999 rezultate për

alisson

Real Madrid arrin marrëveshjen me Alisson Becker Real Madridi ka arritur marrëveshjen për kushtet personale me Alisson Becker, por Roma kërkon 80 milionë euro për shërbi
Taffarel: Alisson është i lumtur tek Roma Ish-portieri i Brazilit Claudio Taffarel ka thënë se Alisson Becker është i lumtur tek Roma. “Alisson është shumë i l
Alisson: E ardhmja ime? Do të zgjidhet para Kupës së Botës Alisson Becker ka konfirmuar se ka disa opsione dhe po tenton të zgjidhë gjithçka së bashku me Romën. Ai dëshiron që
Firmino: Alisson hajde tek Liverpooli Sulmuesi i Liverpool, Roberto Firmino ka bërë shaka ku i ka thënë portierit të Romës, Alisson Becker të bashkohet me klu
Firmino thotë se Alisson e ka pyetor atë për Liverpoolin Roberto Firmino ka thënë sot se portieri i Romës Alisson e “ka pyetur atë për Liverpoolin, por ai ka edhe oferta të tjer
Chelsea me ofertë zyrtare për portierin Alisson Becker Chelsea thuhet se ka bërë ofertë prej 60 milionë euro për portierin e Romës Alisson Ai vazhdimisht është lidhur me nj
Marca: Alisson kërkon të të transferohet tek Real Madrid Nëse Alisson Becker largohet nga Roma, e përditshmja spanjolle "Marca" pretendon se ai do të trasnferohet tek ndonjëra p
Chelsea heq dorë nga Alisson, synon portierin tjetër Sipas Daily Mail, klubi i Chelsea ka gjetur zëvendësuesin e portierit Thibault Courtois pasi ky i fundit pritet të largo
Chelsea i bashkohet Real Madridit për portierin e Romës Chelsea i është bashkuar Real Madridit dhe Liverpoolit për portierin e Romës Alisson Becker, pasi Thibaut Courtois mund
Cafu zyrtarizon kalimin e Alisson tek Real Madrid (VIDEO) Portieri i Romës, Alisson Becker, zhvilloi një sezon mjaft të mirë këtë që sapo lamë pas, dhe gjithashtu edhe trajneri i
Liverpool insiston për të marrë Alisson, problem mbetet çmimi Skuadra e Liverpool, pas finales së Champions League dhe paraqitjes mjaftë të dobët të portierit Karius, kërkon që të gj
"Alisson është portieri i duhur për Realin" Ish portieri i Brazilit, Claudio Taffarel ka thënë se Alisson Becker është portieri më i mirë i mundshëm për Real Madrid
Portieri Alisson, besnik ndaj Romës I pyetur mbi të ardhmen e tij si futbollist, Alisson ka deklaruar se është i lumtur në Romë dhe se nuk e ka mendjen tek
Kërkojnë 100 milion euro, Roma refuzon Realin për Alisson Portieri i Romës, Alisson Becker ka pasur një paraqitje mjaftë të mirë me klubin e tij, duke tërhequr vëmendjen e shumë
Roma fillon të mendojë për zëvendësuesin e Alisson, fillojnë negociatat Portieri brazilian, Alisson Becker është afër largimit nga skuadra italiane Roma dhe Roma është e gatshme ta shesë yllin
Alisson: Salah mund ta fitojë Topin e Artë Portieri i Romës, Alisson thotë se Mo Salah "mund të konkurrojë për Topin e Artë", por beson se mund ta mundin Liverpuli
Alisson zbulon sulmuesin, mbrojtësin dhe portierin e tij të preferuar në Itali Portieri i Romës, Alisson Beckern është shprehur i kënaqur me interesimin e gjigantëve si Liverpool dhe Real Madrid, por
Çmendet Reali, 300 milionë euro për këta tre lojtarë Sipas "Don Balon", Real Madridi ka bërë gati 300 milionë euro për tre lojtarë: Salah - Alisson dhe Lewandowski, të cilët
Liverpool konfirmon interesimin për Alisson Liverpool prej kohësh është vënë pas gardianit të Romës, Alisson Becker. Interesin e ekipit të Jurgen Klopp e konfirm
Pallota qetëson tifozët, nuk largohet Alisson Becker do të vazhdojë ta vesh fanellën e Romës edhe sezonin e ardhshëm, kështu thotë numri një i klubit italian,