999 rezultate për

aliut

Haradinaj i pikëlluar nga lajmi për vrasjen e nënës së këshilltares së tij Kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj për vrasjen nënës së këshilltares së tij, Armenda Aliut. 42 vjeçarja dys
“Almiri”, gjykata po lehtëson vrasësit (VIDEO) Në rigjykimin për rastin e Almir Aliut, a po e përsërit Gjykata e Kumanovës vendimin skandaloz të shkallës së parë? “
Festa e Sulltan Nevruzit, Baba Mondi: Mos e braktisni Shqipërinë Kryegjyshi Boteror i Bektashinjve, Haxhi Dedebaba Edmond Brahimaj në ceremoninë e festës së "Sulltan Nevruzit" ka folur
100 petritat e Saliut! Rama qesëndis protestuesit në Fier Kryeministri Rama ka qesëndisur grupin e qytetarëve që e pritën atë me protesta në Fier duke i quajtur "petritat e Saliu
"Ishte plani i FBI-së", avokati bën deklaratën e fortë pas protestës Pas protestës së dhunshme që u zhvillua ditën e djeshme në rrjet kanë shpërthyer mijëra reagime. Një ndër to ishte e
Dako trash zërin ndaj Bashës dhe e quan "toç" Kryebashkiaku i Durrësit, Vangjush Dako, së fundmi është akuzuar për bashkëpunim me banda kriminale,nga kreu i PD-së
Balla: Dhëndri i Berishës më rrahu në sy te gruas Gjatë seancës së sotme parlamentare, kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla, ka rikujtuar edhe një herë një inci
Arrestimi i djalit të deputetit, reagon Taulant Balla Menjëherë pas arrestimit të djalit të deputetit në Lezhë, ka reaguar edhe kreu i Grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla
Motra e Haklajve plas "bombën": Sali Berisha ka vrarë 200 tropojanë Zylfije Haklaj motra e Shkëlqim, Halil, Ylli dhe Fatmir Haklajt të vrarë në Tropojë thyen heshtjen duke dhënë një interv
Familjarët e Almirit dënojnë vendimin e gjykatës për vrasësin Boban Iliç Familjarët e Almir Aliut kanë paralajmëruar padi ndaj prokurores dhe gjykatëses së rastit, për shkak se janë të pakënaqu
Sot gjykata jep vendimin për rastin Almiri Gjykata Themelore e Kumanovës sot do të shqiptojë dënimin për të akuzuarit në rastin e Almir Aliut. Burime nga Gjykata e
Nesër jepet aktgjykimi për vrasësin e Almirit Gjykata Themelore e Kumanovës nesër do të shqiptojë dënimin për të akuzuarit në rastin e Almir Aliut. Burime nga Gjykata
Familja e Almir Aliut, takim me grupin parlamentar të BDI-së (VIDEO) Familja e Almir Aliut po realizon një takim me grupin parlamentar të BDI-së. Mësohet se BDI do inicioje Komision par
Sot protestohet para qeverisë për rastin e Almir Aliut Sot para Qeverisë së Maqedonisë do të protestohet, si reagim kundër vendimit të gjykatës për rikualifikimin e lëndës në
Thirrje masive për protestën e nesërme mbi rastin e Almir Aliut Kryetarja e Komunës së Haraçinës dhe ai i Gostivarit, partia në pushteti Bashkimi Demokratik për Integrim, opozitaret s
Detaje tronditëse për Boban Iliq, ka shtypur edhe njerëz të tjerë Shtypja me makinë e katërvjeçarit Almir Aliut është rasti i i treti me rradhë për Boban Iliqin, pasi ai më parë ka kryer
Vrasësi i Almir Aliut, feston lirinë me flamurin e Serbisë (FOTO) Vrasësi i Almir Aliut, djaloshit katër vjeçar nga Kumanova, Boban Ilic dje u lirua nga Gjykata duke u rikualifikuar lënd
Rasti i Almir Aliut, mbrojtja kërkon monitorim ndërkombëtar Avokatët e familjes së Almir Aliut kërkojnë monitorim ndërkombëtarë të procesit gjyqësor. Avokati Asmir Alispahiç i
Sot protestohet për vrasjen e Almir Aliut Sot para Prokurorisë Themelore Publike do të protestohet kundër rikualifikimit të rastit për vrasjen e Almir Aliut nga "
Rasti "Almiri", ekspertët: Gjykata ka shkelur ligjin Ekspertët vlerësojnë se Gjykata Themelore e Kumanovës me mos pranimin e dëshmive nga mbrojtja e rastit të Almir Aliut ka