999 rezultate për

alex

Nuk pritej, Inter transferon falas Alexis Sanchez Inter dhe Man Utd kanë arritur marrëveshje për Alexis Sanchez. Eksperti italian i merkatos, Fabrizio Romano ka lëshua
U hodh nga dritarja e apartamentit, ndërron jetë sportistja 20-vjeçare Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Moskë, Rusi. Një patinatore me origjinë ruse ka ndërruar jetë ditën e shtunë në Mo
Juventusi interesohet për super sulmuesin Juventus i janë drejtuar agjentit të Alexandre Lacazette, për të diskutuar një veprim të mundshëm veror. ‘Zonja e Vje
Ronaldo "Fenomeni" po përgatitet për të transferuar te skuadra e tij ish-sulmuesin e Barcelonës Fenomeni Ronaldo aktualisht po mban pozitën e presidentit të skuadrës së Valladolidit në La Liga. Ai si duket po përg
ZYRTARE/ Pas humbjes me Bilbaon, Betis emëron trajnerin e ri Real Betis është bërë me trajner të ri. Skuadra e La Ligas, ka vendosur t’ia besojë udhëheqjen e bankinës trajnerit A
Nuk ka qetësi për Juventusin, i dëmtohen edhe 2 yjet e skuadrës Humbja në finalen e Kupës së Italisë ka lënë shije të hidhur në shtëpinë e Juventusit. Bardhezinjtë kanë nisur përgat
Messi apo Ronaldo? Alex Morgan zgjedh më të mirin në botë Superyllja e SHBA-së, 31 vjeç, ishte në kopertinën e FIFA 16 së bashku me Messin në Amerikë. Ashtu si shumë futbollis
Bukuri vrastare, kush është 23-vjeçarja joshëse e çmendur pas gjuetisë (FOTO LAJM) Alexandra Tyutcheva është një menaxhere e gjuetisë nga Serpukhov, Rusi dhe deri më tani ka udhëtuar deri në 300 milje la
Alexander-Arnold fton Sanchon te Liverpooli: Është talent i veçantë, e dua në skuadër Jadon Sancho është pranë rikthimit në vendlindje, pasi shumë skuadra janë vënë pas tij. Ylli i madh anglez ka tri vit
Alexis Sanchez është i traumatizuar te Interi Trajneri i Kilit, Reinaldo Rueda ka thënë se Alexis Sanchez po kalon nëpër një fazë depresive te Interi, pasi aktualis
A do të anuloj koronavirusi dasmën e shumëpërfolur të Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez? (VIDEO) Ajo kishte vendosur të lidhte kurorë me të fejuarin e saj Alex Rodriguez këtë vit. Por Jennifer Lopez ka zbuluar se d
Rrëfehet kontesha që që ra në dashuri me mikun oligark të Putin: Bëja jetë vulgare (FOTO LAJM) Një konteshë angleze ka rrëfyer për BBC se si ajo ra pre e lakmisë dhe dëshirës për pushtet dhe para. Bukuroshja aris
"Është i frikshëm", modelja e Victoria's Secret infektohet me Covid-19 (FOTO LAJM) Modelja e njohur e “Victoria’s Secret”, Alexina Graham, e ka konfirmuar vetë lajmin se është prekur nga Covid-19. Ale
Të gjithë po bëjnë sfidën me letër higjenike, por pse u fiksuan pas Alesia Bamit? (VIDEO) Modele, moderatore, balerinë por së fundmi do të zbulojmë një tjetër “talent” të Alesia Bamit, futbollin. Gjerësisht
Neville zbulon pendimin më të madh: Injorova këshillën e Ferguson Legjenda e Manchester United, Gary Nevilla ka pranuar se ka injoruar këshillën e trajnerit, Sir Alex Ferguson gjatë kohë
Sir Alex Ferguson bën sherr me komshiun, zbulohet arsyeja Sir Alex Ferguson, ish-trajneri legjendar i Manchester United ka një konflikt me fqinjin e tij për planin e një ndërtimi
Interi vendos për të ardhmen e Alexis Sanchez Skuadra e Inter ka marrë vendimin për Alexis Sanchez. Raportimet e fundit nga Italia bëjnë të ditur se ‘Ziklatrit’ ka
Sfidën më të famshme të momentit në internet e fituan Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez (VIDEO) Është fakt i ditur që Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez janë një nga çiftet më të preferuar dhe të pëlqyer të showbiz-it
Vetëm 23 vjeç, por kjo vajzë po huton një rrjet të tërë (FOTO LAJM) Bukuroshja nga Kalifornia, u bë modele në moshën 14- vjeçare dhe vetëm një vit më vonë, i tregoi botës se pozimet e nxeh
Avokati publikon fotot e Ramës dhe Alex Sorosit në Mynih: Si ka mundësi i ndjek fati?! Kryeministri Edi Rama ndodhet në Mynih në Gjermani, ku po merr pjesë në Konferencën e Sigurisë, ku janë të pranishëm kr