999 rezultate për

alfred

Ardi Veliu mohon se ka marrë në makinë Alfred Alizotin Policia e shtetit ka reaguar, pas video-pergjimit te Alizotit, publikuar dje nga deputeti Salianji, duke mohuar akuzat s
Plagos me thikë të riun në Bulqizë, kush është i arrestuari nga Kamza Një konflik mes të rinjëve në Bulqizë për pak sa nuk është kthyer në tragjedi. Alfred Muça, 23 vjeç, banues në Kamëz
Alfred Peza thotë se vettingun e do edhe PS, por demokratët nuk janë seriozë Vettingu politik është tema kryesore e ditëve të fundit, kjo ka qenë edhe tema e trajtuar këtë të martë në studion e “To
Nën hetim për pastrim parash, Rama kthen në PS ish-deputetin Kryeministri Edi Rama ka risjellë në PS ish-deputetin nën hetim Alfred Peza. Gazetari Alfred Peza është emëruar si s
Alfred Trebicka shpërthen për Teatrin: Qurrashët po na japin mend Aktori i njohur Alfred Trebicka ka folur edhe njëherë ashpër përsa i përket cështjes së Teatrit Kombëtar. I ftuar në
Zbardhen përgjimet që çuan pas hekurave 16 trafikantët e vizave për në SHBA Zbardhen pergjimet qe cuan pas hekurave 16 persona në operacionin e koduar “272”, operacion që goditi grupin kriminal të
Plas tek Dudushi: Ik o pensionist mos na çaj tr*pin! Wshtë shoqëruar me debate të ashpra emisioni i mbrëmshëm i Top Shoë ku të ftuar ishin Shpëtim Nazarko, Alfred Lela dhe E
Alfred Peza i nxjerr të palarat Ramës: E shkarkoi apo jo Xhafajn? Kryeministri Edi Rama nuk e ka pranuar kërkesën e Fatmir Xhafajt për dorëheqje nga posti i ministrit të Brendshëm.
Përlotet Ema Andrea, surpriza që e emocionoi Mbrëmja e sotme e “Dancing with the stars” u përshkrua me emocione shumë të forta, sidomos për dy anëtarët e jurisë, Ema
Vrau bashkëatdhetarin për një femër, ekstradohet në Itali shkodrani Gjykata e Tiranës ka lejuar ekstradimin në Itali të 22 vjeçarit Alfred Rrasa, i dyshuar për vrasjen e një shqiptari dhe
Shpërthen Alfred Trebicka: Po ju zoti Rama, ç’plasje keni? Mendimi im është që ndërtimi, restaurimi apo bërja e ribërja e një institucioni siç është Teatri Kombëtar, apo edhe inst
"Atij është me ja q* ropt", zbardhet bisedat mes vrasësve me pagesë Janë zbardhur bisedat mes vrasësve me pagesë për atentatin ndaj shtetasit Edmond Çakmashi, i njohur me nofkën "Çako".
Figurat e njohura të ekranit rikthehen në Dancing With The Stars “Dancing With The Stars” pritet të nisë së shpejti dhe tashmë juria është vendosur. Tre figura të njohura dhe shumë t
Tentuan të vrasin Kullën, zbulohet lidhja e Çapjave me atentatorët Policia ka vënë në pranga edhe 7 persona të tjerë në lidhje me atentatin ndaj Lulzim Kullës të ndodhur në janar të 2018.
I dënuar me burgim të përjetshëm për vrasje, kapet më në fund i shumëkërkuari Një i dënuar për vrasje është kapur nga Policia në në aeroportin "Nene Tereza". Specialistët për Hetimin e Krimeve në
Gafa e Artjolës, si ngatërroi emrin e dhëndërit në dasmë E ftuara e radhës në emisionin “Xing me Ermalin” ka qenë këngëtarja Artjola Toska, e cila në muzikën popullore është ndë
Alfred Peza: Një grua, një publicist dhe një mbret për të ndryshuar Shqipërinë Pavarësisht se u largua nga politikë, ish-deputeti Alfred Peza ka vendosur t’u përgjigjet të gjithëve me penën e tij.
Alfred Peza flet pas vdekjes së nënës: E mundi historia ime Ish-deputeti Alfred Peza, i ftuar në emisionin “Rudina”, në Tv Klan ka folur sot për shumë gjëra të cilat nuk i kishte
Surprizon Alfred Peza, vjen me libër të ri Me anë të një postimi në facebook, ish-deputeti Alfred Peza ka befasuar duke njoftuar botimin e romanit të tij të ri.
Vrau parukieren në Lezhë, dënohet me 27 vite autori Alfred Nikolli Gjykata e Lezhes ka denuar me 27 vite burg Alfred Nikollin, i cili është shpallur fajtor për vrasjen e Etleva Ndoka.