999 rezultate për

alkooli

I riu shqiptar i merr jetën italian: Do të doja të vdisja vetë në vend të tij! "Nëse do të mund të kthehesha dhe të vdisja vetë në vendin e këtij zotërie". I mbyllur në shtëpinë ku ai jeton me fa
ISHP: Mos e bëni këtë veprim, rrit rrezikun për t’u prekur nga Covid-19 (FOTO LAJM) Instituti i Shëndetit Publik thotë se konsumi i alkoolit nuk ju mbron nga koronavirusi i ri. Në një postim në rrjetet
Të gjitha hapat, si duhet vendosur dhe hequr maska Instituti i Shëndetit Publik jep disa këshilla të rëndësishme për të gjithë qytetarët, se si të vendosin, përdorin dhe h
Chiellini: Vidal? Alkooli është pika e tij e dobët Autobiografia e Giorgio Chiellini tashmë është bërë e famshme duke qenë se prej shkrimeve të tij, mbrojtësi ka hapur nj
Nëna e 18-vjeçares së ngacmuar nga i ati: Nëse del nga burgu, do të bëj vetgjyqësi! Nëna e vajzës, e cila ka rënë pre e ngacmimeve seksuale të të atit, teksa ka folur rreth ngjarjes tregon se nuk dyshonte
Si pasojë e sheqernave, mëlçia e fëmijëve është njësoj si e të alkoolizuarëve Prindërit e paedukuar, jetesa e shpejtë, besimi në marketing dhe reklama kanë çuar deri te ushqimi i keq te shumica e fë
KARANTINA/ Amerikanët të fiksuar pas alkoolit, rriten ''frikshëm'' blerjet Amerikanët kanë pirë shumë më tepër alkool pasi që të gjithë kemi ngecur brenda dhe ata nuk janë të vetmit që e bëjnë kë
Mos pini duhan, kufizoni alkoolin dhe bëni ushtrime: OBSH jep këshilla për jetën në karantinë Mos pini duhan, kufizoni alkoolin, bëni ushtrime dhe përpiquni të mos shikoni shumë lajme. Këto janë disa nga rekoman
Këshilla nga pedagogia shqiptare në Oxford: Ja pse sapuni vret virusin më mirë se alkooli Disa këshilla nga shqiptarja Detina Zalli, kërkuese shkencore dhe pedagoge në Oxford Angli 1- Sapuni përmban substanc
Shqiptari në Itali thyen rregullat e izolimit, shkon të takojë të dashurën me shishe alkooli në dorë Policia italiane ka arrestuar një shqiptar, i cili po thyente vendimin e qeverisë për menaxhimin e emergjencës së korona
U gjend i pajetë në rrugë, çfarë i ndodhi 44 vjeçarit në Durrës Një 44 vjeçar u gjet i pajetë mesditën e sotme në Fermë Sukth, të Durrësit. Viktima mësohet të jetë shtetasi E.K i c
Alkooli bën të veten, David dhe Victoria marrin gjithë vëmendjen në ditëlindjen e të birit (FOTO LAJM) David dhe Victoria Beckham provuan para gjithë botës se marrëdhënia e tyre nuk është në krizë. Ata dëshmuan se ndjenj
U bë tapë e i përplasi makinën qëllimisht, 32 vjeçari plagoset vetë Një person në Shkodër ka përfunduar në pranga pasi ka shkaktuar një aksident qëllimisht nën efektin e alkoolit, duke mbe
"U fejova e martova për dy muaj", gruaja tregon jetën e vështirë me bashkëshortin e alkoolizuar Emisioni “Historia ime” në solli ditën e sotme historinë e 46-vjeçares Milika Toska. Ajo është nënë e 3 fëmijëve dhe në
"Tapë" në timon tenton të korruptojë policin, shoferi e pëson keq (VIDEO) Policia Rrugore e Tiranës ka godet një tjetër rast të mitëdhënies. Një shtetas i dehur në timon, i ofroi 50 euro poli
Larg alkoolit dhe me barkun e rrumbullakosur, ditëlindja e Kiara Titos nxjerr "zbuluar" Klea Hutën (VIDEO) Tashmë lajmi se Klea Huta dhe Elgit Doda do të bëhen prindër për herë të parë ka marrë "dhenë" dhe çifti duket se ka ven
Dhuna në familje! Prokurori: Kërko azil, largohu që t’i shpëtosh dhunës I riu nga Laçi që u ankua në “Fiks Fare” për harresën në burg nga drejtësia shqiptare, ngriti edhe një problem tjetër, a
Efekti i alkoolit/ Balotelli protagonist për Vitin e Ri, lë makinën rrugëve dhe kthehet në shtëpi në këmbë Është bërë e zakonshme që çdo javë të dëgjojmë lajme të çuditshme për Mario Balotelli. Sulmuesi italian mbetet një n
Shqiptarët të fiksuar pas rakisë, ky është qyteti më pijanec në vend 60% e shqiptarëve pinë rregullisht alkool. Statistikat e Instat konfirmojnë traditën e një raporti të ngushtë mes meshku
Nga alkooli tek ndarja me Angelinën, Brad Pitt flet hapur për të shkuarën Teksa fliste për të shkuarën, Brad Pitt tha se i vlerëson edhe hapat e tij të gabuar pasi ato e çuan drejt pjekurisë. Pa