999 rezultate për

alegri

Tare merr Allegrin? Masimiliano Alegri vijon të mbaj nën presion stolin e Simone Inzagi. Pas çdo rezultati negativ emri i ish trajnerit
Allegri debat me ish-lojtarin e Interit: S’mund të kopjojmë Barcelonën si majmunë Nuk duhet ndonjë njësi matjeje për të kuptuar se pse kishte aq pritshmëri për Alegrin pas ndeshjes… Mos ishte interes pë
Allegri braktis Juventusin, dy francezë kandidat për stolin Po shtohen gjithmonë e më shumë zërat për largimin e trajnerit Masimiliano Alegri në fund të këtij sezoni nga stoli i Ju
De Biasi: Allegri u nevozua me veprimin e Costa, ai do dënohet Ish-trajneri i Kombëtares Shqiptare, Gianni De Biasi ka folur për mikrofonat e “90 Minuto”, që transmetohet në Rai2. Ai
Alegri duget të zgjedhë Juventus apo 10 milionshin e PSG La Gazetta dello Sport shkruan se PSG ka bërë një ofertë drejt trajnerit Massimiliano Allegri. Italiani nuk e ka
FORMACIONET ZYRTARE/ Alegri “blindon” mbrojtjen, Zizu me surpriza Juventusi dhe Real Madridi do të kërkojnë të mbyllin sezonin me një tjetër trofe, kur të takohen në “Millennium Stadium”
Tërbimi i Allegrit: Do t'i kap lojtarët me shkelma (VIDEO) Humbja në finalen e Superkupës së Italisë ndaj Milanit , A llegri ka reaguar keq ndaj futbollistëve të tij. “Duhet t
Shkëlqeu në Europian me Italinë, tashmë e kërkon Barcelona Europiani është një mundësi e mirë për të ngjitur shpejt shkallët e karrierës, dhe kështu mesa duket do të ndodhë edhe m
Gazetat sulmojnë Realin, super Juve (FOTO LAJM) Kualifikimi i Juventusit ka bërë jehonë të madhe në shtypin botëror. Të përditshmet italiane e kanë ngitur në "qiell" ek
Alegri: Fitore e madhe, duam trofeun Trajneri i Juventusit, Masimiliano Alegri e ka komentuar me qetësi lojën e skuadrës së tij ndaj Realit. Bardhezinjtë sig
"Topi i helmuar", Seedorf rikthen alegrinë te Milan (VIDEO) Clarence Seedorf kishte premtuar se do të sillte alegrinë dhe entuziasmin te Milan. Nga këto imazhe duket se qetësia ësh
Allegri keshilla Balotellit: Rritu tani Milan me shume ndryshime do te jete ai sot perballe Zenit ne Champions League. Edhe pse Massimiliano Allegri ka ber thir
Ky Milan si pulë pa kokë "Sa herë që shoh këtë Milan në fushë, personalisht më merret fryma. Futbollistë që vrapojnë kot dhe pa orientim, në shum
Alegri: Kasano u tregua mosmirënjohës Trajneri i Milanit Masimiliano Alegri i është kundërpërgjigjur akuzave të Antonio Kasanos duke u shprehur se polemikat n
Allegri tre emra për përforcimin e skuadrës (FOTO-LAJM) Skuadra e Milanit po mendon të bëjë blerje për cdo repart të skuadrës. Në listën e trajnerit Masimiliano Alegri të publ
Spanjë, 5 të plagosur në garën e demave (VIDEO-FOTO) Pesë persona kanë mbetur të plagosur gjatë garës së "demave" që zhvillohet cdo vit në Pamplona në festivalin e San Fermo
Milan-Juventus, përballje gjigantësh Një finale e parakohshme është cilësuar përballja e së martës mes skuadrës së Juventusit dhe Milanit, ndeshje e vlefshme
Milan, alarm në mbrojtje Në prag të transfertës kundër Parmës, trajnerit të Milanit, Masimiliano Alegri, i duhet të “shpikë” repartin e mbrojtjes
Ne shijojmë kreun, Juve le të flasë Masimiliano Alegri ka kapur kreun dhe tani nuk humbet rast për të shënjestruar disi Juventusin. Edhe dje ai ka pickuar d
Milan, kur rikthehen të dëmtuarit (FOTO LAJM) Pas asaj humbjeje kundër Juventusit, Milani ka përveshur mëngët, për të përgatitur sa më mirë transfertën e së shtunës n