E FUNDIT/ Lëkundet përsëri vendi, mësoni epiqendrën
999 rezultate për

alkool

Njëri qesh e tjetri qan, si i zë alkooli 12 shenjat e horoskopit Efektet e alkoolit janë të ndryshme te të gjithë. Kryesisht, thonë se, ndikues kryesor në ‘pasojat’ e tij është humori i
Pas harbimit me alkool, ky është serumi çudibërës që të rinjtë përdorin në Mykonos (FOTO LAJM) Mykonos është ishulli më i njohur në Greqi për festat e çmendura dhe rininë që harbohet deri në orët e para të mëngjesit
Brenda kroçerës pa limite, drogë, alkool dhe gjithçka (FOTO LAJM) “Nuk kishte limite për asgjë. Më lehtë gjeje drogë se sa një pije”, ky është komenti i një prej pasagjerëve të një kroçe
"Tapë" në timon, 7 të arrestuar në Fier Policia e Fierit thotë se gjatë javës që lamë pas janë arrestuar 15 drejtues automjetesh, nga të cilët 8 për drejtim të
Alkool pa fund dhe "schiuma party", të rinjtë shqiptarë e "djegin" në jug (FOTO LAJM) Jemi në sezonin e verës, ku shumica marrin pushimet. Pjesa e bregdetit të jugut është nga më të frekuentuarat në kët
Drejtori i Policisë Rrugore: Celulari në timon të ndëshkohet si përdorimi i alkoolit Përdorimi i celularit ndërkohë që je duke drejtuar automjetin është një vrasës i heshtur, jo vetëm në Shqipëri, por edhe
Tregtonte pije kontrabandë, arrestohet pronari i lokalit në Korçë Policia e Korcës ka arrestuar një 64 vjeçar i cili tregtonte mallra kontrabandë brenda lokalit të tij. Arrestimi i ti
Arrestohen 5 policë kufitarë, akuzohen për mitmarrje Pesë zyrtarë policorë në vendkalimin kufitar mes M.Veriore dhe Greqisë "Bogorodica" janë arrestuar për mitmarrje. Si
Cigare, alkool dhe këngët e saj në sfond, Era Istrefi shijon pushimet në Mykonos (VIDEO) Era istefi është këngëtarja shqiptare me famë botërore, e cila ndiqet dhe kometohet shumë në rrjet sociale. Edhe Era
Alkool, bikini dhe shkuma party: Kështu "tërbohet" rinia në plazhet shqiptare (FOTO LAJM) Prej ditësh Shqipëria është përfshirë nga temperatura ekstremisht të larta si rezultat i një vale të nxehti afrikan.
E pa dëgjuar në Shkodër: Turistët lypin për alkool e hashash Një foto e dy turistëve të huaj po qarkullon me shpejtësi në rrjetet sociale. Fotoja që dyshohet se është shkrepur në
Si të bëni vetë solucionin që pastron syzet pa alkool Të lodhur sa herë që shkoni në dyqan pasi ju mbaron spray për pastrimin e xhamit të syzeve? Një sugjerim të thjeshtë
Mes luksit, alkoolit dhe shfrenimit: Vazhdon "sfida" e pushimeve të të rinjve të pasur (FOTO LAJM) Ndërkohë që temperaturat shënojnë rritjet e tyre, gjatë këtij sezoni të nxehtën veror, shumë prej nesh ëndërrojnë të jen
Futbollistët që janë shkatërruar pas largimit nga futbolli Futbollistët që janë shkatërruar pas largimit nga fusha. Futbollistë të shumtë sot paguhen miliona euro, nga skuadrat
Femra të zhveshura dhe alkool, videoklipi i ri i Encës qenka siç na ka paralajmëruar (VIDEO) Prej ditësh Enca na ka paralajmëruar se ka gati videoklipin e ri "Jealous" të cilin sapo e publikoi. Siç mund ta para
Ja përse nuk duhet të porosisni alkool asnjëherë në avion Thyerja e monotonisë së fluturimeve mund të bëhet përmes një gote ose dy alkool, megjithatë kjo përbën rrezik më vete.
Alkooli më i dëmshëm se kokaina Alkooli është droga më e rrezikshme për shëndetin e njeriut, më i rrezikshëm edhe se llojet më të forta të drogave të tj
Ky është ishulli i çmendurive, alkool, drogë dhe seks në publik (FOTO LAJM) Në sezonin veror, ishulli ‘South Padre’ tejmbushet me mbi 100 000 adoleshentë amerikanë të cilët festojnë në mënyra ekst
Aty ku "alkooli derdhet lumë", pushimet e çmendura të fëmijëve të pasur Jemi në kulmin e sezonit të verës dhe ndoshta shumica prej jush në këto moment po shijon rrezet e diellit apo po shkund
Alkool dhe vajza të zhveshura, Enca publikon pamjet e shfrenuara nga klipi i ri (VIDEO) Enca është një ndër këngëtaret më të pëlqyera nga publiku. Ajo nuk preferohet vetëm për këngët që lançon, por dhe për fo