999 rezultate për

alias

MPJ: Gjuriç hyri ilegaliasht në Kosovë përmes një ambulance Ministria e Punëve të Jashtme e Republikës së Kosovës e konsideron të papranueshme sjelljen e Marko Gjuriç, udhëheqës i
Sulm terrorist në Antalia, goditet me predha hoteli (VIDEO) Dy predha kanë goditur një resort në jug të Antalias, në një autostradë midis qyteti të Antalias dhe Kemerit rreth orës
Të tjerë avionë “droge” në periferitë e Tiranës? Ende pa përfunduar hetimet në lidhje me rrëzimin e avionit italian në Ishëm të Durrësit, të enjten e kaluar, të tjera dy
Turqi, shpërthim në Antalia Një shpërthim ka ndodhur mbrëmjen e sotme në sheshin “Republic Square” të Antalias, në Turqi. Mediat turke raportojn
Meha asist në fitoren ndaj Eto'os-së Alban Meha edhe kur nuk shënon është i rëndësishëm. Mesfushori Kombëtaresishte vendimtar, pasi dha 1 asist në fitoren 3
Bllokohen në aeroportin e Antalias 150 turistë shqiptarë Autoritetet e Aeroportit të Antalias në Turqi, kanë bllokuar 150 turistë shqiptarë. Mësohet se shkak është bërë mosdorëz
Masivi i gurëve zë poshtë 54–vjeçarin në Skrapar Një masiv gurësh ka zënë poshtë një 54 vjeçar në fshatin Dobrush të Skraparit. Viktima është Besnik Saliasi. Mësohe
Mziu në gjykatë: Bashkia s’ka harxhuar asnjë lekë për rrugën Valias-Laknas Kreu i Bashkisë së Kamzës Xhelal Mziu ka hedhur sot poshtë akuzat për shpërdorim detyre në lidhje me punimet ne rrugën V
Borxhet, biznesmeni gjendet i vetëvrarë në banesë Një biznesmen nga Tirana i ka dhënë fund jetës sot duke u vetëvrarë. Sipas policisë biznesmeni Lulzim Saliasi është gjet
Studentja humb betejën me sëmundjen, vdes në spital Studentja 23-vjeçare Oltiana Saliasi nuk ka mundur të fitojë betejën e saj me sëmundjen e rrallë "Guailiam bare" dhe ka
Kryebashkiaku i Kamzës mbetet në burg Gjykata e Tiranës la sot në fuqi masën e sigurisë “arrest në burg” për kryebashkiakun e Kamzës Xhelal Mziu i arrestuar
Gardianët e burgut i konfiskojnë telefonin Natalias E dyshuara kryesore për zhdukjen e 1.4 milionë pasaportave biometrike, Natali Veliajn është kapur nga gardianët e burgut
Zbardhet ngjarja në Valias, djali vrau babain në gjendje të dehur Policia e Tiranës ka zbardhur detaje të ngjarjes së mbrëmshme në Valias të Tiranës ku u raportua se një 56-vjeçar ishte
FMN do të inspektojë planin e Italiasë për daljen nga kriza Fondi Monetar Ndërkombëtar do të vizitojë gjatë fundit të muajit Romën, ku nëpërmjet inspektorëve të tij do të inspekto