999 rezultate për

alite

Më thuaj si e mban telefonin, të të them çfarë personaliteti ke #1 Të mbash celularin me një dorë dhe të shkruash më gishtin e madh. Nëse ju e mbani celularin me një dorë dhe njëkohësi
Ajo që shihni në këtë foto tregon personalitetin tuaj Është mahnitëse fakti se në sa mënyra të ndryshme mund të përceptohet një fotografi e vetme në pamje të parë. Besojen
Xhafaj godet Tahirin për drogën: Me të njëjtët policë ndryshova realitetin Rezultatet e antitrafikimit në 2018, Xhafaj: Krenar për çfarë bëmë. Përçmim për të gjithë ata që kanë hedhur baltë D
Zaniolo: Është një ëndërr e bërë realitet Në Romë të gjithë janë të dashuruar me “yllin” e ri që po lind. E sotmja ndaj Portos, ishte një mbrëmje që do të mbahet
Ankohen për taksën por shikoni çfarë lufte bëjnë serbët ndaj Kosovës Shteti dhe qytetarët e Serbisë përdorin të gjitha mjetet për të luftuar shtetësinë dhe pavarësinë e Kosovës. Ivica Da
Ahmetaj larg realitetit: 70 vjeç nuk është i vjetër Ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj u shpreh në "Top Talk" se në 2013-ën, sistemi i pensioneve ishte në risk kapitul
Zgjidh një zemër dhe zbulo personalitetin tënd Nëse zgjodhe zemrën nr.1 Këta njerëz kanë një aftësi të rrallë të hyjnë në empati me të tjerët. E imagjinojnë veten t
Cedric Soares për Interin: Ëndrra u bë realitet që të vija këtu (VIDEO) Cedric Soares u prezantua dje si afrimi i Interit në merakton e janarit. Mbrojtësi i krahut të djathtë u huazua nga Sout
Publikohet foto e rrallë, Piatek tifoz i Milanit që në moshën 11 vjeçare Ëndrrat e fëmijëve mund të bëhen realitet një ditë. Kjo i ka ndodhur Krzysztof Piatek i cili u zyrtarizua vetëm dje si l
Shqipëria "groposet" në kriminalitet Vrasjet e fundit që kanë ndodhur në vendin tonë ka bërë që Shqipëria të përkeqësojë renditjen përsa i përket indeksit të
Shehi: Qeveri tranzitore derisa të vendoset normaliteti në vend Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi ka thwnw se wshtw dakord me Bashwn dhe se duhet një qeveri tranzitore dhe më pas të reali
Ky është realiteti, e gjitha qeveria në Angli ka 68 këshilltarë ndërsa vetëm Haradinaj ka 35 Ish-ambasadori i Kosovës në Londër, Muhamet Hamiti ka reaguar pas lajmit se kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka 3
Rivaliteti Messi-Ronaldo, argjentinasi 7 gola më shumë se portugezi Rivaliteti mes Messit-Ronaldos duket sikur nuk ka fund kurrë teksa të dy po sundojë botën prej një dekade, shkruan Albe
Kjo e moshuar u shndërruar në një grua 30 vjet më të re në pak minuta (VIDEO) Profesionistët e fotoshopit arrijnë që të bëjnë shndërrime fenomenale të fotove me të cilat punojnë. Natyrisht, me të
Rivaliteti me CR7, "Topi i Artë" dhe familja, Leo Messi sqaron gjithçka Lionel Messi e ka konsideruar rivalitetin mes tij dhe Cristiano Ronaldos "të shëndetshëm" dhe të mirë për tifozët. Argje
Nuk është film por realitet, duhet të zgjidhte për të shpëtuar nga vdekja gruan apo nënën Një cunami shkatërrues ka goditur ishujt e Javës dhe Sumatrës natën e së shtunës duke u marrë jetën 429 personave dhe pl
Rivaliteti Inter-Juventus transferohet jashtë fushës, Oriana sfidon Wanda-n (FOTO LAJM) Rivaliteti Inter-Juventus nuk është vetëm në fushën e lojës, por edhe në mediat online dhe rrjetet sociale. Wanda, ba
Protestë dhe rivalitet, tifozët e Interit dhe Juventusit "përplasen" para ministrisë (FOTO LAJM) Mijëra studentë kanë dalë sot në protestë para Ministrisë së Arsimit ku kanë kërkuar uljen e tarifave në Universitete.
Modric: Është një ëndërr që është bërë realitet Luka Modric sonte në Paris ka fituar çmimin e Topit të Artë. Pas marrjes së trofeut Modric është shprehur me fjalë të më
Derbi i çmëndur i primaverës, Inter triumfon 4-3 ndaj Milanit Derbi midis Milanit dhe Interit është një nga më të rivalizuar në Europë. Ajo quhet laskala e futbollit pasi të dy k