999 rezultate për

aldos

Restoranti në Milano i vendos një ushqimi emrin e Ronaldos Një restorant në Milano i ka dhënë emrin e Ronaldos njërit prej specialiteteve të tij. Restoranti në Milano, i cili q
Nëna e Cristiano Ronaldos flet për transferimin e tij tek Juventus Nëna e Cristiano Ronaldos i ka mohuar lajmet të cilat thonë se ajo ka dëshiruar që djali i tij të transferohet në Manche
Modric i tregon Perez zëvendësuesin e Ronaldos Luka Modriç ka bërë një paraqitje fantastike në këtë Botëror edhe pse Kombëtraja e tij nuk arriti të fitojë Kupën e Botë
Habit gazetari: Juventus ishte plani B i Ronaldos, donte një klub tjetër Tashmë Ronaldo është lojtarë i Juventus, por polemikat mbi këtë kalim vazhdojnë ende. Së fundmi po qarkullon një laj
Sulmuesi i Juventusit: Nuk më intereson nëse ka ardhur Ronaldo Juventusi dhe ylli i Kroacisë, Mario Mandzukic ka në fokusin e plotë në finalen e Kupës së Botës. As nënshkrimi i Cri
Programi i ditës së prezantimit të Cristiano Ronaldos tek Juventusi (FOTO LAJM) Ditën e hënë Cristiano Ronaldo do të prezantohet si futbollist i ri i Juventusit. Të hënën pritet të mbërrijë në Tori
Kjo është jeta “fenomenale” e Cristiano Ronaldos E gjithë Torino është gati që të përqafojë Cristiano Ronaldon, sidomos tifozët e Juventusit, të cilët tani e tutje do të
E pabesueshme, sa milion euro ka fituar Juventus vetëm nga fanellat e shitura të Ronaldos Transferimi i Ronaldos te klubi i Juventus për 105 milion euro duket të jetë një shumë e lartë për sa i përket futbollit
Hazard apo Neymar? Tifozët e Realit zgjedhin pasuesin e Ronaldos Kalimi i Ronaldos te klubi i Juventus ka bërë shumë bujë por në rradhët e Real Madrid ka lënë një vend të madh bosh.
Vazhdojnë përfitimet për Juven nga Ronaldo, ja sa fanella shiten në minut Kalimi i Ronaldos te Juventus vazhdon të sjellë përfitime të mëdha. Kujtojmë se vetëm në dy ditë rrjetët sociale të
Vjen urimi nga personi më i dashur i Ronaldos (FOTO-LAJM) Cristaino Ronaldo pas kalimit te Juventus është uruar nga pothuajse të gjithë miqtë e tij për këtë epokë të re që ka nis
"Kurbani" i Ronaldos shumë pranë Chelsea-s Pas transferimit të Ronaldos te skuadra italiane e Juventus, te ky klub duheet të bëhet edhe një "kurban" për të qenë në
Transferimi i Ronaldos, lajm i keq për tifozët juventin Transferimi i Ronaldos në Seria A, te klubi i Juventus padyshim që ka qënë "bomba" e kësaj merkatoje. Tashmë tifozët
Mbappe, Hazard, Neymar apo Kane? Tifozët e Realit duan këtë lojtar në vend të Ronaldos Tifozët e Real Madridit preferojnë më shumë që të transferojnë Eden Hazardin sesa Neymarin. Të dy këta janë duke u sh
Shikoni sa ndjekës humbi faqja zyrtare e Realit në “Twitter” për 24 orë pas largimit të Ronaldos (FOTO LAJM) Efekti i transferimit të Cristiano Ronaldos drejt Seria A ka pasur një ndikim dramatik në faqen zyrtare të Realit të Mad
Ishin shokë të ngushtë! Marcelo i jep lamtumirën prekëse Ronaldos Cristiano Ronaldo dhe Marcelo njihen si shokë të ngushtë te skuadra e Real Madridit, por tashmë atyre do ju duhet të mos
Transferimi i Ronaldos/ "E turpshme futbolli ka dalë jashtë kontrollit" Transferimi i Ronaldos te Juventus bëri bujë të madhe në mediat sportive por në itali ka pekur edhe çështje jashtë futbo
Debutimi i Ronaldos, kompanitë e basteve kuotojnë koefiçentët Tranferimi i Ronaldos te klubi i Juventus është tema kryesore e kësaj merkatoje veroredhe madje ka marrë disi edhe vëmen
Kjo është shuma që Reali i ofroi Ronaldos për të qëndruar Së fundmi "Gazzetta dello Sport" ka raportuar se Ronaldos i është ofruar një shumë prej 40 milion eurove për të qëndruar
Sa fatlume kjo vajzë, është e para që vesh fanellën me autografin e Ronaldos (FOTO LAJM) Është një vajzë tifozja e parë që do të veshë një fanellë të nënshkruar nga autografi i Cristiano Ronaldos. Teksa gj