999 rezultate për

alcantara

Alcantara dëshiron rikthimin tek Barça Thiago Alcantara nuk pranon të rinovojë kontratën me Bayern Munchen pasi dëshiron të rikthehet në Spanjë. Sipas asaj
Alcantara mund të rikthehet te Barcelona Thiago Alcantara u largua nga Barcelona në vitin 2013 teksa iu bashkua Bayern Munich që drejtohej atë vit nga Pep Guardi
Thiago Alcantara i jep avantazhin Bayern Munich (VIDEO) Bayern Munich e ka nisur mjaft mirë sfidën ndaj Shtutgardit teksa ka kaluar ne epërsi me mesfushorin Thiago Alcantara në
Kovac me dhimbje koke, Alcantara dëmton ligamentet e gjurit Bayern Munichu ka marrë lajme negative nga stafi mjekësor, pasi që Thiago Alcantara do të mungojë 4 deri në 6 javë. F
Zhbllokohet ndeshja, Barcelona kalon në avantazh ndaj Interit (VIDEO) Barcelona ka kaluar në avantazh ndaj Interit në "Camp Nou". Ai që ka shënuar është Rafinha Alcantara në minutën e 32
Thiago Alcantara kërkon largimin nga Bayern Munich Sipas së përditshmes spanjolle, "AS" Thiago Alcantara dëshiron që të rikthehet në shtëpinë e tij të vjetër - Barcelonë.
Mesfushori i Bayern-it rikthehet në Barcelonë E ardhmja e mesfushorit spanjoll, Thiago Alcantara po shihet gjithnjë e më shumë largë Bayern Munich. Madje sipas "Bi
Barcelona kërkon rikthimin e Thiago Alcantaras Barcelona pas largimit të Andres Inestat është në kërkim për të gjetur një mesfushorë që ta zëvendësoj. Objektivi kry
Legjenda e Bayern-it "lum" kritikash për Thiago Alcantara Thiago Alcantara, së fundmi është vënë nën kritikat e legjendës së Bayern Munich, Lothar Matthaus. Lothar Matthaus më
James spiunon shokun: Do që t'i bashkohet Reali Ditët e fundit është përflitur se Leëandoëski ka kërkuar transferimin nga Bayern Munich në Real Madridid, ndoshta kjo mu
Goretzka sjell revolucion në mesfushën e Bayernit, largon Vidalin dhe Alcantaran Sipas Kicker, Bayern Munich ka vendosur që të bëjë revolucion në mesfushë dhe si pasojë dëshiron të shesë Thiago Alcanta
Jupp Heynckes tregon se kur do të kthehet Thiago Alcantara Jupp Heynckes, trajneri i Bayern Munich, ka bërë të ditur se mesfushori spanjoll, Thiago Alcantara, është afër rikthimit
Formacionet zyrtare: Bayern Munich V Leipzig Bayern Munich dhe Lipzig ndeshen përsëri po në "Allianz Arena" për xhiron e 10-të në Bundesliga. Kampionët e gjermani
Alcantara dëshiron në Barcelonë Mesfushori spanjoll, Thiago Alcantara dëshiron të kthehet në shtëpi, apo më saktë te skuadra ku i rrit, Barcelona. Si
Alcantara përgëzon Piquen për pozicionin që po mban Në konferencën për media mesfushori i Bayern Munichut ka thënë se mbrojtësi i Barcelonës ka ardhur me dëshirën dhe vulln
Thiago Alcantara: Lëreni politikën, do na vizitojë Shqipëria Çështja e referendumit të Katalonjës mbetet çështja e ditës te Spanja. Skuadra, mediat dhe tifozët e kanë të vështirë të
Alcantara zbulon nga ndryshon Bayerni nga ekipet e tjera Duke bërë përgatitjet për sezonin e tij të pestë në Bayern Munich, Thiago Alcantara ka pohuar se gjigandët gjermanë nuk
Nga Alcantara te Verrati, ja si po i kalojnë pushimet disa yje në futboll (FOTO LAJM) Yjet e futbollit po shijojnë ditët e pushimit që kanë pas një sezoni shumë të gjatë. Disa të shoqëruar nga të dashurat,
Alcantara shpëton "nderin" e Bayernit ndaj Mainzit (VIDEO) Bayerni i Mynihut po kalon një ndër momentet më të vështira të këtij sezoni. Pas eliminimit nga Championsi, të dëmtimit
Bayerni në gjysmëfinale të Kupës (VIDEO) Bayern Munich është kualifikuar në gjysmëfinale të Kupës së Gjermanisë, pas fitores së lehtë ndaj Schalkes. Dy gola n