E FUNDIT/ Formacionet zyrtare: Inter-Atalanta
999 rezultate për

alexander-arnold

Formacionet zyrtare, Leipzig-Liverpool Liverpool luan ndeshjen e parë të Champions në transfertë ndaj gjermanëve të Leipzig. Si gjithmonë Klopp ka vendosur
West Ham-Liverpool, formacionet zyrtare Liverpool do të luajë në transfertë ndaj West Ham në orën 17:30. Skuadra e Klopp vjen me moral të lartë në këtë përba
Tottenham-Liverpool, formacionet zyrtare Gjithçka gati për Tottenham-Liverpool, super ndeshja që do të mbyllë javën e 20-të të Premier League. Supersfida star
Formacionet zyrtare, Chelsea-Liverpool Ndeshja më interesante e javës së dytë të Premierligës zhvillohet në "Stamford Bridge" mes Chelsea dhe Liverpool, teksa
Alexander-Arnold fton Sanchon te Liverpooli: Është talent i veçantë, e dua në skuadër Jadon Sancho është pranë rikthimit në vendlindje, pasi shumë skuadra janë vënë pas tij. Ylli i madh anglez ka tri vit
Liverpool-Porto, Shaqiri e nis nga stoli Liverpooli do të presë sot në "Anfield Road" portugezët e Portos. Kur u hodh shorti të gjithë skuadrat dëshironin t
Liverpooli mendon për të ardhmen, i rinovon kontratën mbrojtësit të talentuar (VIDEO) Vetëm pak ditë më parë Liverpool rinovoi me mbrojtësin Robertson, ndërsa sot ka ardhur zyrtarizimi i rinovimit të kontra
Probleme për Liverpoolin, mbrojtësi 30 ditë jashtë fushave Trent Alexander-Arnold do të mungojë të paktën katër javë si pasojë e një lëndimi në gju. Alexander-Arnold pësoi një
Mbrojtësi 19-vjeçar i Liverpool do të ndalojë Ronaldon Mbrojtësi i Liverpool, Trent Alexander-Arnold, ka një detyrë tepër të rëndësishme për finalen e Champions Leagues. Ed
Formacionet zyrtare! Hoffenheim – Liverpool Hoffenheim dhe Liverpool kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të kualifikimeve në Ligën e
Plymouth-Liverpool, ja formacionet zyrtare Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Plymouth-Liverpool, që luhet në kuadër të FA Cup. Plymouth: McCormick,