999 rezultate për

alderweireld

Arsenal hedh grepin te ylli i ekipit kudërshtar Arsenal pritet të bëjë një ofertë surprizë për Toby Alderweireld nga rivalët e përhershëm Tottenham. Një numër i mad
​Zbulohet arsyeja pse Alderweireld nuk e kishte logon e Tottenhamit në fanellë Qendërmbrojtësi i Tottenhamit, Toby Alderweireld, nuk e kishte logon e klubit në fanellë gjatë ndeshjes kundër Liverpool
Chelsea futet në garë për Toby Alderweireld Chelsea ka hyrë në garë për të nënshkruar me mbrojtësin e Tottenhamit, Toby Alderweireld. 29-vjeçari, po hynë në viti
PSG rivalizon Unitedin dhe Barcelonën për mbrojtësin e Tottenhamit Paris Saint-Germain janë të gatshëm të konkurrojnë me Manchester United dhe Barcelonën për qendër-mbrojtësin e Tottenham
Toby Alderweireld mungon për ndeshjen e nesërme ndaj Juventusit Trajneri i Tottenham Hotspur, Mauricio Pochettino, ka bërë të ditur se Toby Alderweireld nuk do të luajë në ndeshjen kun
Pochettino konfirmon mungesën e madhe për ndeshjen kundër Juventusit Trajneri i Tottenham Hotspur, Mauricio Pochettino, ka konfirmuar mungesën e Toby Alderweireld në ndeshjen kundër Juventu
Edhe Barcelona i bashkohet garës për Alderweireld Barcelona i është bashkuar garës për mbrojtësin e Tottenhamit, Toby Alderëeireld. Belgu ka qenë i lidhur me lojtarin
Real Madrid po monitoron situatën e Alderweireldit Real Madrid po mundohet të hyjë në negociata me Tottenhamin në kohën e duhur për Alderëeireld. Toby Alderëeireld nuk do
Alderweireld: Shkojmë në Madrid për rezultat pozitiv Toby Alderweireld i ka bërë thirrje Tottenhamit të mos tregojë frikë pasi ata përgatiten për një nga sfidat më të vështi
Atletico shpërdoron "rastin titull" (VIDEO) Atletico Madrid ka barazuar në shtëpi ndaj Malagas (1-1). Rojiblancos u gjetën në disavantazh me golin e Samuel Garcia (