999 rezultate për

aleksander

I vranë vëllanë, Murataj flet nga burgu: Kush është Klement Çala Aleksandër Murataj, vëllai i të ndjerit Admir Murataj, i arrestuar për grabitjen e vitit 2017 në rrugën e Rinasit, ka fo
Aksidenti i rëndë i merr jetën 24 vjeçarit shqiptar në Amerikë Një 24-vjeçar shqiptar, që jetonte prej vitesh me familjen në SHBA ka humbur jetën në një askident. Ngjarja e rëndë k
Rama do të vizitojë Rusinë, kryeministri i fundit që shkoi ishte Aleksandër Meksi Në kuadër të kryesimit të OSBE, kryeministri Edi Rama do të zhvillojë një vizitë në Rusi. Duke iu referuar burimeve d
50 milionë euro kokainë, Sandër Pemës i kanë shkruar këngë: Nuk i trembet syri! (VIDEO) Ditën e sotme Policia Greke ka sekuestruar plot 1.2 ton kokainë në Greqi, lëndë narkotike e cila vinte nga Karaibet.
A do të kërkojë falje për krimet ndaj shqiptarëve? Vuçiç përgjigjet në mes të Shqipërisë Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, në një intervistë që ka dhënë gjatë kohës kur qëndroi në Shqipëri për idenë e Mi
Mediat serbe zbulojnë lëvizjen e re: Aleksandër Vuçiç do bëhet kryeministër Media e përditshme serbe “Alo” ka parashikuar epilogun e mundshëm për zgjedhjet e vitit 2020, ndërsa ka zbuluar edhe d
Pasi doli nga qelia Aurela Gaçe ka dy fjalë për Aleksanër Gjokën (FOTO LAJM) Nuk kishte si të mungonte një foto dhe një mesazh i Aurela Gaçes, pas arrestimit të Aleksandër Gjokës dhe lirimit të tij
Kaq zgjati zhurma, Gjoka lë qelinë dhe shkon në koncert Këngëtari i njohur Aleksandër Gjoka pak ditë më parë u arrestua pasi drejtonte mjetin në gjendje të dehur. Ndërkohë,
Dashnor Diko i del në krah Aleksandër Gjokës: Gëzuar Sandri! Dashnor Diko, këngëtari i njohur i viteve 90′-të në Shqipëri, ka reaguar pas arrestimit të këngëtarit Aleksandër G
"Tapë" në timon, merret vendimi për Aleksandër Gjokën Gjykata e Tiranës ka dhënë sot masën e sigurisë "Detyrim Paraqitje" për këngëtarin Aleksandër Gjoka. Kujtojmë së këng
Zbardhet kërkesa e Prokurorisë, sa do të qëndrojë në burg Aleksandër Gjoka?! Ditën e nesërme këngëtari i rrokut i cili është arrestuar dy netë më parë në kryeqytet do të dalë para organit të akuzës
Arrestohet Aleksandër Gjoka, arsyeja është e pabesueshme Telashe për këngëtarin e njohur, shumë të dashur për shqiptarët, Aleksandër Gjoka. “BalkanWeb” mëson se këngëtari i rrok
Pezullohet mësimi deri në datën 6 dhjetor në Universitetin "Aleksandër Moisiu" Universiteti “Aleksandër Moisiu” nëpërmjet një postimi në Facebook ka njoftuar pezullimin e mësimit deri në datën 6 dhje
Shpërthen Aleksandër Gjoka në ditëlindjen e Endri Priftit: Të shk*rdhefsha nonën (VIDEO) Këngëtari Aleksandër Gjoka teksa ka qenë duke kënduar me miqtë e tij në ditëlindjen e Endri Priftit, i cili dje mbushi 5
E ndau për Frrokun, Rudina Dembacaj bën njoftimin e çuditshëm për ish-bashkëshortin Aktorja e humorit Rudina Dembacaj duket se është ndarë zyrtarisht me bashkëshortin e saj, Aleksandër Varfaj. Ka qënë
Presidenti i UEFA-s, Ceferin dhe kreu i FSHF, Armand Duka vizitojnë "Muzeun e Stadiumit" (VIDEO) Në prag të ndeshjes Shqipëri-Francë, Federata Shqiptare e Futbollit ka organizuar disa aktivitete. Aleksander Ceferin
"Një xhevahir i vërtetë", Aleksander Ceferin i mahnitur nga "Arena Kombëare" Shqipëria do të përballet ditën e diel ndaj Francës, në sfidën e vlefshme për eliminatoret e Europianit. Ky do të jetë n
"Më mbuluan me lekë", Aleksandër Gjoka tregon qytetin bujar të Shqipërisë I ftuar në “Këndo Këngën time” Aleksandër Gjoka ka treguar një histori nga një festival në Fier, ku sipas tij e kanë mbu
Makina u bë shoshë nga plumbat, si është gjendja shëndetësore e prokurorit Ndoji dhe 2 të tjerëve Prokurori i Durrësit Arjan Ndoja dhe Aleksandër Laho, i njohur me psedonimin “Rrumi” vijonë të qëndrojnë në spitalin e D
Njëri plumb në nofull e tjetri në shtyllë kurrizore, si janë të plagosurit Atentati që ndodhi pasditen e djeshme ka tronditur gjithë opinionin publik. Makinës së prokurorit Ndoji iu zu pritë n