999 rezultate për

aleks

Dhuratë nga Aleksi? Rudina mban akoma unazën e para 2 viteve (FOTO LAJM) Tashmë 2 historitë e dashurisë së Rudina Dembacaj janë publike dhe mjaftë të komentuar. Në fillim martesa me Alkesin
Po bën xhiron e rrjetit, spikerja ja plas të qeshurës në mes të lajmeve (VIDEO) Ka bërë xhiron e rrjetit video e një spikere ruse e cila ia ka plasur të qeshurës gjatë dhënies së lajmeve. Aleksandr
Aksidenti i rëndë i merr jetën 24 vjeçarit shqiptar në Amerikë Një 24-vjeçar shqiptar, që jetonte prej vitesh me familjen në SHBA ka humbur jetën në një askident. Ngjarja e rëndë k
I dëmtohet vetura deputetes Aleksandrova: Dua hetim të plotë Persona të panjohur kanë dëmtuar veturën e deputetes Emilija Aleksandrova e cila i takon grupit të pavarur të VMRO-DPMNE
Rama do të vizitojë Rusinë, kryeministri i fundit që shkoi ishte Aleksandër Meksi Në kuadër të kryesimit të OSBE, kryeministri Edi Rama do të zhvillojë një vizitë në Rusi. Duke iu referuar burimeve d
"Një Zot e di ç'pa Aleksi dhe Marku te ti", Rudina i kthen përgjigjjen epike ndjekëses (FOTO LAJM) Rudina Dembacaj është kryefjala e mediave rozë kohët e fundit për shkak të ndarjes nga bashkëshorti i saj dhe lidhjes me
50 milionë euro kokainë, Sandër Pemës i kanë shkruar këngë: Nuk i trembet syri! (VIDEO) Ditën e sotme Policia Greke ka sekuestruar plot 1.2 ton kokainë në Greqi, lëndë narkotike e cila vinte nga Karaibet.
Rasti "Monstra": Zaev, Aleksovski dhe Kostovaski ftohen si dëshmitarë Gjykimi për rastin “Monstra” për herë të tretë do të nisë nga fillimi, por kësaj radhe formalisht, pasi të gjitha palët
A do të kërkojë falje për krimet ndaj shqiptarëve? Vuçiç përgjigjet në mes të Shqipërisë Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, në një intervistë që ka dhënë gjatë kohës kur qëndroi në Shqipëri për idenë e Mi
Mediat serbe zbulojnë lëvizjen e re: Aleksandër Vuçiç do bëhet kryeministër Media e përditshme serbe “Alo” ka parashikuar epilogun e mundshëm për zgjedhjet e vitit 2020, ndërsa ka zbuluar edhe d
Pasi doli nga qelia Aurela Gaçe ka dy fjalë për Aleksanër Gjokën (FOTO LAJM) Nuk kishte si të mungonte një foto dhe një mesazh i Aurela Gaçes, pas arrestimit të Aleksandër Gjokës dhe lirimit të tij
Kaq zgjati zhurma, Gjoka lë qelinë dhe shkon në koncert Këngëtari i njohur Aleksandër Gjoka pak ditë më parë u arrestua pasi drejtonte mjetin në gjendje të dehur. Ndërkohë,
Dashnor Diko i del në krah Aleksandër Gjokës: Gëzuar Sandri! Dashnor Diko, këngëtari i njohur i viteve 90′-të në Shqipëri, ka reaguar pas arrestimit të këngëtarit Aleksandër G
"Tapë" në timon, merret vendimi për Aleksandër Gjokën Gjykata e Tiranës ka dhënë sot masën e sigurisë "Detyrim Paraqitje" për këngëtarin Aleksandër Gjoka. Kujtojmë së këng
Zbardhet kërkesa e Prokurorisë, sa do të qëndrojë në burg Aleksandër Gjoka?! Ditën e nesërme këngëtari i rrokut i cili është arrestuar dy netë më parë në kryeqytet do të dalë para organit të akuzës
Arrestohet Aleksandër Gjoka, arsyeja është e pabesueshme Telashe për këngëtarin e njohur, shumë të dashur për shqiptarët, Aleksandër Gjoka. “BalkanWeb” mëson se këngëtari i rrok
Ndahet Rudina Dembacaj nga bashkëshorti, çifti shkon në gjykatë Aktorja e humorit dhe moderatorja, Rudina Dembacaj i ka dhënë fund lidhjes disa vjeçare me bashkëshortin e saj Aleksin,
Edi Rama i shkruan Vuçiqit pasi e mohoi Masakrën e Reçakut Kryeministri shqiptar, Edi Rama, nëpërmjet një shkrimi në Twitter, ka reaguar pas deklaratave të presidentit serb, Aleks
Pezullohet mësimi deri në datën 6 dhjetor në Universitetin "Aleksandër Moisiu" Universiteti “Aleksandër Moisiu” nëpërmjet një postimi në Facebook ka njoftuar pezullimin e mësimit deri në datën 6 dhje
E ndau për ish-deputetin, rrëfimi pasionant i Rudina Dembacaj për Aleksin (FOTO LAJM) Ajo që nisi si një dashurie e madhe mes Rudinës dhe Aleksit, mori fund brenda tre vitesh. Foto romantike, deklarata dash