999 rezultate për

aliu

Ramës nuk i del inati me Metën: Pse nuk mbrojte Valbonën në kohën e Saliut Ditën e djeshme, Presidenti Meta doli kundër ndërtimit të HEC-eve në Vjosë pasi sipas tij, diccka e tillë do të sillte s
Ish-truproja i Azem Hajdarit: Haklajt erdhën për Saliun, prova në kasetën e regjistruar në spital Marjan Gryka është një ish-truprojë e deputetit të vrarë Azem Hajdari dhe njeriu më besnik i tij për shumë vite. Në vit
Masakroi me thikë fqinjin, arrestohet pas 4 ditësh autori (VIDEO) Pas 4 ditësh ka rënë në pranga shtetasi Rizan Aliu i cili masakroi fqinjin e tij në Kavajë. Ngjarja bëri bujë pas pu
Habit Kryemadhi: Unë nuk e njoh COVID-19, unë besoj në Zot! "Unë nuk e njoh COVID. Kush beson në Zot, do të jetojë i lumtur pa COVID..." Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Inte
A kanë vdekur nga koronavirusi? Familjarët e të ndjerëve kërkojnë tu bëhet autopsia Familjarët dhe të afërmit e personave të cilët kanë humbur jetën nga koronavirusi, po insistojnë që tu bëhet autopsia.
"Kemi me t' kujtu sa të kemi jetë", flet e mbijetuara e aksidentit ku humbi jetën parashutisti Ditën e djeshme ka ndodhur një aksident në ajër mes dy parashutistëve, të cilët janë përplasur gjatë kohës së aterrimit
Katër vite nga vdekja e Almir Aliut dhe ende asnjë vendim për autorin Spt katër vite nga vdekja e Almir Aliut nga Kumanova, teksa familjarët e tij akoma enden nëpër labirintet gjyqësore për
Panxhari mund të rregullojë gjithçka që është "gabim" në trupin tuaj Ato nuk janë vetëm ushqyes të domosdoshëm të përditshëm si vitamina B, hekur, mangan, bakër, magnez dhe kalium, këto gur
Jep dorëheqje nënkryetari i Komunës së Ferizajt Nënkryetari i Komunës së Ferizajt, Naim Ferati, ka dhënë dorëheqje nga pozita e tij. Lajmin e ka bërë të ditur kryeta
Mik i ngushtë me Nolin dhe Avni Rustemin, si e pësoi kur nuk pranoi t'i jepte nagantin Enverit Publikohet historia e panjohur e Ali Vllamasit me origjinë nga fshatrat e Kolonjës, vëllait të politikanit të njohur, Se
Vdiq në burgun e Londrës, motra e Liridon Saliukës bën akuzën e rëndë Motra e Liridon Saliaukës, shqiptarit të burgosur që u gjet i vdekur më datë 10 janar në qeli, kërkon drejtësi. Në një l
Shokët që u bënë armiq janë sot të lirë, si u përça banda famëkeqe e Durrësit Ka shkaktuar jo pak reagime lirimi nga burgu i Endrit Dokles, një ish-anëtar i bandës së Durrësit. Edhe pse pak ditë
Si e nxorri Saliu-Enverin nga varri: Nexhmije Hoxha rrëfen ditët kur u rrëzuan nga pushteti Çfarë ndodhi në natën e 3 majit 1992 te Varrezat e Dëshmorëve dhe si e ka përjetuar në qeli Nexhmije Hoxha zhvarrimin e
E rëndë në Londër, shqiptari gjendet i vdekur në burg Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Angli ku një shqiptar është gjetur pa jetë në burg. 29-vjeçari Liridon Saliuka është g
Sinan Vllasaliu dedikim prekës ndaj bashkëshortes në këngën e re (VIDEO) Sinan Vllasaliu ka befasuar publikun edhe me dy projekte të reja. Vetëm pak ditë pasi publikoi super duetin "2 minuta
Fatma Haxhialiu kapet me Jul Dedën live në emision: Po je burrë, kërko falje (FOTO LAJM) Aktori Jul Deda dhe moderatorja Fatma Haxhialiu kanë debatuar mbrëmjen e djeshme në emisionin "Thumb", për sherrin virtu
EMRAT/ Kush janë 3 viktimat e sherrit për pronën në Mat Ditën e sotme, një ngjarje e rëndë ka tronditur Matin, ku si pasojë e një sherri për pronën kanë mbetur të vdekur 3 pers
Fatma Haxhaliu nuk mban lotët në emision: Sakrificat e familjes time (VIDEO) Ditën e djeshme në emisionin "Rudina" ka qenë e ftuar moderatorja e emisionit “Thumb”, Fatma Haxhialiu së bashku me të m
Intrigat e frikshme të Ali Pashës: Vrau vjehrrin për pushtet, pastaj i ngriti kurth të gjithëve duke i ekzekutuar Martesa e Ali Pashë Tepelenës me Eminenë synonte të qetësonte jetën e trazuar të pashait. Në librin kushtuar jetës s
Haradinaj i pikëlluar nga lajmi për vrasjen e nënës së këshilltares së tij Kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj për vrasjen nënës së këshilltares së tij, Armenda Aliut. 42 vjeçarja dys