999 rezultate për

alesia

Foto nga dushi me rroba banjo, Alesia Bami ngre temperaturat (FOTO LAJM) Alesia Bami dihet tashmë që është një ndër vajzat e ekranit më të përfolura në mediat rozë. Ajo e ka arritur këtë her
Alesia Bami: Nuk rrihet gjithë jetën me një partner (FOTO LAJM) Bashkëprezantuesja e rubrikës “Trotuar”, në “E diell”, Alesia Bami , ka thënë se nuk mund të rrish gjithë jetën me një p
"Ai hapi kamerën dhe po më filmonte", Alesia Bami rrëfen mbrëmjen e sikletshme Alesia Bami ka rrëfyer për një mbrëmje të sikletshme në një klub. Ish-velina, e cila tashmë është pjesë e “Procesi Sport
Alesia Bamit i propozojnë për martesë live në emision (VIDEO) Në rubrikën “Trotuar”, në “E diell”, ditën e sotme u diskutua për martesat dhe gjatë emisionit, moderatori Edi Manushi t
Vajza maturante e Niko Peleshit i drejtohet Shahinit: Nuk kërkojmë diplomat false (FOTO LAJM) Aleksia Peleshi, e cila është bërë e njohur në media si vajza e Niko Peleshit, është maturante dhe i ka drejtuar nëpërmj
"Unë kam gjithçka që dua, ti jo", kujt ia hodhi "kunjin" Alesia Bami (FOTO LAJM) Alesia Bami është një nga ish-velinat e komentuara të shoëbizz-it shqiptar, e cila tashmë është në grupin e prezantuesev
Një tjetër moderatore sulmon Alesia Bamin: Është aty vetëm për marketing (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme në “Mos i fol shoferit” në RTV Ora ka qenë e ftuar Albana Bejko, moderatorja e emisionit “Ora Sport”
Rama nxjerr videon nga Malësia e Madhe: Do të punësojmë fermerët (VIDEO) Kryeministri Edi Rama këtë të hënë e ka nisur me pamje nga Tamara e Malësisë së Madhe teksa premton vende të reja pune.
"Prezantuesja më kot", Alesia Bami i përgjigjet Xhensila Peres Xhensila Pere teksa u pyet për “prezantuesen më kot” në Shqipëri, pyetje të cilës fillimisht iu përgjigj me “më tepër se
Xhensila Pere nuk kursehet për Alesia Bamin: Prezantuesja më kot (VIDEO) Xhensila Pere ka qenë e ftuar ditën e sotme tek emisioni “Mes Yjesh” dhe si gjithmonë ka folur pa dorashka. Ajo është
"Futa në sherr familjen", Alesia Bami flet rreth "fejesës" së bujshme me biznesmenin (FOTO LAJM) Disa ditë më parë në rubrikën "Trotuar", Alesia Bami u shpreh "Do fejohem, do fejohem". Nisur nga kjo deklaratë, në rrje
I bleu dyqan dhe restorant luksoz, Alesia Bami shpall fejesën (FOTO LAJM) Alesia Bami është një nga ish-velinat e komentuara të showbizz-it shqiptar, e cila tashmë është në grupin e prezantuesev
Alesia Bame e pranon publikisht: Do të fejohem! Modelja dhe moderatorja e njohur Alesia Bami mund të konsiderohet padyshim si një ndër vajzat më të suksesshme, ndonëse
Kujt i shkon më shumë, Alesia Bami dhe Fjolla Morina bëjnë "xing" me veshjen (FOTO LAJM) Alesia Bami dhe Fjolla Morina janë dy vajza shumë bukuroshe të shoëbizit shqiptar. Shpeshherë vajzat janë përfolur pë
Alesia Bami "përplaset" me Antonetën: Kush të do s'të shef në krevat je me lesh apo pa jo (VIDEO) Ish-velina e Stop, Alesia Bami ka qenë pjesë e bisedës në temën ‘e nxhehtë’ të zgjedhur në rubrikën Trotuar, këtë të die
Zëri i Amerikës: Zona në Veri të Shqipërisë që po i reziston përhapjes së koronavirusit Malësia e Madhe është ndër të paktat zona në Veri të Shqipërisë që nuk është prekur nga COVID-19. E gjendur mes dy vatra
Të gjithë po bëjnë sfidën me letër higjenike, por pse u fiksuan pas Alesia Bamit? (VIDEO) Modele, moderatore, balerinë por së fundmi do të zbulojmë një tjetër “talent” të Alesia Bamit, futbollin. Gjerësisht
Gjithmonë e sulmuar për jetën e luksit, reagon Alesia Bami (VIDEO) Modelja dhe moderatorja e njohur Alesia Bami mund të konsiderohet padyshim si një ndër vajzat më të suksesshme, ndonëse
Alesia Bami "çmend" rrjetin me fustanin e shkurtër: Ka lezet dy metra shalë (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Alesia Bami, është një nga moderatoret më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo komentohet shumë për
"Për jetën e luksit nuk paguaj asgjë", kush i mbulon shpenzimet e Alesia Bamit (FOTO LAJM) Deklarata e dy ditëve më parë e Alesia Bamit, se e kalonte muajin me 400 mijë lekë të vjetra bëri menjëherë bujë. Madje