999 rezultate për

alia

PERGJIMI/ Tahiri: Mos e rruaj k.. fare s'na plas trapi! Shefi i policisë: Jam ushtari yt "Bild" publikoi sot dhjetë përgjime të tjera nga ajo që gazeta e quan blerja e votave në Dibër, por ndër to spikasin dy
PERGJIMI 2/ Mos e çaj tr*pin do bëhet më e mira për ty”: Qefalia siguron shefin e policisë për rritje në detyrë Gazeta më e madhe gjermane Bild ka nxjerrë mbrëmjen e sotme të tjera video përgjime të blerjes së votave. Në video pë
Përgjimi 3/ Vjedhja e zgjedhjeve në Dibër, Saimir Tahiri falënderon shefin e policisë (VIDEO) Gazeta më e madhe gjermane Bild ka nxjerrë mbrëmjen e sotme të tjera video përgjime të blerjes së votave. Në video pë
"Bild" lëshon "bombën", publikon përgjimet e reja E përditshmja gjermane “Bild” ka publikuar të tjera audiopërgjime mbrëmjen e sotme ku dëgjohet ish-ministri i Energjisë,
Dënimi i grupit të Habilajve, mediat italiane e bëjnë jehonë “Gjyqi i shkallës së parë në Gjykatën e Katanias ka përfunduar për bandën që ishte e kryesuar nga kushëriri i ish minist
Gjykata italiane vendos 15 vite burg për Moisi Habilajn Gjykata e Katanias në Itali dënon me 15 vite, 5 muaj e 10 ditë Moisi Habilajn, i konsideruar si kreu i bandës së Habilaj
Juventusi këmngul për Pogba, lojtari pëlqen bardhezinjtë Paul Pogba dhe Juventusi janë më afër se kurrë. Lojtari ka dëshirë të luajë për Juventusin dhe kjo u duk dje kur lojtari
E ndoqën duke takuar gruan: Si u kap i shumëkërkuari nga Italia Policia ka arrestuar Bilbil Elezajn, i cili ishte i dënuar me pesë vite burg në Itali. Policia tha se i arrestuari is
Zyrtare: Partizani firmos kontratë një vjeçare me trajnerin italian Tashmë është zyrtare. Franko Lerda është trajneri i ri i Partizanit. 51 vjeçari italian arriti akordin me drejtuesit e k
I riu shqiptar rreh dhe përdhunon studenten italiane, arrestohet nga policia "Si një film horror". Kështu shkruajnë mediat italiane rreth historisë së një studenteje italiane, e cila u abuzua seksu
Rama drejt Pogradecit, Balliu e Salianji i zënë “pritë” me domate (VIDEO) Kryeministri Edi Rama në orën 16:30 ka mbyllur takimin elektoral në Pustec ku prezantoi kandidatin minoritar për bashkin
Mbrojtësi legjendar italian merr drejtimin e Frosinones Surprizon Frosinone. Trajneri i ri i skuadrës italiane, që nuk mundi të mbijetonte në Serinë A do të jetë ish-mbrojtësi
Sarri dhe varësia nga duhani, italiani konsumon 80 cigare në ditë Trajneri i Chelseat, Maurizio Sarri, u detyrua t’i kafshojë e hajë cigaret gjatë ndeshjeve në Premierligë, pasi që Angli
Kujdes me mua se t'i heq pantallonat! Salianji debaton me drejtuesin e policisë Mbështetësit e Partisë Demokratike, të udhëhequr nga ish-deputetët Ervin Salianji dhe Endrit Braimllari kanë bllokuar rr
U kap me gjysmë ton marijuanë në shtëpi, vihet në pranga shqiptari Një shqiptar u arrestua nga policia italiane ditën e sotme, pasi dyshohet si shpërndarës drogë. Sipas mediave italiane,
3 këmbë dhe 2 organe gjenitale, italiani që u bë i njohur prej trupit (VIDEO) Ai lindi në Sicili në vitin 1889 në një familje me 12 fëmijë. Dhe Frank Lentini është i njohur për shkak të trupit të ti
Trajneri i ri i Partizanit/ Franko Lerda merr ekipin kryeqytetas Partizani ka vendosur t’i besojë sërish drejtimin teknik një italiani. Demat e kuq që u shpallën kampionë të kategor
Bomba nga Italia/ Pogba i thotë "PO" Juventusit Prestigjozja italiane "La Gazzetta dello Sport" bën të ditur se Paul Pogba i ka thënë PO një rikthimi te Juventusi. T
E BUJSHME/ Drejtuesit e Partizanit kërkojnë të blejnë klubin e njohur italian Kur te Partizani po mendojnë për ndeshjet e Ligës së Kampionëve dhe sezonin e ardhshëm, në Itali po qarkullon një lajm j
Buffon te Porto për të zëvendësuar Casillasin Legjenda e Juventusit, Gianluigi Buffon mund të bëjë një lëvizje interesante pasi që nuk vazhdoi kontratën me PSG. Ve