999 rezultate për

alibi

Bylykbashi: Rama dashurinë për listat e hapura e ka vetëm alibi Oerd Bylykbashi deklaroi pas mbledhjes së Këshillit Politik se maxhoranca ka refuzuar të diskutojë për propozimin e Opoz
”Një vit kalon shpejt”, Meta rikthen qendrimin e 2018-tës : Askush të mos gjejë alibi Presidenti i vendit Ilir Meta iu ka bërë sërish sot thirrje palëve politike që të reflektojnë, pasi Shqipëria rreziko
PD: KLGJ korporatë private e Ramës, nuk i shërben interesit publik Partia Demokratike nëpërmjet një deklarate ka shprehur shqetësimin për dhunimin e Kolegjit të Lartë Gjyqsor duke u kthye
Neymar te Barcelona? Tashmë nuk është më një alibi Të gjitha rrugët e dërgojnë Neymarin në Barcelonë. "Askush nuk e ka detyruar Neymarin të vijë në PSG”, kjo deklaratë
Gattuso optimist: Të mposhtim Lazion, për të shkuar në Champions Milani nuk fiton prej 4 ndeshjes radhazi në në Serina A dhe kjo ka vështirësuar seriozisht zonën Champions. Në prag t
Arma e kapur pas masakrës rrëzoi pas 5 vitesh alibinë e Kostandin Xhuvanit Vendimi i gjykatës për dërgimin në gjyq të Kostandin Xhuvanit dhe një infermieri të Spitalit Psikiatrik të Elbasanit, 5
Alibitë serbe të Baton Haxhiut në funksion të ndarjes së Kosovës! Enver Bytyçi Baton Haxhiu nuk mund t'i mungonte mbreme opinionit te Blendi Fevziut. Ai kishte ardhur nga Prishtina, i
Dalin përgjimet e reja, Dakos i bie poshtë alibia Emisioni “Të Paekspozuarit” publikoi një tjetër përgjim të kryetarit të Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako, me anëtarin
Analisti zbulon arsyen pse Tahiri hesht për patentat: S’ka gjetur akoma alibinë Patentat e Tahirit të gjetura në makinën e biznesmenit Orest Sota shkaktuan një zhurmë të madhe në media, por i vetmi që
Zyberi: Platforma dha alibi për shpëtimin e Gruevskit dhe Ivanovit Partitë politike shqiptare në mënyrë të gabuar e nënshkruan dhe e prezantuan deklaratën dhe me këtë i dhanë alibi presid
ANALIZË/ "Shkarkimi i Tahirit manovër për t’i hequr opozitës alibitë" I ftuar në emisionin “Kjo Jave”, te gazetares Nisida Tufa ne “News24”, analisti i njohur Fatos Lubonja teksa ka komentua
VETTINGU/ Manjani: Debati politik të mbyllet, Kushtetuesja rrëzoi çdo alibi (FOTO) Ministri Manjani ka reaguar përmes një postimi në Twitter pas lajmit se Gjykata Kushtetuese rrëzoi kërkesën e Partisë De
Blushi: S'ka më asnjë alibi se Europa nuk na pranon! Europa paragjykon krimin (VIDEO) Sërish me një gjuhë të ashpër, deputeti Ben Blushi ka nënvizuar sot në Kuvend se hapja e negociatave mbetet në një kohë
Akuzat për Balilin/ Manjani: Mjaft me “ping-pongun” e përgjegjësive Ministri i Drejtësisë ka reaguar pas kritikave të ambasadorit amerikan në ditë më parë, për mos arrestimin e Klement Bal
Basha: Procesi nuk është më politik, mos kërkoni alibi për konflikt Në një bashkëbisedim me mediat, kryetari i PD-së Lulzim Basha, u shpreh se Partia Demokratike e konsideron një proces ku
Basha-Ramës: S’ke mandat të flasësh në emër të SHBA-BE Lideri i opozitës Lulzim Basha, në kohën kur Ilir Meta ishte në Konferencë për shtyp i është përgjigjur ftesës së sotme
Rama says the DP is risking Albania's European future PM Edi Rama said today that the DP has declared war to the US and the EU. The head of the government spoke about the las
Rama: Duke refuzuar reformën do mbetemi prapa derës së BE Kryeministri Rama deklaroi gjatë konferencës për shtyp se Partia Demokratike i ka shpallur luftë Shteteve të Bashkuara t
Manaj prezantohet te Pescara: Fakti që jam i ri nuk është një alibi Rei Manaj është prezantuar përballë tifozëve të Pescara-s. Sulmuesi i talentuar shqiptar, i cili është huazuar për një v
Rama "hakmerret" kundër Blushit: Ngre alibi për ta rrëzuar qeverinë Edi Rama ka folur rreth asaj se Kongresi i PS-së vendosi përfundimisht që më datë 9 prill të ketë referendum për faktin