ZYRTARE/ FSHF sjell në Shqipëri një finale të madhe Evropiane
999 rezultate për

alexis

Zyrtare: Interi e transferon falas Alexis Sanchez Interi ka njoftuar zyrtarisht se Alexis Sanchez ka nënshkruar një marrëveshje trevjeçare deri në qershor 2023 me Nerazzu
Nuk pritej, Inter transferon falas Alexis Sanchez Inter dhe Man Utd kanë arritur marrëveshje për Alexis Sanchez. Eksperti italian i merkatos, Fabrizio Romano ka lëshua
Ronaldo "Fenomeni" po përgatitet për të transferuar te skuadra e tij ish-sulmuesin e Barcelonës Fenomeni Ronaldo aktualisht po mban pozitën e presidentit të skuadrës së Valladolidit në La Liga. Ai si duket po përg
ZYRTARE/ Pas humbjes me Bilbaon, Betis emëron trajnerin e ri Real Betis është bërë me trajner të ri. Skuadra e La Ligas, ka vendosur t’ia besojë udhëheqjen e bankinës trajnerit A
Alexis Sanchez është i traumatizuar te Interi Trajneri i Kilit, Reinaldo Rueda ka thënë se Alexis Sanchez po kalon nëpër një fazë depresive te Interi, pasi aktualis
Interi vendos për të ardhmen e Alexis Sanchez Skuadra e Inter ka marrë vendimin për Alexis Sanchez. Raportimet e fundit nga Italia bëjnë të ditur se ‘Ziklatrit’ ka
Vetëm 23 vjeç, por kjo vajzë po huton një rrjet të tërë (FOTO LAJM) Bukuroshja nga Kalifornia, u bë modele në moshën 14- vjeçare dhe vetëm një vit më vonë, i tregoi botës se pozimet e nxeh
Owen e sheh problemin tek United: Sanchez ishte më i mirë, pastaj dështim Dikur, kush mbërrinte tek Manchester United merrte fluturimin e fitonte gati menjëherë nën urdhërat e Sir Alex Ferguson.
United po mendon seriozisht për Kane Ole Gunnar Solskjaer ka pranuar më në fund se ka nevoj për një sulmues të mprehtë si Harry Kane. Barazimi 1-1 me Live
Operohet Sanchez, mësohet sa do të mungojë Inter ka dalë me komunikatë zyrtare lidhur me gjendjen shëndetësore të Alexis Sanchez. "Alexis Sanchez shkoi në Barce
Dëmtimi i rëndë i Sanchez, Inter pas Giround Interi është duke u përgatitur ta transferojë sulmuesin e palumtur të Chelsea, Olivier Giroud, pas lëndimit serioz të Al
Lajm i rëndë për Interin, Sanchez mund të humbë sezonin Sulmuesi i Interit, Alexis Sanchez, e ka pësuar një lëndim serioz në nyjën e këmbës në një ndeshje me ekipin kombëtar të
Do guxonit? Vogëlushja e shkul dhëmbin me hark (VIDEO) Për shumicën e fëmijëve humbja e një dhëmbi është një proces i lodhshëm, i kaluar me durim duke pritur që dhëmbi i tyre
ZYRTARE/ Alexis Sanchez lojtar i Interit Alexis Sanchez ka arritur marrëveshje me Inter për t’u huazuar për një sezon me mundësi blerje në fund të sezonit. Tr
Akordi shumë pranë, Sanchez pritet të hënën në Milano Vazhdojnë negociatat mes Interit dhe Manchester Unitedit, për transferimin në Milano të sulmuesit kilen Alexis Sanxchez,
11 milion euro për një gol, sulmuesi që fundosi Manchester United-in Kur Manchester United shkëmbeu Henrikh Mkhitaryan me yllin e Arsenalit, Alexis Sanchez, në janar 2018, dukej një nga “bi
Çifti me 55 vite diferencë dëshiron të bëhet me fëmijë Një cift me gjashtë dekada diferencë moshe thonë se janë më të dashuruar se kurrë dhe duan të bëhen me fëmijë. Drejtores
Inter dhe Juventus në garë për Alexis Sanchez Juventusi dhe Interi janë në garë për të nënshkruar me Alexis Sanchez raporton Sky Italia. Menaxheri i Sanchez Ferna
Manchester United nxjerr në shitje yllin e skuadrës Alexis Sanchez do të largohet në fund të sezonit nga Manchester United. KIileni nuk bën pjesë në panet e Solskjaer për s
Barcelona i mbyll derën Alexis Sanchez Klubi katalanas ka deklaruar se sulmuesi kilian Alexis Sanchez nuk do të rikthehet më në Barcelonë. I padëshiruar te sku