999 rezultate për

aldo

Ronaldo do të rikthehet në Itali pas festës së Pashkëve dhe do të futet sërish në karantinë Cristiano Ronaldo dhe futbollistët e tjerë bardhezi që udhëtuan jashtë Italisë pas karantinës do të kthehen në Torino pa
Kriza nga koronavirusi mund të rikthejë Ronaldon në "Bernabeu" Sipas disa raportimeve, Juventusi është i gatshëm të heqë dorë nga shërbimet e Cristiano Ronaldos për në cmim surprizë.
Një femër thyen rekordin e sfidës së hapur nga Cristiano Ronaldo (VIDEO) Caster Semenya as që e diskuton rekordin e Cristiano Ronaldos. Portugezi, dy ditë më parë, lëshoi sfidën për kolegët
Marca: Pse Ronaldo e ka të pamundur kthimin në Real Madrid Dëmet financiare që ia ka sjellë kriza e koronavirusit në Itali Juventusit kanë bërë që mediumet e mëdha botërore të spe
Matuidi mposht Koronavirusin dhe thyen rekordin në sfidën e hapur nga Ronaldo (VIDEO) Cristiano Ronaldo mendon se është i pathyeshëm? E ka gabim, rekordi i tij qëndroi vetëm pak orë në fuqi. Edhe pse të
Plas gallata me vogëlushin: Kërkon modelin e CR7 por babai e qeth si Fenomenin VIDEO) Në Twitter shfaqet një fëmije që i kërkon babait të tij tja presë flokët si Cristiano Ronaldo, por në fakt vogëlushi u
Ronaldo: A mund ta thyeni rekordin tim? (VIDEO) Cristiano Ronaldo vazhdon të jetë tepër aktiv në rrjetet sociale, teksa u tregon fansave përditshmërinë e tij. Një d
Mos e humbisni: Nga Ronaldo te Messi, shkëlqimi dhe rënia e 11 yjeve të sportit Jeta e një sportisti është e përbërë nga nivele të larta, por edhe nga rënie të mëdha. Pavarësisht nëse është presio
Messi apo Ronaldo? Ky është mendimi i Kaka Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi vazhdimisht diskutohen se cili nga ta është më i mirë në futboll. E kjo pytje ju ë
Nuk duroi dot më, Ronaldos ia pret flokët Georgina (VIDEO) Në një kohë ku thuajse e gjithë bota është mbyllur brenda, për të frenuar përhapjen e koronavirusit, një problem është b
Kanë ndarë më dysh botën e sportdashësve, Ronaldo dhe Messi bashkë në të njëjtin ekip Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi kanë ndarë më dysh botën e sportdashësve, por për adhuruesit më të mëdhenj të këtij s
MARCA: Ronaldo mposht Messin, më i miri në histori (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo ka fituar çmimin "Më i miri i të gjitha kohërave" të organizuar nga Marca. Ndjekësit e gazetës span
Momenti i parë dhe i vetëm kur Ronaldo "Fenomeni" dhe CR7 u takuan në fushë (VIDEO) ta ndajnë të njëtin emër dhe janë dy nga më të mëdhenjtë në historinë e futbollit, por Ronaldo Nazario dhe Cristiano Ron
Futbollisti ironizon me Ramën: Ço edhe dy infermierë për nënat e Ronaldos dhe Bufonit (FOTO LAJM) Fantazisti i Teutës, Sherif Kallaku, ka shpërthyer kundër kryeministrit Edi Rama pas deklaratës së këtij të fundit, se n
Marca: Nëse Juventus e shtet Ronaldon, ka vetëm dy skuadra ku ai mund të shkojë Mediet në Itali sot kanë raportuar se kriza e koronavirusit mund të bëjë që Juventus të konsiderojë shitjen e Cristiano
9 lojtarë që kanë luajtur me Ronaldon dhe Messin tregojnë cili është më i miri Nëntë lojtarë që kanë luajtur përkrah Lionel Messit dhe Cristiano Ronaldos kanë dhënë mendimet e tyre se cili është lojt
Situata kaotike, Ronaldo: Qëndrojmë në shtëpi, le të ndihmojmë sadopak mjekët e infermierët Ronaldo vazhdon të jetë aktiv në rrjetet sociale. Gjatë ditës së sotme, në llogarinë e tij në "Twitter", CR7-ta ka dh
Ronaldo ka një mesazh: Le të jemi mirënjohës Cristiano Ronaldo ka dhënë një mesazh ditën e sotme në lidhje me situatën që po kalon e gjithë Bota për shkak të pandemi
Karantina nuk ia ndalon Ronaldos pasionin për makinat, prenoton Bugattin 9 milion euro Cristiano Ronaldo konfirmon edhe njëherë tjetër pasionin e tij të shfrenuar pasionin për makinat e shtrenjta duke i shtu
Ronaldo "thyen" karantinën, del bashkë me Georginën xhiro (FOTO LAJM) Kristiano Ronaldo, si e gjithë bota po qëndron izoluar për shkak të përhapjes së koronavirusit. Por duket se ndonjëh