999 rezultate për

aleances

Artistët padisin Çuçin dhe Veliun në SPAK: Kjo është polici politike, u dhunua aktivisti Aleanca për Teatrin ka paditur ditën e sotme në SPAK ministrin e Brendshëm, Bledi Çuçi, kreun e Policisë së Shtetit, Ard
Lazim Destani kandidat i Aleancës dhe Alternativës për kryetar komune në Tetovë? Teksa po afrohet fundi i këtij mandati të kryetarëve të komunave po shtohen zërat për kandidatë të mundshëm në zgjedhjet
Protesta për Klodian Rashën, shoqërohen 4 anëtarë të Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit Disa anëtarë të Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit janë shoqëruar ditën e sotme në komisariatin Nr.1 Tiranë pasi morën pje
BE sfidë Trump? I bashkohet aleancës së OBSH-së për vaksinën anti-COVID Bashkimi Evropian njoftoi se do t’i bashkohet aleancës për vaksinat kundër koronavirusit COVAX, një iniciativë e udhëheq
Ziadin Sela: Me Albin Kurtin më lidh nevoja për ndryshim dhe koncepti i luftës kundër korrupsionit (VIDEO) Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela ka folur për gjërat që ai mendon se i ka të përbashkëta me liderin e LVV
Kryetari i Aleancës pë Shqiptarët jep premtimin për kazinot Me rastin e takimit të koalicionit Aleanca për Shqiptarët dhe Alternativa, me banorët e fshatit Pirok, kryetari i Aleanc
"Kemi nisur hetimet", SPAK i përgjigjet Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit SPAK i ka kthyer përgjigje Adriana Kalas juristes së Aleancës për Teatrin në lidhje me kërkesën e dërguar për informacio
Europa Nostra letër Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit, reagon Meta Presidenti Ilir Meta ka shfaqur publikisht tashmë mbështetjen e tij për Teatrin ndaj dhe këtë herë kë përshëndetur letrë
Shihni se si vëzhgohet protesta e Aleancës për Teatrin (FOTO LAJM) Ditën e sotme u zhvillua një protestë paqësore e qytetarëve pas shembjes së Teatrit Kombëtar. Aktori Mehdi Malkaj tha
Rama zbulon pse u takua me ambasadorët gjatë protestës së Aleancës për Teatrin Pak minuta më parë ka përfunduar vizita e ambasadorëve të vendeve kryesore të akredituar në Tiranë në selinë e qeverisë
Pamjet e fundit nga protesta për Teatrin, protestuesit kanë një thirrje për Ilir Metën (FOTO LAJM) Po mbahet protesta e Aleancës për Teatrin përpara ministrisë së Brendshme. Protestuesit e Aleancës për Mbrojtjen e T
Mbyllet protesta e Aleancës për Teatrin por nuk dorëzohen: E radhës ditën e mërkurrë Ka përfunduar protesta e organizuar nga Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit, ku morën pjesë edhe përfaqësues të partive opoz
Studentët i bashkohen sot protestës së Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit (FOTO LAJM) Unioni i Këshillave Studentorë i bashkohet sot protestës së thirrur nga Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit. Në njoftimi
Bojkotimi i takimit të Reformës Zgjedhore, Hajdari- Bashës: Mbaj të paktën vetëm 1 premtim ndaj Aleancës për Teatrin Përfaqësuesit e opozitës bojkotuan sot takimin për Reformën Zgjedhore pasi lajmëruan 1 ditë më parë protestë si reagim n
Murrizi me akuza në Kuvend për Ramën e Metën: Flisni me dashurinë e Lalzit dhe aleancës së ngjalave Deputeti Myslim Murrizi ka patur një reagim të fortë në lidhje me ndryshimet në Kodin Penal, dekretuar dje nga president
Haradinaj letër Lajçakut: Mogherini e dëmtoi Kosovën, po zvarritet qëllimisht procesi i dialogut Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, përmes një letre i ka bërë të ditur përfaqësuesit Specia
Flamuri i Maqedonisë së Veriut ngritët para selisë së NATO-s Flamuri i Maqedonisë së Veriut tashmë është ngritur në selinë e NATO-s në Bruksel, me çfarë edhe u shënua aderimi i vend
"Vjen natën e shqyen banderolat", Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit denoncon Leart Vasilin Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit me anë të një statusi në “Facebook” ka reguar kundër pretendimeve të Laert Vasilit se ë
Publikuan videon e ndihmave, kallëzohen dy përfaqësuesit e Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit Ndërkohë që në Shqipëri vazhdon gjendja e vështirë e pas tërmetit që mori 51 jetë, Policia e Shtetit i ka vënë qëllim ve
Qeset zbrazen në Ministrine e Brendshme, ku po shkojnë ndihmat? (VIDEO) Skandali i vjedhjes së ndihmave vazhdon. Sipas pamjeve të publikuara nga Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit, qese me ndihma