999 rezultate për

alket

Bora tha se e kopjoi, komenti i Alketës për moderatoren i habiti të gjithë (FOTO LAJM) Bora Zemani dhe Alketa Vejsiu drejtojnë nga një spektakël dashurie në dy televizione, që janë gjithmonë kokë më kokë me
U bë nami në rrjet se kaloi semaforin me të kuqe, Alketa Vejsiu kërkon falje (VIDEO) Alketa Vejsiu, është një njeri që e dashuron muzikën. Mund ta shohësh duke kënduar kudo. Veçanërisht në makinë. Është ri
"Revoltë për këtë akt brutal", Alketa Vejsiu shkruan fjalët prekëse për Klodian Rashën (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu ka reaguar për vrasjen e Klodian Rashës dy ditë më parë. Përmes një reagimi në rrjete sociale, moderatorja
U eliminua nga Saimiri, flet Juli: Më bëri përshtypje Alketa (FOTO LAJM) Juli dhe Klea ishin dy konkurrentet që Saimiri vendosi të eliminonte në natën e dytë të spektaklit “Love Story” në TV Kl
Alketa i nxjerr zbuluar, konkurrenti i "Përputhen" aplikon në "Love Story" (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu ka lajmëruar prej disa kohësh se një format dating do të vijë së shpejti në ekranin e TV Klan. “Love Story
Nga emisioni te biznesi, Bora "akuzoi" Alketa Vejsiun për kopje? (FOTO LAJM) Bora Zemani ishte e ftuara e parë e “Binjakët” emisioni më i ri i dy vëllezërve simpatikë Donald dhe Romeo Veshaj. Nd
"Dyshova kur më iku nuhatja", Alketa Vejsiu tregon simptomat e Covid-19 (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu zbuloi pak javë më parë se ishte infektuar me koronavirus dhe se tashmë gëzonte shëndet të plotë. Së fundm
Alketa kërkoi fitoren e Elvanës, menaxheri i Arilenës: Nuk flasim më Popi Kola, menaxheri i Arilena Arës me Alketa Vejsiun nuk ka më kontakte. Arsyeja lidhet me statusin që bëri moderat
"Gënjeshtër e madhe", komentuesit vënë në dyshim infektimin e Alketa Vejsiut Dy ditë më parë, moderatorja Alketa Vejsiu rrëfeu në llogarinë e saj në Instagram se e kishte kaluar Covidin dhe fatmirë
Erdhi vjeshta, këto veshje duhen me patjetër në dollapin tuaj Xhinset “mom” Fjala është për ato xhinset e rehatshme që mund t’i veshësh kudo. Ngjyra apo modeli nuk është kriter, e
Alketa Vejsiu preket nga COVID-19: Nuk është shaka, i lutem zotit çdo ditë! (FOTO LAJM) COVID-19 po përhapet me shpejtësi në Shqipëri ku vetëm në 24 orët e fundit në vend janë shënuar 301 raste të reja dhe 4
"Nuk është shaka", Alketa Vejsiu zbulon publikisht si e kaloi Covid-19 (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu ka kaluar Covid-19. Këtë moderatorja e ka zbuluar përmes një postimi në Instagram ku tregon se nuk e ka
300 euro për provim, lirohet nga burgu sekseri i universitetit Gjykata ka vendosur "arrest shtëpie" për Xhevi Dervishin, i cili akuzohet si sekser në Universitetin e Korcës. Shkak
Alketa Vejsiu bën ëndrrën realitet, sërish në skenën e Sanremos Stefano Coletta, drejtori i Rai Uno, pas shumë fjalëve se Sanremo nuk do të zhvillohej për shkak të COVID-19, i siguroi
Arbana kujton emisionin e saj të vjetër, ndjekësit "shpërthjenë" kundër Alketës (FOTO LAJM) Arbana Osmani është padyshim një nga emrat më të dashur të publikut shqiptar. Me një karrierë shumëvjeçare në televiz
Super vilë në Dhërmi, dalin pamjet e kopshtit gjigant të Alketa Vejsiut (FOTO LAJM) Moderatoja Alketa Vejsiu vazhdon pushimet në këto ditë të nxehta gushti. Ditën e sotme, ajo është ndalur në shtëpinë
"Muzikë shqip", Alketa Vejsiu ndan detajet e para nga spektakli më i ri (VIDEO) Gjatë këtyre ditëve, moderatorja e njohur, Alketa Vejsiu ka treguar se e ka shijuar jugun e Shqipërisë me këngët shqipta
"Djali dhe vajza ime", Alketa si asnjëherë publikon foto të fëmijëve (FOTO LAJM) Fëmijët dhe bashkëshorti i Alketës kanë qenë deri më tani "mister" për shqiptarët. Lart e poshtë janë marrë grimca in
Alketa mburr edhe njëherë Italinë: Këtu asnjë pa maskë Alketa Vejsiu ka ndarë një mesazh sensibilizues në rrjete sociale, duke iu bërë thirrje të gjithë qytetarëve që të respe
Sa qenka rritur, Alketa publikon si rrallëherë të bijën (FOTO LAJM) Fëmijët dhe bashkëshorti i Alketës kanë qenë deri më tani "mister" për shqiptarët. Lart e poshtë janë marrë grimca in