999 rezultate për

alfredi

"Jam i lodhur", dëshmia e 40 vjeçarit para se koronavirusi t'i merrte jetën (VIDEO) Specialisti i arsimit, muzikanti Alfred Koçi ka ndërruar jetë pasditen e djeshme në Tiranë si pasojë e infektimit me kor
U rrit dhe u martua në jetimore, tani Alfredi punon për të ndihmuar jetimët Alfred Muharremi bëri sot publike historinë e jetës së tij, prej jetimi. Ai zbuloi se e ëma i humbi jetën në momentin
Historia prekëse e Adrianës, shikoni çfarë ka ndodhur me të dhe të shoqin Adriana dhe Alfredi vijnë nga Vlora në seancën e parë të ndërmjetësimit në sezonin e ri të rubrikës “Shihemi në gjyq”, n
U dhunua barbarisht për 18 vite, Vera: Dua vetëm fëmijët, asgjë tjetër (FOTO LAJM) Një histori e dhimbshme po zhvillohet tek e “E Diela Shqiptare”, historia e një gruaje nga Shkodra, martesën, dhunën e u