999 rezultate për

alisson

Pas 17 vitesh, Alisson, thyen rekordin e legjendës së Juventus Alisson Becker është bërë portieri më i shtrenjtë në historinë e futbollit pas kalimit nga Roma për tek Liverpool për 75
Klopp i "dashuruar" me Alisson, nuk i bëjnë përshtypje parat Jürgen Klopp e ka cilësuar portierin Alisson Beckerin si më të mirin e Botës dhe për këtë ka paguar 75 milion euro. A
Zyrtare: Alisson Becker lojtar i Liverpoolit Liverpooli zyrtarisht ka njoftuar se ka transferuar Alisson Beckerin nga Roma për një shumë rekord 75 milionë euro. A
Roma falenderon Alissonin në aventurën e tij të re Roma ka falënderuar portierin brazilian, Alisson Becker, në aventurën e tij të re në Liverpool. Alisson është transfe
Monchi: Alisson do të zyrtarizohet shumë shpejt tek Liverpooli Drejtori sportiv i Romës, Monchi, ka konfirmuar se negociatat mes klubeve kanë avancuar për Alisson Becker, i cili prite
Alisson mbërrin në Angli Portieri i Romës, Alisson Becker, ka mbërritur në Angli për të kryer testet mjekësore para se të kompletojë kalimin në L
Alisson Becker falenderon tifozët e Romës Alisson Becker ka falenderuar tifozët e Romës, pasi ai po fluturonte për të përfunduar transferimin e tij prej 75 milion
Alisson Becker transferohet tek gjigandi anglez Portieri brazilian Alisson duket se e ka ndarë mendjen për të ardhmen e tij. Edhe pse për të kishte shfaqur interesi
Dështon blerja e Alisson, Liverpool vazhdon me Karius-in Pas gafave të pafalshme të portierit Karius, që i kushtuan finalen e Champions League, në Liverpool u mendua një zëvendë
Real Madrid arrin marrëveshjen me Alisson Becker Real Madridi ka arritur marrëveshjen për kushtet personale me Alisson Becker, por Roma kërkon 80 milionë euro për shërbi
Taffarel: Alisson është i lumtur tek Roma Ish-portieri i Brazilit Claudio Taffarel ka thënë se Alisson Becker është i lumtur tek Roma. “Alisson është shumë i l
Alisson: E ardhmja ime? Do të zgjidhet para Kupës së Botës Alisson Becker ka konfirmuar se ka disa opsione dhe po tenton të zgjidhë gjithçka së bashku me Romën. Ai dëshiron që
Firmino: Alisson hajde tek Liverpooli Sulmuesi i Liverpool, Roberto Firmino ka bërë shaka ku i ka thënë portierit të Romës, Alisson Becker të bashkohet me klu
Firmino thotë se Alisson e ka pyetor atë për Liverpoolin Roberto Firmino ka thënë sot se portieri i Romës Alisson e “ka pyetur atë për Liverpoolin, por ai ka edhe oferta të tjer
Chelsea me ofertë zyrtare për portierin Alisson Becker Chelsea thuhet se ka bërë ofertë prej 60 milionë euro për portierin e Romës Alisson Ai vazhdimisht është lidhur me nj
Marca: Alisson kërkon të të transferohet tek Real Madrid Nëse Alisson Becker largohet nga Roma, e përditshmja spanjolle "Marca" pretendon se ai do të trasnferohet tek ndonjëra p
Chelsea heq dorë nga Alisson, synon portierin tjetër Sipas Daily Mail, klubi i Chelsea ka gjetur zëvendësuesin e portierit Thibault Courtois pasi ky i fundit pritet të largo
Chelsea i bashkohet Real Madridit për portierin e Romës Chelsea i është bashkuar Real Madridit dhe Liverpoolit për portierin e Romës Alisson Becker, pasi Thibaut Courtois mund
Cafu zyrtarizon kalimin e Alisson tek Real Madrid (VIDEO) Portieri i Romës, Alisson Becker, zhvilloi një sezon mjaft të mirë këtë që sapo lamë pas, dhe gjithashtu edhe trajneri i
Liverpool insiston për të marrë Alisson, problem mbetet çmimi Skuadra e Liverpool, pas finales së Champions League dhe paraqitjes mjaftë të dobët të portierit Karius, kërkon që të gj