999 rezultate për

alimadhi

U fut në Kuvend nga PD, Alimadhi i vetëofrohet Ramës: Jam gati të bëj pakt me djallin! Kryetari i partisë Balli Kombëtar, deputeti i opozitës parlamentare, Adriatik Alimadhi, i dalë nga listat e PD, ka dekla
Kaloi COVID-19, Adriatik Alimadhi: Isha gati duke ndërruar jetë në spital "Kam qenë në kushte të vështira se mund të ndahesha nga kjo jetë. Mbyllja brenda vetvetes sepse kjo është një sëmundje q
Kodi Zgjedhor, “Ligjet” rrëzojnë Metën Komisioni i Ligjeve ka rrëzuar dekretin e Presidentit Meta për kthimin në Kuvend të ndryshimeve në Kodin Zgjedhor. D
Alimadhi sulmon Sadri Abazin: Mbylle mor gojën ti! Ti je për një kockë, qelbësirë je nga goja Deputeti Adriatik Alimadhi ka sulmuar deputetin e PS-së, Sadri Abazit, pasi ky i fundit i ndërpreu fjalën. Teksa po f
"Jemi ndarë që në '44 komunistë e ballistë", Alimadhi përjashtohet nga Kuvendi Deputeti Adriatik Alimadhi është përjashtuar nga seanca e sotme plenare nga kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi. Fillim
"Mos guxo të kakarisësh si zhabë kanalesh", Alimadhi shpërthen ndaj Murrizit Deputeti Adriatik Alimadhi i është përgjigjur akuzave të Myslim Murrizit duke thënë se nuk ka qenë kurrë bashkëpunëtor i
Mposhti me sukses koronavirusin, Alimadhi tregon me fotografi si largohet Covid-19 Adriatik Alimadhi është ndër të parët deputetë të Kuvendit të Shqipërisë i cili u infektua me koronavirus. Pas disa j
Alimadhi i shkujdesur në Kuvend, kolegët i kërkojnë të vendosë maskën Kreu i Ballit Kombëtar, deputeti Adriatik Alimadhi i cili u prek nga koronavirusi dhe u desh të kalonte shumë ditë në sp
I mbijetoi koronavirusit, Alimadhi ia shtron me mish e me birra për ditëlindje (FOTO LAJM) Deputeti Adriatik Alimadhi arriti të mposhte me sukses koronavirusin. Edhe pse kaloi një periudhë të gjatë në spital, ku
Përfitoi lekë për karburant edhe pse ishte i shtruar tek Infektivi, "justifikohet" Alimadhi Deputeti Adriatik Alimadhi u listua në lisën e deputetëve që përfituan lekë për kaburan gjatë pandemisë, edhe pse ai ndo
Aktivisti ngre pyetjen: Sa karburant harxhon Alimadhi për të shkuar nga shtrati në banjo? Deputeti Adriatik Alimadhi është bërë pjesë e listës së përfituesve të lekëve për karburant në muajin prill kur e gjithë
I infektuar prej 60 ditësh, Alimadhi: Pas skanerave mushkëria funksionon në 70% të saj Deputeti, Adriatik Alimadhi është një ndër personat e infektuar me Covid-19. Ai bëri një lidhje skype në Open në Top
Lë spitalin, deputeti Alimadhi fiton betejën me COVID-19 "Dashtë Zoti nuk e shoh më kurrë. Momentet më të vështira për mua ishin: Kur u mbylla ditën e parë në dhomën e spitalit.
Luftoi me vdekjen me COVID-19, flet deputeti Alimadhi nga spitali Deputeti Adriatik Alimadhi është një ndër të prekurit me COVID-19 në Shqipëri dhe fatmirësisht është shëruar plotësisht.
Luftoi për jetën, deputeti Adriatik Alimadhi mposht koronavirusin Deputeti Adriatik Alimadhi ka kryer një tjetër test ndaj koronavirusit, i cili fatmirësisht ka rezultuar negativ. Ali
Rëndohet gjendja e Alimadhit, deputeti futet në oksigjen Deputeti Adriatik Alimadhi është konfirmuar pozitiv me sëmundjen e koronavirusit që prej 26 marsit, pas thirrjes publike
U dërgua me urgjencë në spital, mësohet gjendja e deputetit me COVID-19 Adriatik Alimadhi është konfirmuar pozitiv me sëmundjen e koronavirusit. Pasditën e sotme mësohet se ai u dërguar me
Dalin pamjet, deputeti i njohur paska shërbyer si polic (FOTO LAJM) Deputeti Adriatik Alimadhi ka zgjedhur 107 vjetorin e krijimit të Policisë së Shtetit, për tw zbuluar pwr ndjekwsit e ti
“Tradhtarë, pse u futët në parlament”, Dasho Aliko tregon çfarë ndodhi në Gjirokastër Ceremonia për përkujtimin e viktimave në radhët e nacionalistëve në luftën e Grehotit nuk ka shkuar ashtu siç ishte plan
Alimadhi çon "të tijtë" në komisionin për shkarkimin e Metës Pas ngritjes së grupit parlamentar të partive të djathta të drejtuar nga Adriatik Alimadhi, pritet që numri i anëtarëve