999 rezultate për

alfred

Gafa e Ramush Haradinaj: Bën të vdekur kompozitorin e njohur (FOTO LAJM) Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka bërë sot një veprim, i cili e ka kthyer në qendër të mediave. Së fundmi,
Gazetarja debat me Alfred Pezën: Kërko falje urgjent! Gazetarja Klodiana Lala dhe ish-deputeti i PS Alfred Peza kanë zhvilluar një debat të ashpër me njëri-tjetrin në studion
Habit djali i Alfred Kaçinarit: Nuk më pëlqen të këndoj në gjuhën shqipe! Gjergj Kaçinari, djali i Alfred Kaçinarit, ka ndjekur rrugën e muzikës, por ndryshe nga i ati ai thotë se nuk ka ndërmen
Ishte 30 gradë, por një stuhi breshëri solli këto pamje (VIDEO) Një stuhi breshëri gjatë të dielës që sapo lamë pas përveç se ka shkatërruar bimësinë ka shkaktuar edhe habi tek banorës
Me fraktura në kokë, plagoset vëllai i kreut të PD-së në Burrel (VIDEO) Një person është plagosur në Burrel, kur qytetarët ishin duke zbatuar dekretin e Presidentit, në mbrojtje të kushtetutës
Kjo është letërporosia nga Gjermania për kushërinjtë e milionave të Toyota Yaris Alfred dhe Elvis Vladi, dy personat e dyshuar si porositësit e makinave “Toyota Yaris”, ku rreth 1 vit më parë u kapën 3
Alfred Moisiu: Në Shqipëria nuk dënohen hajdutët dhe kriminelët, por policët dhe mjekët Ish-Presidenti i Republikës, Alfred Moisiu thotë se Shqipëria ka politikanë që meritojnë të jenë prapa hekurave. I ftuar
"Mora një pako të mirë", Salianji publikon përgjimet e Alfred Alizotit (VIDEO) Ish-deputeti i PD-së, Ervin Salianji ka nxjerrë disa përgjime të reja në emisionin “Java” në RTSH, sipas tij të Fredi Al
Figura e Jezusit shfaqet në Itali, gëzohen besimtarët Disa fotografi të çuditshme janë publikuar në internet. Në to vërehet figura e Jezu Krishtit në qiellin e një qyteti ita
Ardi Veliu mohon se ka marrë në makinë Alfred Alizotin Policia e shtetit ka reaguar, pas video-pergjimit te Alizotit, publikuar dje nga deputeti Salianji, duke mohuar akuzat s
Plagos me thikë të riun në Bulqizë, kush është i arrestuari nga Kamza Një konflik mes të rinjëve në Bulqizë për pak sa nuk është kthyer në tragjedi. Alfred Muça, 23 vjeç, banues në Kamëz
Alfred Peza thotë se vettingun e do edhe PS, por demokratët nuk janë seriozë Vettingu politik është tema kryesore e ditëve të fundit, kjo ka qenë edhe tema e trajtuar këtë të martë në studion e “To
Nën hetim për pastrim parash, Rama kthen në PS ish-deputetin Kryeministri Edi Rama ka risjellë në PS ish-deputetin nën hetim Alfred Peza. Gazetari Alfred Peza është emëruar si s
Alfred Trebicka shpërthen për Teatrin: Qurrashët po na japin mend Aktori i njohur Alfred Trebicka ka folur edhe njëherë ashpër përsa i përket cështjes së Teatrit Kombëtar. I ftuar në
Zbardhen përgjimet që çuan pas hekurave 16 trafikantët e vizave për në SHBA Zbardhen pergjimet qe cuan pas hekurave 16 persona në operacionin e koduar “272”, operacion që goditi grupin kriminal të
Plas tek Dudushi: Ik o pensionist mos na çaj tr*pin! Wshtë shoqëruar me debate të ashpra emisioni i mbrëmshëm i Top Shoë ku të ftuar ishin Shpëtim Nazarko, Alfred Lela dhe E
Alfred Peza i nxjerr të palarat Ramës: E shkarkoi apo jo Xhafajn? Kryeministri Edi Rama nuk e ka pranuar kërkesën e Fatmir Xhafajt për dorëheqje nga posti i ministrit të Brendshëm.
Përlotet Ema Andrea, surpriza që e emocionoi Mbrëmja e sotme e “Dancing with the stars” u përshkrua me emocione shumë të forta, sidomos për dy anëtarët e jurisë, Ema
Vrau bashkëatdhetarin për një femër, ekstradohet në Itali shkodrani Gjykata e Tiranës ka lejuar ekstradimin në Itali të 22 vjeçarit Alfred Rrasa, i dyshuar për vrasjen e një shqiptari dhe
Shpërthen Alfred Trebicka: Po ju zoti Rama, ç’plasje keni? Mendimi im është që ndërtimi, restaurimi apo bërja e ribërja e një institucioni siç është Teatri Kombëtar, apo edhe inst