999 rezultate për

alijev

Futbollisti ukrainas po tregonte "Live" se ka fjetur me dy femra, gruaja e tij e dëgjon dhe plas sherri (VIDEO) Një grindje e çmendur shpërtheu mes ish-futbollistit ukrainas, Aleksandr Alijev dhe ish-gruas së tij Tatjana, teksa Alij
Kukësi kthehet tek fitorja pas humbjes me Tiranën 112 diitë pasi festoi titullin e parë kampion në histori, Kukësi u kthye me fitore në “Zeqir Ymeri”. Skuadra e Milinkovi
Kompletohet Kukësi, mbërrin edhe sulmuesi nga Azerbajxhani (FOTO) Ditën e sotme ka mbërritur në Shqipëri edhe goditja e bujshme e Kukësit në merkato, bëhet fjalë për sulmuesin azer Rauf
Kukësi afër marrëveshjes me lojtarin e Azerbajxhanit që i shënoi Shqipërisë (VIDEO) Largimi i Pejiçit dhe Eminit ka lënë një boshllëk të madh në sulmin e Kukësit dhe kampionët e Shqipërisë janë angazhuar
Presidenti Alijev emëron gruan e tij si zëvendëspresidente e Azerbajxhanit (FOTO LAJM) Presidenti i Azerbaixhanit Ilham Alijev, ka emëruar gruan e tij si zëvendëspresidente, një post ky i sapokrijuar i cili
Presidenti turk viziton Azerbajxhanin Presidenti turk Abdullah Gul mbërriti të hënën në Azerbaixhan për një vizitë zyrtare. Pas mbërritjes Gul u drejtua për n