999 rezultate për

aliaj

Zbulohen katër parcela kanabis, shoqërohet në komisariat kryeplaku Me anë të patrullimeve ajrore të kryera nga policia në fshatin Xhafaj të Memaliajt janë zbuluar 4 parcela kanabisi. P
Mos e prekni se e vranë! Si tentoi burri të mbulonte krimin ndaj gruas në Memaliaj Antoneta Hoxha u gjet e larë në gjak sot në katin e dytë të banesës ku jetonte me bashkëshortin, ndërsa kanë qenë të afë
Burri pranon se vrau gruan, policia me informacion zyrtar: Si ndodhi krimi në familje Zyrtarisht policia ka dhënë versionin sesi ndodhi ngjarja e rëndë në Memaliaj ditën e sotme, ku mbeti viktimë një tjetë
E vrau burri? Kush është gruaja që u gjet e pajetë në Memaliaj 53 vjeçarja Antoneta Hoxha është gruaja e gjetur në Memaliaj e pajetë dhe me dëmtime të mëdha në trup. Policia dyshon pa
Pasuria e majmë e njeriut të AAK-së që do të zaptojë shtetin me militantët e tij Deputeti i AAK-së, Shkumbin Demaliaj, në një intervistë ditë më parë, ka deklaruar se po të kishte mundësi do të punëson
Sekuestrohen 50 kg drogë, 1 në pranga e një tjetër në kërkim Policia në Memaliaj në kuadër të operacionit “Amanikaj” ka sekuestruar 50 kg lëndë narkotike të llojit marijuanë, ndërsa
“E shante dhe e keqtrajtonte”, fqinjët mbështesin djalin që vrau babain Selman Alija, i cili u arrestua nga Policia e Tiranës për vrasjen e babait të tij Fejzi Alija është shfaqur në Gjykatën
Agron Llakaj shpërthen në lot: Më mirë një fund i tmerrshëm se sa një tmerr pa fund Agron Llakaj ka shprehur në lot dhembshurinë që ndjen për vendin e tij të lindjes, Memaliaj. I ftuar mbrëmjen e djes
Edhe gruaja e Demaliaj është punësuar në shtet Gruaja e deputetit të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Shkumbin Demaliaj është punësuar si koordinatore juridike në ko
Mesazhi i fortë i gjyshes 112-vjeçare nga Memaliaj: Jeta është e bukur, por nuk jemi ne Kemi përshkuar kilometra të tëra nga Tirana deri në fshatin Rrapaj, afër Memaliajt, për të takuar një nga njerëzit më të
"Zhduket" një nga gjyqtarët që i uli dënimin Dritan Dajtit Shtëpitë e gjyqtarëve Skënder Damini dhe Petrit Aliaj u kontrolluan gjatë kësaj të premteje nga grupi operacional specia
Vihet në pranga grabitësi i dytë i kambistit në Memaliaj Është arrestuar grabitësi i dytë i ngjarjes së ndodhur në Memaliaj një javë më parë ku u grabit dhe u sulmua Mustafa Mus
Grabiti kambistin në Memaliaj, arrestohet autori Bëri bujë grabitja në Memaliaj ku një kambist u godit me pistoletë në kokë, dhe u grabitën 7 milionë lek të vjetra. M
Arrestohen tre shpërndarës droge në Memaliaj Tre persona janë arrestuar nga policia e Gjirokastrës pasi akuzohen për shpërndarje droge. Bëhet fjalë për shtetasit
Plagosën kambistin dhe gruan e tij, sa miliona u vodhën në Memaliaj Një kambist është qëlluar me tytën e pistoletës në kokë nga një person ende i pa identifikuar mbrëmjen e sotme në Memali
70 vjeçari në Memaliaj goditet në kokë me pjesën e pasme të pistoletës Një burrë është goditur me pjesën e pasme të pistoletë në kokë në Memaliaj. 70 vjeçari u qëllua nga një person ende
"Ah ku më hodhi Zoti", gjermania këndon me Robert Aliajn në protestën e studentëve (VIDEO) Një video për të mos u humbur është ajo e publikuar nga Robert Aliaj, ku një shtetase gjermane këndon në protestë këngën
"Ku e lam' e ku na mbeti, këtu vdes për bukë mileti!", Robert Aliaj bashkë me studentët (VIDEO) Arsti i njohur Robert Aliaj po i prin në këto momente protestës së studentëve me këngën e tij të fundit, tashmë, një mes
Nuk kaloi në finale, Robert Aliaj quan “artistë tallavaje” kolegët Robert Aliaj nuk kaloi dot në finale. Kjo sigurisht e ka bërë të ndihet keq artistin dhe kjo pa arsye. “Kjo këngë,
Robert Aliaj kundër protestës te Unaza e Re: Kanë vjedhur tokën Teksa ka qenë i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Zonë e Lirë”, Arjan Çani e ka pyetur Robert Aliaj Dragot lidhur me