999 rezultate për

alkoolin

Mos kombinoni kërpudhat me alkoolin, është vdekjeprurëse Janë të shijshme dhe të lehta, por nëse shoqërohen me alkool, kërpudhat mund të shndërrohen në “minë me sahat” për shënd
E zbulon shkenca: Arsyet pse femrat i "zë" alkooli më shpejt se meshkujt Nëse e teprojmë me alkoolin, rezultati dihet, nuk mbajmë mend çfarë ka ndodhur. Mendojmë se meshkujt I zë pija më vonë s
UEFA bëhet "pishman", ja çfarë vendos për alkoolin në stadiume Prej disa vitesh UEFA, e kishte ndaluar shitjen dhe futjen e alkoolit gjatë eventeve të organizuara nga vetë ajo por së
Fshehën alkoolin në dylbi, shikoni se çfarë bëjnë tifozët kolumbianë në stadium (VIDEO) Disa tifozë kolumbianë kanë arritur të fusin brenda ambienteve të stadiumit alkoolin që ata do e konsumonin gjatë ndeshj
Rrëfehet ish-lojtari i Real Madridit: Pija deri sa më binte të fikët Ish-lojtari i Romës Cicinho ka rrëfyer problemet e tij me alkoolin gjatë periudhës kur aktivizohej me fanelën e Real Mad
Shoferët që kurrë mos i takofshi, raporti i frikshëm për alkoolin Ditën e sotme është bërë nami në Tiranë, pasi një numër i konsiderueshem shoferësh janë ndaluar nga policia dhe kanë rez
Bayern festoi titullin me alkool, por aty nuk shkon Ribery (VIDEO) Të jesh një besimtar i mirë ëshët më e veshtirë se të jesh një sportist i mirë. Vështirësia nuk vjen nga besimi fetar, p
Kim Jong Un u ndalon koreanëve këngën dhe alkoolin (FOTO LAJM) Udhëheqësi i Koresë së Veriut Kim Jong Un thuhet se ka ndaluar pijet alkolike dhe këngën në masat e reja të dizajnuara p
Rama i kthehet ashpër qytetarit: Rrallo alkoolin se ja vë fajin ushqimit pastaj! Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën duke uruar ndjekësit për një ditë të mbarë me një video me pamje nga thertoret e
Sampaoli: Ai ka probleme me alkoolin Ish-trajneri i Kilit, Horge Sampaoli, thotë se Arturo Vidal është një rast që i takon ta trajtojnë specialistët mjekësor
Drejtuesit e mjeteve ndërgjegjësohen për alkoolin, asnjë i arrestuar për 2017-tën Duket se drejtuesit e mjeteve janë treguar të kujdesshëm me alkoolin pavarësisht natës festive dhe kjo është reflektuar
Sulltanesha Hyrem përfundon në spital Kush do ta mendonte që Sulltanesha Hyrem do ta tepronte me alkoolin dhe të përfundonte në spital. Aktorja gjermano-turke
Lohan lë drogën e alkoolin por dhunohet nga i fejuari rus (FOTO LAJM) Lindsay Lohan duket se asnjëherë nuk do të gjejë qetësi. Pas problemeve me familjen, drogën, alkoolin, ajo tashmë është
Franca ndalon alkoolin në Euro 2016, ja arsyeja Franca mesa duket ka marr vendimin të ndalojë alkoolin pranë mjediseve të Euro 2016. Kjo për shkak të dhunës që është du
11 futbollistët që kanë abuzuar me alkoolin (FOTO LAJM) Dikur kanë qenë futbollistë të mëdhenj, dhe heronj për shumë tifozë. Disa vazhduan që të mbeten në botën e sportit duke
Policia Rrugore këshillon shoferin e huaj për alkoolin (VIDEO) Një tjetër video është publikuar nga Policia e Shtetit, në vazhdën e pilotimit të kamerave të trupit të policisë rrugore
Ja pse babai i therri me thikë dy vajzat Detaje të reja kanë dalë në dritë lidhur me krimin e sotëm, ku babai vrau një vajzë dhe vajza tjetër është në gjendje të
Eminem: Pas problemeve me drogën e alkoolin dikur peshoja 104 kg Problemet me drogën dhe alkoolin kanë qënë dikur të pashmangshme për Eminem, e ndërsa në një intervistë të dhënë së fund
Ja nga kush ka varësi Olta Gixhari (FOTO LAJM) Olta Gixhari nuk i ka rezistuar dot tundimit ndaj alkoolit. Ajo është shfaqur në një lokal nate duke konsumuar një gotë
Ja rastet kur ekzagjërohet me alkoolin për Vitin e Ri (FOTO LAJM) Teksa njerëzit janë të prirur që gjatë festave ta teprojnë me alkoolin, shumë prej tyre kanë dhënë një shfaqje aspak të