999 rezultate për

alina

"A mund të të puth gjithë ditën?" Zaniolo-Madalina, tani është zyrtare (VIDEO) Madalina Ghenea, showgirl rumune, goditi zemrën talentit të Romës, Nicolo Zaniolo, shkruan Albeu.com. Siç dëshmohet n
Detaje të pazbuluara nga zhdukja e mistershme e "dashnores" më të famshme në botë Britanikja “The Sun” i është rikthyer çështjes së Alina Kabaeva, ish-gjimnastja kampione, e cila u bë e famshme me një x
Koronavirusi i vrau prindërit, gjyshja e 5 vjeçarit organizon festën e madhe për ditëlindje Raiden Gonzalez do të mbushë 5 vjeç këtë muaj, por prindrit e tij nuk do të jenë me të për të festuar për shkak se kanë
Vuan nga sëmundja e rrallë, Putin drejt largimit nga posti (VIDEO) Presidenti rus, Vladimir Putin do të largohet nga posti në janar 2021 për shkak se vuan nga sëmundja e Parkinsonit. K
The Sun: U tha se ishte shtatzënë, zhduket e dashura e Putin (FOTO LAJM) Janë bërë dy vjet që kur Alina Kabaeva, e dashura e Vladimir Putin është zhdukur nga syri i publikut. Sipas “The Sun
"Hazall" u infektua me koronavirus, të gjithë po kritikojnë të dashurin e aktores (FOTO LAJM) Aktorja Alina Boz pak ditë më parë konfirmoi se ka dalë pozitive me koronavirus. Ajo u karantinua në shtëpi dhe bëri të
"Hazall" infektohet me COVID-19, si është gjendja e aktores (FOTO LAJM) Aktorja e njohur turke Alina Boz është infektuar me koronavirus. Lajmin e bëjnë të ditur mediat turke e më pas është kon
Challandes jep lajmin e mirë: Të gjithë më duan te Kosova, do të qëndroj Tekniku zviceran, Bernard Challandes, synon të arrijë suksesin historik nën drejtimin e Kosovës, duke u kualifikuar në "
Diferenca e tyre në moshë i shokoi të gjithë, Azra tregon planet për martesë (FOTO LAJM) Aktorja shumë e dashur për publikun Alina Boz u bë e njohur në Shqipëri përmes telenovelës ‘Mos ma lësho dorën’ në rolin
Njihuni me Alninën, 6-vjeçarja më e bukur në botë (FOTO LAJM) Një vogëlushe 6-vjeçare nga Rusia, e quajtur Alina Yakupova, është cilësuar si vajza më e bukur në botë. 6-vjeçarja n
Ish e dashura sekrete e Vladimir Putin lind binjakë (FOTO LAJM) Alina Kabaeva, e cila raportohet se është partnerja prej shumë kohësh e Vladimir Putin, ka lindur kohët e fundit binjakë
Vrasja e gazetarit sllovak, jep dorëheqje ministri Brendshëm Pas dorëheqjeve të më hershme të kabinetit qeveritar dhe zyrtarëve të lartë sllovak, pas vrasjes së gazetarit hulumtues
Plas sherri! Rezarta Shkurta i nxjerr të palarat Dalina Buzit (FOTO LAJM) Rezarta Shkurta është një nga femrat shqiptare që la botën e muzikës për t'u kthyer në një sipërmarrëse dhe për t'iu për
A e dini sa "stalina", "engelsa" dhe "zhdanova" ka Shqipëria? Nga Kastriot Dervishi Indoktrinimi i popullit shqiptar ndër vite me helmin komunist është aq i thellë, saqë nuk
Dy ditë pasi doli nga burgu, Rozalina vjedh sërish e bie në pranga Hajdutja e famshme në Tiranë, Rozalina Konomi është vënë sërish në pranga vetëm pak ditë pasi ka dalë nga qelia. Ajo
Gazetarja përlotet nga surpriza e motrave në emision Balina Bodinaku është një prej prezantuesve që i jep sharm ekranit të televizorit. Por, ajo që shumë prej nesh nuk di
Mediat italina: Barcelona po flen gjumë për Dembelen, lojtari e pret Sky Sports Neës raporton se aktualisht nuk ka bisedime mes Barcelonës dhe Borussia Dortmund mbi transferimin e Ousmane D
"Lufta" e tepelenasve, a ishte Ari Alinani autori i plagosjes së Andi Mustafarajt? Ari Alinani shikohet si personi kyç që mund të hedhë dritë mbi vrasjen e Nelgert Patës, por edhe atentateve të mëparshme
ATENTATI/ Çfarë fsheh miku i Nelgert Patës? Ari Alinani, personi që mbeti i plagosur teksa u ekzekutua me armë zjarri Nelgert Pata, u transportua ditën e djeshme në
Ekzekutimi në Fier/ Alinani: Ika me vrap, nuk i kam parë atentatorët 39 vjeçari Ari Alinani, gjatë së enjtes u paraqit i fashuar dhe nën masa të larta sigurie në Gjykatën e Fierit. Ai ka ma