999 rezultate për

aliko

Nuk justifikoi pasurinë, KPK shkarkon nga detyra gjyqtarin e Apelit Vlorë Komisioni i Pavarur i Kualifikimt ka vendosur shkarkimin nga detyra të gjyqtarit të Apelit Vlorë, Hysen Saliko. Shkak pë
Porosi nga azerët, kush është biznesmeni shqiptar që do të ekzekutohej nga grupi i taxhikut Ish-biznesmeni shqiptar i naftës Albano Aliko ka qenë objektivi i terroristëve që Gjermania arrestoi një muaj më parë në
E izoluar nga koronavirusi, Iva Aliko po e shijon këtë stil jete (FOTO LAJM) Shume personazhe publike tashmë hedhin foto nga shpia të shoqëruara edhe me hashtagun #QëndroNëShtëpi. Një divat e i
Ka marrë 750 mijë euro? Çili pranon takimin me Alikon Botuesi Henri Çili ka folur në lidhje me takimin e tij me shtetasin Adil Aliko, duke sqaruar se me të nuk ka pasur asnjë
Zëri i Amerikës për arrestimin e Henri Çilit: U përfshi nga vëllai i bashkëjetueses Në Shqipëri botuesi i njohur Henri Çili, pronar i Universitetit europian të Tiranës, një prej institucioneve arsimore më
Arrestimi i Henri Çilit dhe Seit Fishtës: 750 mijë euro për lirimin e vëllezërve Aliko Pas aksionit të zhvilluar mbrëmjen e djeshme në Lazarat, u bë e mundur edhe arrestimi i botuesit Henri Çili si edhe bizn
Aksion që në 5 të mëngjesit në Lazarat, Amarildo Alikos i gjendet arsenal armësh në shtëpi Kontrolle intensive janë zhvilluar nga tre grupe efektivesh te DVP Gjirokastër në banesat e fshatit Lazarat. Në banes
Super e komentuar për operacionet, Iva Aliko e penduar: Do gjej një mjek t'i shfry (VIDEO) Në studion e emisionit "Shqipëria Live" ishte e ftuar modelja Iva Aliko. Modelja është një ndër të paktët persona të
Aksion i befasishëm i policisë, kapet hajduti brenda në banesë Pas një aksioni të Policisë së Korçës, shoqërohet në komisariat një person, ndërsa një tjetër u shpall në kërkim, për vj
U tha se ishte pjesë e grupit të Zogut, reagon ashpër Iva Aliko Iva Aliko ka reaguar me anë të një postimi në Instastory pasi iu përmend emri në dëshminë e njërës prej vajzave. Iva
Orgji për 200 mijë lek, a ishte Iva Aliko pjesë e grupit të "Zogut të Tiranës"? Iva Aliko, vajza e ekraneve që promovohet përmes deklaratave të bujshme se ka një të dashur deputet dhe me anë të fotove
Orgji për 200 mijë lek, pjesë e grupit të "Zogut të Tiranës" ishte edhe Iva Aliko? Iva Aliko, vajza e ekraneve që promovohet përmes deklaratave të bujshme se ka një të dashur deputet dhe me anë të fotove
Ish-e dashura e deputetit i vë "kapak" paketës antishpifje (FOTO LAJM) Iva Aliko: Jam kundër paketës, e shoh si presion ndaj medias e fjalës së lirë Kalimi për votim në Kuvend i paketës an
Nuk mundët të alikoni për Lotarinë, një tjetër shans për të shkelur Amerikën ju pret (FOTO LAJM) Pas mbylljes së aplikimeve për Lotarinë Amerikane, ambasada në Tiranë ka një tjetër opsion se si mund të shkoni në SHBA.
"Një natë me Albin Kurtin?", përgjigjet Iva Aliko (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Iva Aliko e ftuar në një emision gjatë fundjavës është pyetur edhe për lidhjen e shumëpërfolur me
Bledi Mane pyet Iva Alikon: A do flije një natë me Albin Kurtin? Mes të ftuarve në një emisionin ishin edhe Bledi Mane dhe Iva Aliko. Gjatë bisedës, nuk munguan ngacmimet e gazetarit
Iva Aliko vihet në siklet, moderatori "breshëri" pyetjesh për ish të dashurin deputet (VIDEO) Këngëtarja e shumë komentuar në media për deklaratat e saj, Iva Aliko ishte e ftuar në emisionin "n'Kosovë shoë", ku fol
“Tradhtarë, pse u futët në parlament”, Dasho Aliko tregon çfarë ndodhi në Gjirokastër Ceremonia për përkujtimin e viktimave në radhët e nacionalistëve në luftën e Grehotit nuk ka shkuar ashtu siç ishte plan
I bllokuan rrugën Ramës, shoqërohen në komisariat Dasho Aliko, Spartak Drasa Shoqërohen në Policinë e Gjirokastrës, Dasho Alikom kryetar i PD në këtë Rreth dhe Spartak Drasa sekretar i degës së PD
E dashura e deputetit, Iva Aliko jep lajmin e keq (FOTO LAJM) Showgirl shqiptare Iva Aliko zbuloi në emisionin Late Night Show në RTV Ora se është beqare. Ajo tha se i ka dhënë fu