999 rezultate për

alexis

Alexis Sanchez i bashkohet skuadrës në Amerikë (FOTO LAJM) Alexis Sanchez më në fund e ka marrë dritën jeshile për të ikur në Amerikë, aty ku klubi anglez i Manchester United ësht
Alexis Sanchez thyen rregullat, dënohet nga policia Alexis Sanchez e ka marrë një dënim nga policia e trafikut gjatë ditës se sotme Sanchez e ka marrë një dënim për parkim
Emri, bisedimet vazhdojnë deri në gjetjen e një zgjidhjeje Këshilli politik i “Syriza”, partisë qeverisëse në Greqi ka vendosur që bisedimet për çështjen e emrit të vazhdojnë deri
Gary Neville kritikon pozicionin e Sanchezit: Ja ku duhet të luash kundër Liverpoolit Legjenda e Manchester Unitedit, Gary Neville e ka kritikuar Alexis Sanchezin. Sipas ish-mbrojtësit, 29-vjeçari duhet të
Drejtuesit e klubit të Manchester United të pakënaqur me Alexis Sanchez Anëtarët e bordit të Manchester United janë takuar me drejtuesit e klubit londinez, Arsenal pasi e pranuan privatisht që
Alexis Sanchez thyen rekordin e parë me Manchester United Shitjet e fanellave të Alexis Sanchezit kanë thyer rekordin e mëparshëm të Manchester Unitedit, pas transferimit të tij
Pas paktit me Shkupin dhe Tiranën, qeveria e Tsipras në vështirësi politike Kryeministri grek Alexis Tsipras ndodhet në vështirësi politike për qeverinë e tij pas manifestimit gjigand në Athinë ku
Mourinho shprehet i lumtur me përformancën e Sanchezit Jose Mourinho pas fitores kundër Yeovil Townit në kuadër të FA Cup u shpreh i lumtur me përformancën e debutuesit Alexi
10 sekretet e sulmuesit kilian, Alexis Sanchez Alexis Sanhez u transferua nga Arsenali tek Manchester United në këmbim me mesgushorin armen, Henrikh Mkhitaryan. Kil
Alexis Tsipras e Zoran Zaev sot takohen në Davos Kryeministrat e Greqisë dhe Maqedonisë, Alexis Tsipras dhe Zoran Zaev, do të takohen sot në Davos në margjinat e Forumit
Bukuroshja kolumbiane i uron mirëseardhjen Alexis Sanchezit tek United (FOTO LAJM) Transferimi i Alxis Sanchez te Manchester United u prit me ankth nga tifozët e “Djajve të Kuq”, veçanërisht për një fans
Jose Mourinho: Alexis është një nga sulmuesit më të mirë në botë Alexis Sanchez para disa minutash u transferua tek klubi i Manchester United. Por nuk ka ngelur duke komentuar edhe
Zyrtare: Alexis Sanchez nënshkruan me Manchester United (FOTO LAJM) Alexis Sanchez ka arritur transferimin e tij tek klubi i Manchester United. Pas shumë lajmeve më në fund është arrit
Alexis Sanchez mbërrin në stërvitjen e United, Carrington (FOTO LAJM) Ylli i Arsenalit ka mbërritur më në fund në stërvitjen e Manchester United, Carrington. Kiliani është fotografuar du
E FUNDIT / Arrihet marrëveshja mes Manchester United dhe Arsenalit për sulmuesin Alexis Sanchez Manchester United zyrtarisht e ka kompletuar transferimin e Alexis Sanchezit nga Arsenali për 39 milionë euro. Lajmi
Ngecin bisedimet mes Arsenalit dhe United për sulmuesin kilian Alexis Sanchez Klubi londinez, Arsenali kërkon edhe 10 milionë paundë nga Man United për sulmuesin kilian Alexis Sanchez. Armeni Hen
Pep Guardiola uron Manchester United që është afër blerjes së Sanchezit Pep Guardiola ka përgëzuar Manchester United që është afër blerjes së tyre me Alexis Sanchez. Kiliani ka luajtur nën
Mourinho dhe Conte përveç duelit me nerva do përballen dhe në merkato Me Manchetser Cityn që tashmë ka dalë jashtë loje për shërbimet e Alexis Sanchez, pasi e konsideron një tratativë të sht
Arsenali dhe Manchester City nisin bisedimet për sulmuesin kilian, Alexis Sanchez Arsenali dhe Man City kanë nisur bisedimet për transferimin e sulmuesit kilian, Alexis Sanchez. Sipas së përditshmes
Sanchez revoltohet ndaj arbitrit, por Fabregas e lë pa fjalë (VIDEO) Alexis Sanchez dhe Cesc Fabregas kanë dhuruar një skenë shumë interesante në derbin që përfundoi me shifrat e barabarta