanen pasues Zinedine Zidane te Juventusi si pasues i Massimiliano Allegrit.Është kjo ëndrra e Andrea Agnellit e cila nuk duket edhe
Allegri në radarët e Chelseat për të zëvendësuar Conten Massimiliano Allegri është në listën e ngushtë të Chelseat si zëvendësues i Antonio Contes. Conte pritet të largohet
Allegri bën historinë si trajner, 100 fitore brenda 3 viteve me Juventusin Me suksesin e arritur ndaj Cagliarit, Massimiliano Allegri shënoi fitoren e 200-të të karrierës së tij në Serinë A, 100
Allegri abstenon për vendimet e VAR-it Massimiliano Allegri ka injoruar dyshimet për VAR-in pas fitores prej 2-0 ndaj Torinos. Juventus u përballë me polimi
Massimiliano Allegri konfirmon tre mungesat kundër Torinos Juventus do të vuajë në ndeshjen çerekfinale të kupës kundër Torinos plot 3 mungesa. Massimiliano Allegri ka qenë ai
Juventus ka gati ofertën për Kovaçiçin, mediat spanjolle zbulojnë marrëveshjen Mateo Kovaçiç duket shumë pranë rikthimit në Serinë A, por këtë herë te kampionët në fuqi, Juventusi. Mesfushori kroat p
Allegri komplimenton dy ekipet për lojën e bërë Massimiliano Allegri ka përgëzuar skuadrën e tij pas fitores 2-0 kundër Romës, por edhe kundërshtarët për lojën e tregua
Allegri nuk jep garanci për Dybalan titullarë kundër Romës Një sfidë direkte e ajo e së shtunës mes Juventusit dhe Romës. Të tillë e konsideron trajneri Massimiliano Allegri duke
Juventus kthehet në market nga ekipet angleze Krahas merkatos në hyrje, Juventusi do ketë shumë punë edhe me atë në dalje, pasi disa futbollistë kanë përfunduar jasht
Allegri i kënaqur me pozicionin e ri të Dybalas Argjentinasi luajti si qendër-sulmues në formacionin 4-3-3 pasi që në dy ndeshjet e fundit nuk luajti si startues në Ser
Max Allegri ka një lajm të mirë për sulmuesin argjentinas Massimiliano Allegri e ka konfirmuars e Paulo Dybala do të luajë nga fillimi në ndeshjen e nesërme ndaj Genoa në Coppa I
Boll pritëm për Dybalan titullarë, Allegri e konfirmon kthimin e tij Juventusi do të zbresë në fushë nesër në mbrëmje, ku do të përballet me Genoan, për një vend në çerekfinalet e Kupës së
Alessandro del Piero kundërshton Allegrin për futjen në fund të Dybalas Dybala luajti vetëm në njëzet minutat e fundit të takimit. Paraardhësi i tij me numrin 10, Alessandro del Piero nuk e ka
Alessandro del Piero kundërshton Allegrin për futjen në fund të Dybalas Dybala luajti vetëm në njëzet minutat e fundit të takimit. Paraardhësi i tij me numrin 10, Alessandro del Piero nuk e ka
Allegri i thur elozhe Interit: Kan shumë cilësi teknike Max Allegri shpresonte se Juventusi do të bënte një performancë të mirë kundër Interit, por nuk priste që ajo të ishte a
Ideja e çmendur e Allegri, ndryshim moduli me Dybalan nga stoli Në supersfidën e mbrëmjes së sotme mes Juventusit dhe Interit, Paulo Dybala mund ta nisë nga stoli. Nëse Spalletti n
Spalletti-Allegri thumbojnë njëri-tjetrin para supersfidës Luhet Juve-Inter, derbi i zjarrtë në Itali. Përballja e kreut mund të vendosë shumë për të ardhmen e dyja skuadrave, por
PSG e ka gjetur pasardhësin e Emerys, nëse ai dështon fitimin e Champiosit Mediat italiane bëjnë të ditur se PSG e ka në krye të listës emrin e Massimiliano Allegrit, për ta zëvendësuar Unai Emer
Allegri nuk e kënaq loja e ekipit: Pse duhet të presim aq shumë Max Allegri pas ndeshjes me Olympikaosin U shpreh disi i lumtur me fitoren por jo me atë që ekipi dhuroi në fushë. Itali
Allegri: Kundër Napolit kënaqem dhe me barazim, shpresoj për një sherr brenda kampit tonë Massimiliano Allegri i është përgjigjur në një mënyrë krejt origjinale pyetjes së gazetarëve për një zënkë të mundshme m