999 rezultate për

alexis

Operohet Sanchez, mësohet sa do të mungojë Inter ka dalë me komunikatë zyrtare lidhur me gjendjen shëndetësore të Alexis Sanchez. "Alexis Sanchez shkoi në Barce
Dëmtimi i rëndë i Sanchez, Inter pas Giround Interi është duke u përgatitur ta transferojë sulmuesin e palumtur të Chelsea, Olivier Giroud, pas lëndimit serioz të Al
Lajm i rëndë për Interin, Sanchez mund të humbë sezonin Sulmuesi i Interit, Alexis Sanchez, e ka pësuar një lëndim serioz në nyjën e këmbës në një ndeshje me ekipin kombëtar të
Do guxonit? Vogëlushja e shkul dhëmbin me hark (VIDEO) Për shumicën e fëmijëve humbja e një dhëmbi është një proces i lodhshëm, i kaluar me durim duke pritur që dhëmbi i tyre
ZYRTARE/ Alexis Sanchez lojtar i Interit Alexis Sanchez ka arritur marrëveshje me Inter për t’u huazuar për një sezon me mundësi blerje në fund të sezonit. Tr
Akordi shumë pranë, Sanchez pritet të hënën në Milano Vazhdojnë negociatat mes Interit dhe Manchester Unitedit, për transferimin në Milano të sulmuesit kilen Alexis Sanxchez,
11 milion euro për një gol, sulmuesi që fundosi Manchester United-in Kur Manchester United shkëmbeu Henrikh Mkhitaryan me yllin e Arsenalit, Alexis Sanchez, në janar 2018, dukej një nga “bi
Çifti me 55 vite diferencë dëshiron të bëhet me fëmijë Një cift me gjashtë dekada diferencë moshe thonë se janë më të dashuruar se kurrë dhe duan të bëhen me fëmijë. Drejtores
Inter dhe Juventus në garë për Alexis Sanchez Juventusi dhe Interi janë në garë për të nënshkruar me Alexis Sanchez raporton Sky Italia. Menaxheri i Sanchez Ferna
Manchester United nxjerr në shitje yllin e skuadrës Alexis Sanchez do të largohet në fund të sezonit nga Manchester United. KIileni nuk bën pjesë në panet e Solskjaer për s
Barcelona i mbyll derën Alexis Sanchez Klubi katalanas ka deklaruar se sulmuesi kilian Alexis Sanchez nuk do të rikthehet më në Barcelonë. I padëshiruar te sku
Formacionet zyrtare: Manchester United kërkon fitore ndaj Southamton Manchester United do të presë pas pak në orën 16:00 në Old Trafford. Djajtë e Kuq kërkojnë vetëm fitoren në këtë sfid
Nëna dërgon të bijën te gjyshja por kur e merr ngel me gojë hapur (FOTO LAJM) Të gjithë prindërit i çojnë fëmijët e tyre te gjyshja dhe gjyshi, në mënyrë që të kenë pak kohë për veten për të pushuar
Interi ka si objektiv Alexis Sanchez Alexis Sanxhez po kaolon një moment të vështire tek Manchester United. Ai pësoi një lëndim në muajin dhjetor dhe tash
Alexis Sanchez kishte vënë bast me shokun e skuadrës se Mourinho do shkarkohej "The Sun", ka bublikuar një lajmt të pazakontë sot teksa ka bërë bujë në Angli. Prestigjozja britanike shkruan se ka qen
Vetëm 21 vjeç, por kjo vajzë po tërbon një rrjet të tërë (FOTO LAJM) Bukuroshja nga Kalifornia, u bë modele në moshën 14- vjeçare dhe vetëm një vit më vonë, i tregoi botës se pozimet e nxeh
Juventus me plan konkret për Alexis Sanches Skuadra e Juventusit nuk rresht kurrë së kërkuari lojtarë cilësorë. I fundit që ka përfunduar nën lupën e bardhezinjve
E bujshme, Sanchez drejt largimit nga Manchester United Vetëm 9 muaj pas transferimit të bujshëm nga Arsenali te Manchester United, sulmuesi Aleksis Sanchez kërkon të largohet
Tërmet i fuqishëm, shënohen disa viktima Të paktën 10 persona kanë vdekur nga një tërmet që goditi veriun e Haitit. Tërmeti i magnitudës 5.9 ishte një nga më
Alexis Sanchez i bashkohet skuadrës në Amerikë (FOTO LAJM) Alexis Sanchez më në fund e ka marrë dritën jeshile për të ikur në Amerikë, aty ku klubi anglez i Manchester United ësht