999 rezultate për

alkoolit

Tentoi të digjte fqinjët teksa ishte "tapë", arrestohet 38 vjeçari Policia e Elbasanit ka arrestuar një 38-vjeçar, pasi gjatë një konflikti për motive të dobëta, dyshohet se nën efektin e
Nuk mjaftojnë rrugët plot, britanikët festojnë me pasion në kohë covidiane (FOTO LAJM) Fundjava ka rikthyer edhe festat e të rinjve në Britani. Pavarësisht paralajmërimeve të shumta të qeverisë për të res
Ishte nën ndikimin e drogës dhe alkoolit, ish-boksieri vret me thikë të dashurën Ish-boksieri britanik Andreë Wadseorth ka vrarë me thikë të dashurën e vet, Melissa Belshaë teksa ishte nën efektin e dr
Emiratet e Bashkuara Arabe lehtësojnë ligjet rreth alkoolit dhe bashkëjetesës së çifteve të pamartuara Emiratet e Bashkuara Arabe njoftuan të shtunën një "rregullim të madh" të ligjeve islamike të vendit, duke lejuar çiftet
Tapë në timon dhe me shpejtësi skëterrë, "fluturojnë" 14 patenta (VIDEO) 14 leje drejtimi janë pezulluar nga Policia e Tiranës, e cila ka vijuar kontrollet në aksin Sauk-Teg për evidentimin e s
Policia me drager, nami me shpejtësi në rrugët e Tiranës Policia Rrugore ka pezulluar 12 leje drejtimi, për shpejtësi të madhe, 10 patenta për drejtim mjeti nën efektin e alkool
Larg drogës e alkoolit, ish-e droguara shpërndan fotot e "transformimit" (FOTO LAJM) Ainsley Loudoun nisi të pinte që në moshë të re dhe besonte se “ishte normale” para se binte në një spirale të përditshm
Rrugorja me "dorë të hekurt": Pesë të arrestuar, gjoba e heqje patentash brenda pak orëve Policia Rrugore ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë pëzulluar 41 leje drejtimi, janë arrestuar 5 drejtues mjete
E keni tepruar me alkoolin? Tashmë mund ta shihni edhe në smartphonin tuaj Të gjithëve na nodh që të konsumojmë alkool dhe shpesh herë mund ta teprojmë në ndonjë festë apo party. Tashmë është
Melo aksidentohet me Ferrari, ishte nisur të festonte në Paris Javët e fundit tek Barcelona të Arthur Melos të blerë tashmë nga Juventus për sezonin e ardhshëm janë më të vërtetë komp
Nuk mjaftojnë rrugët plot, britanikët festojnë me pasion në kohë covidiane (FOTO LAJM) Fundjava ka rikthyer edhe festat e të rinjve në Britani. Pavarësisht paralajmërimeve të shumta të qeverisë për të res
Britanikët nuk pyesin për COVID-19, nisin sërish festat e çmendura (FOTO LAJM) Fundjava ka rikthyer edhe festat e të rinjve në Britani. Pavarësisht paralajmërimeve të shumta të qeverisë për të res
Studimi tregon përse disa persona e kanë më të vështirë t’i thonë jo alkoolit Një hulumtim i ri ka zbuluar se arsyeja përse disa njerëz e kanë vështirë ta injorojnë alkoolin mund të jetë truri, i ci
Britanikët vërshojnë bareve në të premten e parë të alkoolit pas koronavirusit (FOTO LAJM) Britanikët e etur për alkool vërshuan mbrëmë në bare, pub-e e më pas në "fast food-e", në të premten e parë të shthurjes
"Fluturuan" në rrugë me makinë, pezullohen 103 patenta (VIDEO) Policia ka pezulluar 103 patenta mbrëmjen e djeshme për shkak të shpejtësisë dhe konsumimit të alkoolit. Patrullat e
I riu shqiptar i merr jetën italian: Do të doja të vdisja vetë në vend të tij! "Nëse do të mund të kthehesha dhe të vdisja vetë në vendin e këtij zotërie". I mbyllur në shtëpinë ku ai jeton me fa
ISHP: Mos e bëni këtë veprim, rrit rrezikun për t’u prekur nga Covid-19 (FOTO LAJM) Instituti i Shëndetit Publik thotë se konsumi i alkoolit nuk ju mbron nga koronavirusi i ri. Në një postim në rrjetet
KARANTINA/ Amerikanët të fiksuar pas alkoolit, rriten ''frikshëm'' blerjet Amerikanët kanë pirë shumë më tepër alkool pasi që të gjithë kemi ngecur brenda dhe ata nuk janë të vetmit që e bëjnë kë
U gjend i pajetë në rrugë, çfarë i ndodhi 44 vjeçarit në Durrës Një 44 vjeçar u gjet i pajetë mesditën e sotme në Fermë Sukth, të Durrësit. Viktima mësohet të jetë shtetasi E.K i c
U bë tapë e i përplasi makinën qëllimisht, 32 vjeçari plagoset vetë Një person në Shkodër ka përfunduar në pranga pasi ka shkaktuar një aksident qëllimisht nën efektin e alkoolit, duke mbe