999 rezultate për

aleksi

Është ndarë apo jo nga Aleksi? Rudina flet për herë të parë pas akuzave për tradhti Ditën e sotme Rudina Dembecaj ka folur për herë të parë pas fjalëve se është ndarë nga Aleksi. Në Ditë e Rë, Rudina k
Bënë lëmsh dynjanë, detaji që tregon shumë për marrëdhënien e Rudinës me Aleksin (FOTO LAJM) Aktorja e humorit, Rudina Dembacaj ka qenë kryefjalë e medias rozë, që pas lajmit për ndarjen nga bashkëshorti i saj, Al
Nga fotot romantike me Rudinën te jahti dhe trupi muskuloz, si po e përjeton Aleksi ndarjen (FOTO & VIDEO) Kryefjalë e medias rozë këto kohë ka qenë ndarja e Rudina Dembacajt me bashkëshortin, por nëse jeni kuriozë se s’i po e
Ish kryeministri i Greqisë, Aleksis Cipras do jetë në Shkup më 1 tetor Ish kryeministri i Greqisë, Aleksis Cipras dhe lider i partisë opozitare SYRIZA, Aleksis Cipras dhe ish kryetari i Parla
“Më detyronte të flija lakuriq, në mëngjes e gjeja mbi vete”, dëshmia rrëqethëse e shqiptarit që vrau babain Më 27 Maj 2018, në Zakyntho të Greqisë u shënua një ngjarje e rëndë, ku djali shqiptar vrau babain e tij 70-vjeçar. Prej
Tsipras kërcënon Turqinë: Kush prek territorin tonë e pëson keq Nga një repart ushtarak në Qipro kryeministri grek Aleksis Tsipras i ka çuar një mesazh presidentit turk Erdogan që dekl
Gruevski i reagon Ciprasit: Ja e vërteta ime Ish-kryeministri në arrati, Nikolla Gruevski, përmes një shkrimi në FB, e përgënjeshtron kryeministrin e Greqisë, Aleksi
Do të publikohen të gjitha dokumentet e nënshkruara nga liderët Zëdhënësi i Qeverisë së Maqedonisë, Mile Boshnjakovski sot ka deklaruar se në ueb-faqen e Qeverisë do të publikohen doku
E ngacmon i moshuari, vajza e Niko Peleshit i tregon atij burgun (FOTO LAJM) Aleksia, vajza e ministrit Niko Peleshi është një ndër vajzat e politikanëve më të komentuara në Shqipëri. Rrugën dr
Sot, Zaev përsëri flet në telefon me Cipras Rreth një orë ka zgjatur biseda mes kryeministrit maqedonas Zoran Zaev dhe atij grek Aleksis Cipras, dhe sipas asaj që t
Rudina Dembecaj për bashkëshortin: E mora me llogari Rudina Dembacaj e ftuar në “Xing me Ermalin” ka folur si rrallëherë për bashkëshortin e saj, Aleksin me të cilin ka një
Ja çfarë është e fiksuar të postojë vajza e politikanit shqiptar (FOTO LAJM) Vajza bukuroshe e Niko Peleshit numëron një numër shumë të lartë ndjekësish në rrjete sociale dhe gjithashtu njihet për
Cipras: Çmenduri nëse nuk shfrytëzojmë rastin për emrin Athina kërkon një emër që do të vlejë edhe përdorim të brendshëm edhe të jashtëm por edhe në OKB. Kështu ka thënë kryemi
Vajza e Niko peleshit poston videon: Jam e etur për dashuri (VIDEO) Vajza bukuroshe e Niko Peleshit numëron një numër shumë të lartë ndjekësish në rrjete sociale dhe gjithashtu njihet për
Degjeneron fjalori i Rudina Dembecaj, zbulon se ndan të njëjtin burrë me kolegen Rudina Dembacaj “ka zbuluar tradhtinë” e burrit të saj me një prej gazetareve të “Ora News”, ku përveçse kanë përplasje
Vajza e Niko Peleshit ofendohet në komente, por e ka në majë të gjuhës ironinë (FOTO LAJM) Vajza bukuroshe e Niko Peleshit numëron një numër shumë të lartë ndjekësish në rrjete sociale dhe gjithashtu njihet për
Aktorja e njohur e thotë troç: Burrin e ngacmova vetë Personazhet e imituara prej saj kanë ngelur të fiksuara tek shqiptarët. Por sot Rudina na rrëfen pak më në thellësi p
Vajza e Niko Peleshit ofendohet në komente, por e ka në majë të gjuhës ironinë (FOTO LAJM) Vajza bukuroshe e Niko Peleshit numëron një numër shumë të lartë ndjekësish në rrjete sociale dhe gjithashtu njihet për
Gjykata Britanike: 3 milionë euro t'i jepet fëmijëve kosovarë Gjykata e Lartë në Britani ka vendosur se pasuria në vlerë 2.75 milionë funte (3.12 milionë euro) e një malazezit nga Ka
Histori njerëzore/ Malazezi që la mbi tre milionë euro për fëmijët kosovarë Një refugjat nga Mali i Zi që kishte migruar në Cardiff të Uellsit dhe ndër vite kishte grumbulluar pasuri të madhe, ka