999 rezultate për

alessandra

Kritikohet Salah, shkak bëhet poza me topmodelen Alessandra Ambrosio (VIDEO) Nga një idhull i padiskutueshëm në qëndër të kritikave. Sulmuesi i Liverpoolit, Mohamed Salah ka pozuar për kopertinë
Politikanja italiane ngre minifundin live për të treguar se nuk ka të mbathura (VIDEO) Spektakël dhe skena erotike në “show”-n e Piero Chiambretti-t në televizionin “Rete4”. Në studio, për të promovuar li
Alessandra Ambrossio zgjedh mes Neymarit dhe Ronaldos (FOTO LAJM) Modelja italiane e Victoria’s Secret ka rrëfyer në një intervistë se është shumë e apasionuar pas futbollit dhe se ka sh
Alessandra Ambrosio: Dua të puth Ronaldon dhe të martohem me Neymar! (FOTO LAJM) Modelja Alessandra Ambrosio, pas 17 sfilatave me “Victoria’s Secret” i ka dhënë fund kontratës me kompaninë, por në sfil
Dogji italianen, flet shqiptari: I dërgonte të dashurës sime videot duke bërë seks Hasan Varoshi, 25 vjeç i akuzuar se ka tentuar të vrasë ish-të dashurën e tij gjatë dëshmisë së dhënë për policinë në sp
Alessandra Ambrosio, "ëngjëlli" i ri Blaugrana (FOTO LAJM) Marka e njohur italiane "Replay" ka zgjedhur Alessandra Ambrosion dhe disa futbollistë të Barcelonës imazh për koleksion
Modelja e “Victoria’s Secret”, set fotografik në rrugët e Rios 33 vjeçarja Alessandra Ambrosio, një ndër modelet sexy të “Victoria’s Secret”, ka realizuar një set fotografik në rrugët
Alessandra Amoroso nis një jetë të re, në kërkim të dashurisë Për këngëtaren Alessandra Amoroso, nëqoftëse do të takonte njeriun ideal, do të martohej pa e menduar dy herë. Gjatë një
Alessandra Ambrosio, "mbretëreshë" e kuqe për Halloween (FOTO LAJM) Modelja braziliane Alessandra Ambrosio është fotografuar e veshur për Halloween në festën e organizuar nga Mike Meldman.
Alessandra Ambrosio shkëlqen me të kuqe (FOTO LAJM) Jo çdo femër do të tërhiqte vëmendjen maksimale po të vishej me të kuqe. Por kjo gjë sigurisht ka ndodhur me modelen bra
Alessandra Ambrosio kthen rrugët në pasarela (FOTO LAJM) Një prej supermodeleve më të njohura të botës, Alessandra Ambrosio është në gjendje të shndërrojë në një pasarelë edhe r
Engjëjt e Victoria Secret në pasarelë (FOTO-LAJM) Shtëpia e modës Victoria Secret ka zhvilluar një eveniment madhështor, ku kanë qenë të pranishme të gjitha modelet e saj