999 rezultate për

alice

"Si një serbe", Delinda Disha i kthehet keq gazetares së njohur që e kritikoi(FOTO LAJM) Klanifornia është emisioni më i ri i humorit në Shqipëri i cili deri më tani ka marrë kritika të mëdha. Gazetarja Lib
"Duhet të më kërkoni ju falje!" Delinda Disha reagon pas kritikave për "Shote Galicën" (FOTO LAJM) Aktorja Delinda Disha ka reaguar pas të gjitha kritikave që mori këto ditë për rolin e saj si Shote Galica në emisionin
Vajza i vjedh para prindërve, paguan shokun që t'u marrë jetën Një 17-vjeçare nga Jumatile, është arrestuar pasi dyshohet se ka tentuar t’i vrasë prindërit e saj në Florida. Alice
Ribery dhe modelja seksi vjedhin vëmendjen e tifozëve të Fiorentinës (FOTO LAJM) Fiorentina së fundmi ka transferuar mesfushorin francez Ribery. Me ardhjen e tij, Fiorentina synon që të bëjë një sezon
Duket si vajzë e re por në fakt është gjyshe (FOTO LAJM) Kjo femër që po shihni në foto është një gjyshe. Alice Vazquez pak ditë më parë ka festuar ditëlindjen e saj të 40 me
Pas shkrimeve kritike, gazetarja britanike nuk merr lejen e qëndrimit Ditën e djeshme, gazetarja dhe blogerja britanike, Alice Elisabeth njoftoi se nuk do të mund të qëndronte më në Shqipëri
Harron të vishet, shqiptarja e njohur del vetëm me paliçeta (FOTO LAJM) Tika Camaj është modelja shqiptare që është bërë e njohur për gjithë botën. Modelja që punon për Victoria’s Secrets k
E pabesueshme, vajza vret veten kur mëson se i vdiq i dashuri Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Britaninë e Madhe, ku një vajzë ka humb jetën vetëm pak orë pas të dashurit. E dash
Ndërron jetë ish-sportisti i njohur, por shikoni çfarë bën e dashura e tij Një çift nga Britania, të cilit ishin të lidhur që prej tetë vitesh, kishin pak kohë që ishin shpërngulur në Australi, k
Morata dhe Alice nxjerrin tatuazhet, mesazhi në to është tepër kuptimplotë (FOTO LAJM) Sulmuesi i Chelsea, Alvaro Morata dhe bashkëshortja e tij, bjonda simpatike, Alice kanë shpërndarë disa foto të veçanta
Kjo është gjyshja më seksi që keni parë (FOTO LAJM) Alice Vasquez është gjysja më e përfolur aktualisht në rrjetet sociale për shkak të pamjes së saj. Ajo ka harxhuar rr
Kjo është gjyshja më seksi që keni parë (FOTO LAJM) Alice Vasquez është gjysja më e përfolur aktualisht në rrjetet sociale për shkak të pamjes së saj. Ajo ka harxhuar rr
Takimi i Trump me Kim Kardashian jep rezultate, lirohet gjyshja e dënuar për drogë Duket se takimi i Kim Kardashian për 45 minuta në Shtëpinë e Bardhë me Presidentin e SHBA-ve Donald Trump ka sjellë edhe
Morata bashkë me të dashurën nis pushimet në Venedikt (FOTO LAJM) Alvaro Morata dhe gruaja e tij shtatzënë Alice Campello janë duke u relakskuar në Venedik, derisa vjehrra e sulmuesit të
Tifozët e Juventus i luten Alice-s për kthimin e Morata-s Alvaro Morata, kohët e fundit lidhet me një largim të mundshëm merkaton e verës nga skuadra e tij aktuale Chelsea. Ed
Zbulohet amaneti i Azem Galicës: Trupin ma varrosni aty ku se gjejnë serbët! Nga Roland Qafoku* Nëse Serbia e mbajti për afro 100 vjet Kosovën, gjatë këtij shekulli ajo tokë është larë me gjakun
Bota e egër e boksit të paliçensuar (FOTO LAJM) Këto shfaqje dramatike dhe të panjohura nxjerrin në pah botën e padisiplinuar të boksit të palicensuar britanik, në të c
Rama e quajti "kazan", gazetarja i përgjigjet me fakte (VIDEO) Reportazhi nga televizioni italian për vështirësitë e fëmijëve që mbledhin krom në Bulqizë u bë shkak i nervozizmit të K
Rama e quajti "kazan", reagon media italiane: Shiheni mirë reportazhin, kemi prova e fakte Emisioni Le Iene dhe gazetarja italiane Alice Martineli i janë përgjigjur akuzave të kryeministrit të Shqipërisë, Edi Ra
Zbulohet gjinia dhe emri i bebit të Kate Middleton Pas George dhe Charlotte, Kate Middleton dhe princi William janë në pritje të fëmijës së tyre të tretë. Mediat anglez