999 rezultate për

alfio

Nepsi i shtatzënisë: Çfarë ushqimi i kërkon bebi Fatmës (VIDEO) Moderatorja Fatma Methasani është në pritje të ëmbël dhe shumë shpejt ajo dhe Alfio do bëhen prindër të një djali. Çi
Rudina Dembacaj kritikon publikisht Alfion: Po mirë o zotëri, a nuk ke turp Fatma Methasani e ftuar në “Mos i fol shoferit”, gjatë bisedës me Rudina Dembacaj ka folur për shtatzëninë dhe marrëdhën
Alfio turpërohet para të gjithëve, nuk ka asnjë justifikim për atë që thotë (FOTO LAJM) Moderatorja e emisionit “Mos i fol shoferit”, Rudina Dembacaj ka telefonuar kuzhinierin Alfio Rrotani gjatë emisionit dh
Një shtatzënie e papritur, Fatma tregon si reagoi kur mori vesh se do bëhet nënë (FOTO LAJM) Moderatorja Fatma Methasani dhe shefi i kuzhinës, Alfio Rrotani janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Në jetë do
Pak para lindjes, Fatma dhe Alfio ndajnë momentet më të bukura të pritjes së ëmbël (FOTO LAJM) Fatma dhe Alfio po kalojnë ditët e tyre më të bukura në pritje për t'u bërë prindër për herë të parë. Çifti gjatë kësaj
"I llastuar", bebushi i Fatmës dhe Alfios merr dhurata para se të lind (FOTO LAJM) Ai do dhe pak javë deri sa të vijë në jetë, por vogëlushi i Fatma Methasanit dhe Alfio Rrotanit ka marrë dhuratat e para
Alfio surprizon Fatmën në mes të emisionit! Shefi i kuzhinës bën deklaratën e papritur (VIDEO) Moderatorja e ëmbël e ekranit, Fatma Methasani është në muajin e gjashtë të pritjes së ëmbël. Ajo dhe Alfio do të zgj
"Vetëm kemi qarë", Fatma tregon si ia dha Alfios lajmin e bukur që do bëhen prindër (FOTO LAJM) Moderatorja shumë e dashur për publikun Fatma Methasani është në pritje për t'u bërë nënë për herë të parë dhe së shpejt
Me rroba banjo në plazh, Fatma rrëmben vëmendjen e të gjithëve me barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Moderatorja e ëmbël e ekranit, Fatma Methasani është në muajin e gjashtë të pritjes së ëmbël. Ajo dhe partneri i saj
"Nuk ka qenë e lehtë", Fatma Methasani flet për shtatzëninë dhe zbulon planet e dasmës (FOTO LAJM) Pasditen e djeshme moderatorja, Fatma Methasani ishte e ftuar në emisionin “Lart e Poshtë”. Në një intervistë me gaze
Ende pa ardhur në jetë, Alfio i dedikon të birit fjalët më të bukura (VIDEO) Moderatorja Fatma Methasani festoi ditën e djeshme ditëlindjen. Ajo mbushi 25 vjeç dhe në ditën e saj të shënuar, vendos
"Mezi po të pres", Alfio bën tatuazhin më të bukur për bebushin që do të vijë në jetë (FOTO LAJM) Një muaj më parë, moderatorja Fatma Methasani dhe shefi i kuzhinës, Alfio Rrotani, dhanë lajmin e bukur se do të bëhen p
Dhurata akoma pa lindur, si llastohet bebi i Fatmës dhe Alfios (FOTO LAJM) Vetëm disa ditë më parë, moderatorja e njohur Fatma Methasani dhe shefi i kuzhinës, Alfio Rrotani, konfirmuan lajmet se
Fatma Methasani tregon vështirësitë që ka kaluar gjatë pritjes së ëmbël (FOTO LAJM) Pak ditë më parë Fatma dhe Alfio më në fund konfirmuan lajmet që prej kohësh qarkullonin në media. Moderatorja dhe shefi
Historia e Fatmës: Alfio dhe mami im u takuan për herë të parë në spital Fatma dhe Alfio janë kthyer papritur në ciftin më të preferuar të fansave. Për këtë arsye ata kanë treguar 14 histori
Zbulohet lidhja e motrave Vjollca me shef Alfion Marina Vjollcën dhe Alfio Rrotanin kurrë nuk i kemi parë së bashku, por ata të dy duket se kanë një marrëdhënie e cila n
Bëhuni gati, sepse shumë shpejt kemi një dasmë VIP Moderatorja Fatma Methasani dhe shefi i kuzhinës, Alfio Rrotani, u kthyen në çiftin më të komentuar që pushtoi portalet
Fatma rrëfen se Alfio kishte pirë kur hodhi foton dhe tregoi lidhjen e tyre Alfio Rrotani dhe Fatma Methasani edhe pse kishin thuajse 2 vite të lidhur, vetëm tani kanë treguar për marrëdhënien e t
Fatmën dhe Alfion desh i "rrasën" në burg, moderatorja tregon tmerrin në Tajlandë Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani pranuan lidhjen e tye në publik, duke u bërë kështu të preferuarit e fansave. Së fu
Sapo zyrtarizuan lidhjen, Fatma i dhuron Alfios "ëndrrën" e çdo mashkulli (FOTO LAJM) Moderatorja Fatma Methasani dhe shefi i kuzhinës Alfio Rrotani prej disa ditësh kanë qënë çifiti më i përfolur në media