999 rezultate për

aliji

Aliji shënon dhe i dhuron 3 pikët skuadrës së tij në Hungari (VIDEO) Naser Aliji megjithëse nuk luan për kombëtaren shqiptare është bërë protagonist për skuadrën e tij. Mbrojtësi i cili
Naser Aliji bëhet me ekip të ri, firmos më skuadrën e njohur Pasi zgjodhi vetë që të largohej nga Dinamo Bucureștit, mbrojtësi i Kombëtares, Naser Aliji, ka zyrtarizuar ekipin
Andorra-Shqipëri, ndryshime në çdo repart, formacionet zyrtare Kombëtarja shqiptare e futbollit ndryshon plotësisht fytyrë për ndeshjen kundër Andorrës. Ervin Bulku ka vendosur të hed
Naser Aliji pranë largimit nga Dinamo Bucurest Ka zgjatur vetëm një muaj aventura Naser Aliji tek skuadra e Dinamo Bucurest, shkruan Albeu.com. Lajmi është zbuluar
Aliji i rikthehet futbollit, pranë akordit me klubin rumun Naser Aliji do të rikthehet në fushën e blertë. Ai kaloi një moment të vështirë pasi humbi babain e tij për shkak të një
Drama në jetën e Alijit, nga sëmundja e babait te falsifikimi i firmës Naser Aliji është duke përjetuar një dramë në jetën e tij. Mbrojtësi i majtë nga Kumanova, i cili ka veshur fanellën e k
Llullaku interviston Alijin, pasi ky i fundit shkruajti histori me klubin e tij (VIDEO) Mbrojtësi nga Kumanova Naser Aliji është bërë lojtari i parë i Virtus Entella që thërritet në një Kombëtare të parë, me
Aliji: Panucci më ka ndihmuar shumë La Kaiserslauternit duke qëndruar për 6 muaj pa ekip, por në merkaton e dimrit iu bashkua Virtus Entellas në Serinë B.
Pas Bilent Salijit, pritet të japë dorëheqjen një tjetër ministër Pas së ministrit të Drejtësisë Bilen Saliji pritet të japë dorëheqje edhe një ministër tjetër i BDI-së. Burime qever
Fatmir Dehari komenton dorëheqjen e Ministrit Saliji: Krenar me ty shok! Kryetari i Komunës së Kërçovës, Fatmir Dehari, ka komentuar në profilin e tij të facebook-ut dorëheqjen e ministrit të d
Grubi: Bilen Salijin e kisha në krah të djathtë në betejën për gjuhën shqipe Deputeti Artan Grubi, në rrjetin e tij social ka komentuar dorëheqjen e ministrit të Drejtësisë, Bilen Salijit. Ai në
Rasti i Almirit sjell dorëheqjen e ministrit të drejtësisë në Maqedoni Ministri i drejtësisë Bilen Saliji sapo ka deponuar dorëheqjen e tij në qeveri. Në një konferencë për shtyp, ministri
SHBA ofron ndihmë për Ministrinë e Drejtësisë Ministri i Drejtësisë Bilen Saliji sot priti në takim zyrtar këshilltarin juridik nga ambasada e SHBA-së në Shkup John M
Aliji e nis ters, humb ndeshjen e parë debutuese Naser Aliji debutoi te Virtus Entella, skuadër tek e cila u transferua gjatë merkatos së Janarit. Mbrojtësi kuqezi u akt
Zyrtare: Mbrojtësi shqiptar transferohet në Itali Naser Aliji ka kompletuar transferimin e tij tek skuadra italiane. Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare i lindur në Kuman
Ministri Saliji me ligjin e ri liron nga burgu 569 shqiptarë Ministri i Drejtësisë nga radhët e BDI-së, Bilen Saliji do të hyjë në historinë e Republikës së Maqedonisë i cili në man
Ishte pa ekip por u ftua nga Panucci, talenti shqiptar tani ka shansin e artë në duar Pasi shkëputi ne verë marrëdhenien me Kaiserslauternin, që militon në Bundesligën e dytë në Gjermani, Naser Aliji ka mbe
Ministria e Drejtësisë e Maqedonisë tregon nëse do të ketë hetim ndërkombëtar Për rastin e Kumanovës mund të ketë vërtet një hetim ndërkombëtar. Mediat në Maqedoni citojnë ministrin e Drejtësisë,
Nuk mbarojnë telashet për Panuçin, mbrojtësi i Kombëtares mbetet pa ekip Trajneri i përfaqësues shqiptare, Kristian Panuçi, duket se duhet të shohë me prioritet në këto ditë Hysen Memollën për
Komisioni i Venecias shqyrton tre dispozita të ligjit për përdorimin e gjuhëve Zyrtarizimi i gjuhës shqipe në kartëmonedha, uniformat e mbrojtjes dhe në letrat me vlerë, do të varet nga vlerësimi që