999 rezultate për

alexandra

Rrëfehet kontesha që që ra në dashuri me mikun oligark të Putin: Bëja jetë vulgare (FOTO LAJM) Një konteshë angleze ka rrëfyer për BBC se si ajo ra pre e lakmisë dhe dëshirës për pushtet dhe para. Bukuroshja aris
E gjetën të vdekur në krevat, grerëza i merr jetën 39-vjeçares (FOTO LAJM) Një grerëz i ka marrë jetën një gruaje në Rusi, vetëm 39-vjeç. Ajo është 39-vjeçarja Alexandra Astavina, me profesion
Pedofili, abuzime, mashtrim dhe akuza: Sekretet e errëta të familjes Gucci Stërmbesa e themeluesit të perandorisë së modës Gucci në një rrëfim tronditës akuzoi nënën dhe gjyshen e saj për fshehje
La punën si stjuardese dhe ju fut drogës, brunja bukuroshe kapet dënohet me burg Alexandra Dobre, 27 vjeçe e cila para pandemisw ka punuar si stjuardesë për “Ryanair” dhe “Ëizz Air”, u dënua me 28 muaj
E RËNDË/ Humb jetën te dentistja 15 vjeçarja Një vajzë adoleshente ka ndërruar jetë gjatë një ndërhyrje kirurgjikale në gojë për vendosjen e telave të dhëmbëve në Br
Bukuri vrastare, kush është 23-vjeçarja joshëse e çmendur pas gjuetisë (FOTO LAJM) Alexandra Tyutcheva është një menaxhere e gjuetisë nga Serpukhov, Rusi dhe deri më tani ka udhëtuar deri në 300 milje la
Rrëfehet kontesha që që ra në dashuri me mikun oligark të Putin: Bëja jetë vulgare (FOTO LAJM) Një konteshë angleze ka rrëfyer për BBC se si ajo ra pre e lakmisë dhe dëshirës për pushtet dhe para. Bukuroshja aris
Ylli televiziv "tërbon" rrjetin (FOTO LAJM) Alexandra Cane tregon linjat e saj perfekte, me një palë bikini të zeza dhe duke shijuar një pije freskuese. Ylli tel
Bukuroshja e "Love Island" shfaq format sensacionale me bikini (FOTO LAJM) Alexandra Cane, ka treguar figurën e saj të jashtëzakonshme në bikine të zeza…disa ditë para se të lansohet edicioni i p
Alexandra Burke shfaq unazën e fejesës Ajo nuk ka ndaluar së qeshuri që nga shpallja e fejesës së saj me të dashurin Josh Ginnelly në dhjetorin që e lëm pas.
17-vjeçarja është alergjike nga uji Një 17-vjeçare nga Utah vuan nga një lloj e rrasllë alergjie, e cila godet deri në 35 persona në vit. Alexandra Allen ka
Alexandra Stan dhunohet nga i dashuri (VIDEO) Alexandra Stan, këngëtarja rumune e bërë e famshme me hitin e vitit 2011 "Mr Saxobeat" është bërë viktimë e dhunës së as
Dhurata qëndron e pazbuluar për 18 vite Mësuesi "fshehu" çokollatat në librat e nxënësit dhe ai e zbulon 18 vite më vonë. Ishte një ide me të vërtetë e këndshme