999 rezultate për

aliko

Flet Mateo Aliko, i bënë atentat me kallashnikov në Korçë Zbardhet dëshmia e 29 vjeçarit i cili dyshohet se ka qenë objektiv i të shtënave me armë zjarri gjatë mbrëmjes së djeshm
Iva Aliko ndahet nga deputeti, lidhet me biznesmenin Një nga vajzat më të komentuara në Instagram, Iva Aliko ka treguar se i ka dhënë fund lidhjes së sa më deputetin misteri
"Të përdor sheiku për ca lekë", fansat i sulen Iva Alikos Iva Aliko është një ndër personazhet më të komentuara në median shqiptare. Ajo është një showgirl dhe është padyshim
Kujt ia priste mendja? Iva Aliko surprizon ndjekësit me foton e fundit (FOTO LAJM) Iva Aliko është një ndër personazhet më të komentuara në median shqiptare. Ajo është një shoWgirl dhe është padyshim
Deputeti shqiptar ndahet nga Iva Aliko (FOTO LAJM) Iva Aliko është një ndër femrat "shoë girl" më të komentuara në Shqipëri. Ajo nuk është as këngëtare e as modele por
Skema intime mes lokalit, Iva Aliko e Kallashi puthen në buzë (VIDEO) Ditën e djeshme kërcimtarja Kallashi dhe Iva Aliko festuan në të njëjtën ditë ditëlindjen. Dy vajzat seksi shqiptare
Iva Aliko pjesmarrëse në "Big Brother Vip"? Iva Aliko e cila tashmë është e njohur për fotografitë e saj provokuese si dhe deklaratën se është në lidhje me një depu
Iva Aliko lë nam si asnjëherë më parë, shkon e veshur vetëm me tyl te Çani Iva Aliko shquhet më shumë sesa për këngët që bën, për zhveshjet dhe provokimet që bën në publik. Ama skena në publik
Rikthehet Iva Aliko më shpërthyese se kurrë (FOTO LAJM) Ajo është shquar gjithnjë për ekspozimin e linjave të saj si dhe të formave bombastike. Por këtë herë duket se këngë
E FUNDIT/ 2 përjetë dhe 150 vjet burg për grupin që vrau efektivin e RENEA-s Gjykata e Krimeve të rënda ka dhënë para pak minutash dënimin për 11 të akuzuarit për ngjarjen e rëndë që ndodhi në Laza
Shikojeni si dukej Iva Aliko kur ishte fëmijë (FOTO LAJM) Ajo u bë e famshme me anë të deklaratave të saj publike se ishte në një lidhje me një deputet shumë të famshëm. Iva A
Iva Aliko lë nam si asnjëherë më parë, zhvishet në emision LIVE Iva Aliko shquhet më shumë sesa për këngët që bën, për zhveshjet dhe provokimet që bën në publik. Ama skena në publi
Iva Aliko shtatzënë, por kush është babai i fëmijës? (FOTO LAJM) Ajo bëri bujë të madhe në media me deklaratat e saj që është në lidhje me një deputet shqiptar, por që nuk u zbulua asnj
Aliko akuzon rëndë Tahirin: Droga e Lazaratit është shitur nga vetë policia Ditën e sotme pritet të jepet vendimi për 5 anëtarët e grupit "Lazarati" për vrasjen e afektivit të RENEA, Ibraim Basha.
Ups! Iva Aliko harron të veshë të brendshmet (FOTO LAJM) Ajo ka pranuar se në moshë të re, edhe pse jo e vjetër në moshë aktualisht, ka bërë ndërhyrje kirurgjikale në buzë, por
Iva Aliko ikën në Prishtinë për të dashurin deputet? (FOTO LAJM) Iva Aliko e cila u bë e njohur përmes një deklarate ‘hit’ mbi historinë e saj rozë me një deputet, duket se ka vendosur
Iva Aliko vjen me poza topless për festa (FOTO LAJM) Ajo është bërë e njohur më së shumti falë deklaratave të saj publike për një lidhje dashurie me një deputet të Kosovës p
Pas daljes lakuriq tek Arian Çani, Iva Aliko djeg Instagramin (FOTO) Modelja seksbombë Iva Aliko, e cila është e njohur ndryshe edhe si “dashnorja” e një deputeti kosovar, ka postuar një s
Iva Aliko zbulon zyrën e të dashurit deputet nga Kosova? (FOTO LAJM) Edhe pse nuk bën ndonjë punë në jetë, Iva Aliko është e famshme mes përdoruesve të Instagramit. Ajo u bë e famshme me de
Video me pullë të kuqe, Çani kërkon të shohë Kallashin pa të brendshme (VIDEO) Mbremjen e kaluar në emisionin e Arian Çanit në Tv Klan ka marrë pjesë Kallashi dhe Iva Aliko. Të njohura për skanda