999 rezultate për

alketa

Vëllai i Alketa Vejsiut hesht në gjyq, si regoi i ati kur e pa me pranga Gjykata e Lezhës ka lënë në burg Endrit Vejsiun, vëllain e moderatores Alketa Vejsiu, i cili u arrestuan tri ditë më par
Alketa Vejsiu: Kur isha 19 vjeç i bleva shtëpi mamit dhe vëllait Fustani i kuq me pika të bardha, këmbët e zbathura, dorëzuar tokës së bereqetshme, vështrimi i tretur larg, por aspak i
O ma mos u mërzit! Mesazhi i vëllait të Alketa Vejsiut pasi e lanë në burg Gjykata e Lezhës ka dhënë masën e sigurisë "arrest" me burg gjatë paradites së sotme për Endrit Vejsiun, i cili u kap me
U kap me mina me telekomandë, çfarë ndodhi sot me vëllain e Alketa Vejsiut (FOTO LAJM) Gjykata e Lezhës ka lënë në burg Endrit Vejsiun i cili u kap me 4 mina dhe droge në automjetin e tij dy ditë më parë në
U arrestua me armë dhe mina, Alketa Vejsiu reagon për të vëllain I riu nga Tirana, të cilit iu kapën mina me telekomandë në makinë rezulton të jetë vëllai i moderatores së njohur Alketa
Ky është reagimi i Alketa Vejsiut pasi i arrestuan vëllain me mina të telekomanduara (VIDEO) Një i ri u arrestua dje duke i kapur katër mina me telekomandë në makinë. Ai është 29-vjeçari Endrit Vejsiu, vëllai i pr
Çfarë i kapën dhe si u arrestua vëllai i Alketa Vejsiut (FOTO LAJM) Policia ka arrestuar gjatë ditës së djeshmë një të ri nga Tirana, të cilit iu kapën mina me telekomandë në makinë. O
Arrestohet vëllai i Alketa Vejsiut, sa mina dhe armë iu gjetën (FOTO & VIDEO) I riu i arrestuar gjatë natës nga policia e Lezhës, pasi në makinën me të cilën lëvizte u gjetën 4 mina me telekomandë,
“Të trullos kur flet”, kolegia kritikon publikisht Alketën Alketa Vejsiu ka nisur mbrëmjen e djeshme sërish emisionin "Dance With Me". Alketa karakterizohet nga një shpejtësi n
Alketa Vejsiu bën gafën LIVE, publiku shkrihet së qeshuri (VIDEO) Mbrëmjen e sotme ka nisur Dance With Me. Ka qenë Seldi ai që ka kërcyer mbrëmjen e sotme këngën e Elvana Gjatës, hiti
Alketa Vejsiu zbulon suprizat e reja, tregon detajet e DWM Këtë të hënë do të nisë konkursi më i ndjekur i kërcimit në TV Klan, 'Dance with me', i moderuar nga prezantuesja e njoh
"Bëjnë sikur punojnë", Alketa tregon si e nxorri një vajzë nga zyra Alketa Vejsiu është një nga moderatoret më të preferuara të pubiku shqiptar. Karizma por në të njëjtën kohë edhe seri
Alketa Vejsiu flet për një fëmijë të tretë: Mbase e birësoj Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu është një nga personazhet më të dashur për publikun shqiptar. Por ajo është kujdes
Alketa Vejsiu zbulon spektaktin e radhës pas "Kurthit të Piter Panit" Alketa Vejsiu nuk ka ndërmend të ndalet. Pas "Kurthit të Piter Panit" i cili rezultoi një sukses i vërtetë, ajo ka n
Klaudia Pepa tregon ëndrën e fëmijërisë dhe ajo është Alketa Vejsiu Alketa Vejsiu është një ndër moderatoret më të mira në Shqipëri. Ditën e sotme ajo ka vendosur të zhvillojë një inte
Kështu dukej Alketa Vejsiu kur ishte e vogël (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu është një nga personazhet më të dashur për publikun shqiptar. POr ajo është kujdes
Alketa Vejsiu bën deklaratën e pabesueshme: Dikur mezi mbyllja muajin (FOTO LAJM) Moderatorja shumë e dashur nga publiku dhe e shumë komentuar në media e rrjete sociale, Alketa Vejsiu ka ndarë me të gji
Pas Alketa Vejsiut, këngëtarja shqiptare viziton mrekullinë natyrore Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu kohët e fundit është bërë shumë aktive në rrjetet sociale. Seti i mrekullueshëm fo
E quajtën hipokrite, Alketa tregon udhëtimin në Afrikë Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu ka nisur pushimet ekzotike në Afrikë. Ndër postimet e saj në Instagram, Alketa ka
Vajzat e ekranit zgjedhin stilisten me famë botërore, ajo i surprizon në Instagram (FOTO LAJM) Duket se dhe ajo ka një vlerësim për bukuroshet shqiptare që kanë zgjedhur krijimtarinë e saj dhe disa prej tyre i ka po